Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#13825
Zdravím, chcel by som vedieť, čo pijete behom dňa a koľko toho vypijete. