Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od whydonyougetajob
#25961
hcfernet napísal:Nechcem tu niekomu kaziť reklamu ale čo sa týka peptidov nemožem neodporučiť particle peptides.
Odoberám od nich už dlhšie a čo sa týka kvality nemajú konkurenciu. Poznám trochu pozadie a viem že sú to pepky priamo od velkého výrobcu z únie, žiadna nekvalitná čína s bordelom. Moje naj combo je Ipamorelin + CJC DAC + PEG MGF. Šlape to výborne aj keď som OFF ASS a vedlajšáky žiadne.
Tiez odporucam. Podla mna momentalne najlepsi zdroj pre peptidy na slovensku. Objednal som od nic ghrp-2 s cjc bez dac a predtym ipamorelin. Slape to ovela lepsie ako vsetky ug rastaky co som zatial mal.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od vyskerenymisko
#25963
whydonyougetajob napísal:
hcfernet napísal:Nechcem tu niekomu kaziť reklamu ale čo sa týka peptidov nemožem neodporučiť particle peptides.
Odoberám od nich už dlhšie a čo sa týka kvality nemajú konkurenciu. Poznám trochu pozadie a viem že sú to pepky priamo od velkého výrobcu z únie, žiadna nekvalitná čína s bordelom. Moje naj combo je Ipamorelin + CJC DAC + PEG MGF. Šlape to výborne aj keď som OFF ASS a vedlajšáky žiadne.
Tiez odporucam. Podla mna momentalne najlepsi zdroj pre peptidy na slovensku. Objednal som od nic ghrp-2 s cjc bez dac a predtym ipamorelin. Slape to ovela lepsie ako vsetky ug rastaky co som zatial mal.

Pracujem v oblasti chémie a poznám pozadie spoločnosti. Spolupracujú s veľkým hráčom na v oblasti chemickej syntézy. Žiadne falošné liečivá a vymyslené značky importované z číny ako iný predajcovia na trhu ale lyofilizáty na zákazku najlepšej kvality. Jasná voľba.
Užívateľov profilový obrázok
Od acid
#25966
Zdravim. Ma nekdo zkusenost s objednavkama ze stranek peptidy-ghrp6.net? Resp osobni zkusenost s Follistatinem?
Užívateľov profilový obrázok
Od gogofe
#26058
Dobrý den, nabízím Peptidy, které jsou bez vedlejších účinků a dále As te nejvyšší kvality, jaká může být. Vše originál s ověřovacími kody, seriozní jednání, dobré ceny a sestavení kůry na míru. gogofe@seznam.cz :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Peter Petrovic
#26063
Zdravim borci, dopredu sa ospravedlnujem za gramatiku ;) .... Takze potreboval by som poradit od skusenych borcov ktori davaju peptidy rozmyslam nad kombinaciou GHRP-6 a CJC-1295+ DAC..chcem ist do kvality svalov bez zbyytocnej vody a zbavit sa hlavne tuku....Ake je najlepsie davkovanie ? Bude to slapat? bude to moja prva skusenost s peptidmi tak nechcem zbytocne vyhodit peniaze aby som to nedojebal :) takze kazdu radu beriem hlavne od tych ktori maju s tym skusenosti
Užívateľov profilový obrázok
Od vodca187
#26085
Zdar borci nejaký dobrý overený zdroj peptidov?? Chcel som zobrať od ParticlePeptides ale už nemajú v ponuke CJC + Dac.
Užívateľov profilový obrázok
Od peterson01
#26229
Zdravím nemáte někdo skusenosti s IGF LR3,
chystám se ho jet v mostu spolu s TST, tak bych rád věděl co od toho čekat
Užívateľov profilový obrázok
Od mitch.buchannan
#26247
Peptidy jsou pro mě z nepochopitelného důvodu přikrášlené reklamními mýty a jejich účinek není ani zdaleka takový, jak je popisován.

Peptidy rozhodně doporučuji od Particle Peptides, jsou to opravdu čisté a velmi kvalitní věci. Avšak významný benefit to bude mít pouze pro lidi, kteří nikdy nic nebrali. Lidé, kteří už okusili účinek anabolických steroidů a růstového hormonu budou velmi zklamaní.

Rozhodně nechci peptidy zatracovat!
Pro velmi zkušeného naturála = super věc a určitě se díky nim může velmi dobře posouvat dál. Škoda, že to za mě nebylo. Já bych svojí zkušenost s AS díky nim posunul minimálně o 2 roky a věřím, že bych se s nimi připravil dobře i na závody.
Pro začátečníka = nesmysl a zbytečnost.
Pro dopingové hříšníky = super věc, ale pouze v PCT, kde se jejich účinek opravdu projeví.
- Udrží nabrané přírůstky.
- Hodí člověka do pohody, tedy nezhoršuje se díky nim nálada.
- Některé umí snižovat hladinu estrogenu a naopak zvyšovat hladinu testosteronu.
- Selank zlepšuje náladu (POZOR! ovšem za cenu silné bolesti hlavy a pocitu na zvracení).
- Během vysazení určitě doporučuji.
- Během cyklu rozhodně ne, volil bych spíše relativně "bezpečné" dávky těch nelegálních (HGH, IGF-1).

Vedlejší účinky?
Bez vedlejších účinků? Také mýtus. Na peptidech jsem pocitoval vedlejší účinky docela dost, avšak všechny vedlejší účinky nejsou závažné a po ukončení se dál neprojevují. Zdraví to opravdu nikomu nepoškodí. Ovšem je potřeba počítat s tím, že nízké vedlejší účinky, představují taktéž nízký anabolický a lipotropní účinek. Tedy Peptidy obravdu s HGH nejdou porovnávat. To je směšné a ten, kdo to dělá, si nevidí do pusy a marketingově oblbuje lidi.

Mezi vedlejší účinky, které jsem já pocitoval patří;
- Občas bolesti hlavy.
- Občas pocity na zvracení.
- Místy únava.
- Občas bolesti žaludku.
- Alergické kožní reakce v místě v pichu.

Skutečné účinky:
Já osobně pocitoval mírný anabolický efekt. Zvýšení síly. Zlepšení nálady. Nic víc a byl jsem velmi zklamaný. Anabolika člověka vyloženě upgradují a trénink s nimi je prostě jiný level. Peptidy jsou spíše taková silnější BCAA :)

Po GHRP-2 jsem pocitoval zvýšenou chuť k jídlu, kterou doprovázel velmi nepříjemný pocit. Není to, jako když máte hlad a potřebujete se najíst. Je člověku prostě špatně.

Po DSIP se mi o trochu lépe spalo, ale k žádné dramatické super-regeneraci rozhodně nedošlo.

Ani v kombinaci s DSIP a IPAMORELIN mně to neregenerovalo o moc lépe, než bez nich. V případě regenerace jsem já osobně nepoznal benefit. Po HGH Fragmentu a GHRP-2 jsem nepocitoval žádný vliv na lipotropní účinek a to ani v dietě.

Osobní zkušenost:
Peníze mně osobně nečinily problém, takže jsem vyzkoušel velmi mnoho látek a ve slušných dávkách. Osobně dávám radši přednost AS, jejichž benefit je nesrovnatelný. To, co občas vidím na youtube kanálech o Peptidech je směšné a na míle vzdálené realitě. Někteří prodejci by se za sebe měli stydět, protože ze sebe dělají prodejné děvky. Particle Peptides mezi ně nepatří, to je solidní firma, která nikoho neoblbuje a poskytuje skutečnou kvalitu a skvělé poradenství. Já osobně bych si je koupil jedině od nich a to už jen za jejich profesionální přístup k zákazníkovi.

Cena:
Moc vysoká a to opravdu hodně. Účinek těchto látek nemá ani 1/2 hodnoty.
V životě jsem jej nebral a ani to nemám v plánu, ale místo nich bych si koupil HGH.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#26783
zdar chlapi,
chtěl bych vyzkoušet ty "zázračné" peptidy. dokáže mi někdo poradit kde a hlavně jaký koupit? nemám s nimi žádnou zkušenost a nejde mi o žádný přibírání váhy, chci spíš kvalitku, bez vody a zbavit se tuku. cvičím už moc dlouho, víc jak 12 let a kdysi dávno jsem zkusim slabou kůru as, jinak jsem naturál, co cvičí jen jako hobík.
díky za info a případnou pomoc :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#26791
hruskamara napísal:zdar chlapi,
chtěl bych vyzkoušet ty "zázračné" peptidy. dokáže mi někdo poradit kde a hlavně jaký koupit? nemám s nimi žádnou zkušenost a nejde mi o žádný přibírání váhy, chci spíš kvalitku, bez vody a zbavit se tuku. cvičím už moc dlouho, víc jak 12 let a kdysi dávno jsem zkusim slabou kůru as, jinak jsem naturál, co cvičí jen jako hobík.
díky za info a případnou pomoc :a21
Ziadne osobne skusenosti nemam, ale skus tie Particle Peptides co je tu hore ten banner.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#26795
FitPotreby.sk napísal:
hruskamara napísal:zdar chlapi,
chtěl bych vyzkoušet ty "zázračné" peptidy. dokáže mi někdo poradit kde a hlavně jaký koupit? nemám s nimi žádnou zkušenost a nejde mi o žádný přibírání váhy, chci spíš kvalitku, bez vody a zbavit se tuku. cvičím už moc dlouho, víc jak 12 let a kdysi dávno jsem zkusim slabou kůru as, jinak jsem naturál, co cvičí jen jako hobík.
díky za info a případnou pomoc :a21
Ziadne osobne skusenosti nemam, ale skus tie Particle Peptides co je tu hore ten banner.
na ty stránky jsem už koukal, ale je tam toho mega, chtěl bych poradit co konkrétně za výrobek koupit?.
Užívateľov profilový obrázok
Od Georgek
#26798
Ja osobne mam zkušenost s ghrp-6 užívání par měsíců a vděčím mu za uplne uzdravení kloubu zápěstí, kdy jsem podle fyzioterapeutu mel spasmus kloubu- mel jsem viditelnou bouli na zápěstí, několik měsíců, přes bolest jsem míval problémy u tlakových cviků...
Nicméně s ghrp-6 uplne uzdravení bez jakéhokoliv omezování ve cviceni...žádná rehabilitace
Za me peptidy urcite vyzkoušet, i kdyz je to drahy špás.)
Užívateľov profilový obrázok
Od Mammamia
#27930
Je tu niekto kto uzival hgh fragment ? Pri kolkych mg sa dostavil vysledok a ako dlho bol uzivany. Zaujima ma realna skusenost clanky a studie su jedna vec ďakujem 😊
Užívateľov profilový obrázok
Od Deresp
#27931
Zdravím, ma někdo zkušenosti s léčbou peptidy....mam zanet v rameni uz pul roku a stále nic nepomáhá....posledni varianta je operace , ale te bych se chtěl vyhnout.
Díky za jakékoliv info. :a33
Užívateľov profilový obrázok
Od Kvetináč
#28146
Začal som užívať TB500, ipamorelin a GHRP 2, pojdem to do decembra potom odchádzam na dovolenku do ázie tak behom tej doby uvidíme ako to zaberá.

Niesom bodybuilder šlapem si 2 kardio treningy denne, šlubujem si odtoho lepší spanok, regeneraciu a od TB500 rekonvalescenciu starších zranení čo ma obmedzujú + výdrž a prekrvenie.

Nemám ich z netu ale priamo od zdroja čerstvé, 2,5mg ipamorelinu a GHRP na týžden, TB500 - 5 mg na týžden.

mám 190cm a 110kg
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#28162
Deresp napísal:
04 Apr 2017, 12:24
Zdravím, ma někdo zkušenosti s léčbou peptidy....mam zanet v rameni uz pul roku a stále nic nepomáhá....posledni varianta je operace , ale te bych se chtěl vyhnout.
Díky za jakékoliv info. :a33
Chce to liečbu antibiotík! Veľa vit. C aspoň 2000 mg/deň a v kľude. Potom ideálny pár týždňov Nandrolone Decanoate a nie peptidy.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kvetináč
#28177
Takže v pondelok som bol ráno na krvy kde mi známy poslal krv na kompletný rozbor kde zistia aj hladinu horomonov a to či užívam steroidy atď.


Takže rozpis užívanie peptidov ktoré som mal zo zdroja ktorí mi tu nik nechcel verit , som písal hore :)

Čo som pri užívaní pocitoval ?

- začal som viac zarastať, na tvári všimol si to aj moj barber, mal som také hluché miesta na brade a teraz je to pomerne husto zarastene + predlaktie na rukách je výraznejšie zarastené.

- regeneracia je suprová svalovicu po fakt tvrdom treningu som mal maximalne den a po 24h oddychu úplne nový človek. Inokedy mi bolo treba 48h a ešte som bol rozbitý

- kĺby, nemal som nejake vyrazné zranenie no už som sem tam citil pichnutie puknutie a podobne zlepšilo sa to výrazne (v tú istú dobu som ale zacal uzivat aj alavis)

- svalstvo, aj pri naozaj prísnej diete badám jemné svalové prírastky + určite vačšia tvrdosť svalstva (plecia prsia umna najviac hore)

- vytrvalosť a kondyčka išla fakt odosť hore ale je treba podotknúť že som ju trenoval aj výraznejšie ako predtým (air bike a pod)

- určite dopomohly k dalšiemu zhodeniu váhy

- spánok, určite sa budím viac vyspatý neláme ma nejak výrazne pred PC, tento rozdiel cítim naozaj výrazne pred užívanim som kludne prespal za PC, musel sa isť aj prejsť aby sa mi dalo pracovať. Teraz za 2 mesiace sa mi stalo možno raz že som zadriemal.

Obrázok z krvných testov zasielam. Obrázok




PS: ešte som zabudol na jednu naozaj výraznu zmenu, pečenové testy 5rokov som ich nemal v norme ALT 2x vyššie ako norma)d okonca aj tesne pred užívaním a momentálne sú v norme a ukážkové :) Bilirubin aj ALT...


December plánujem off a január pokračovať.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]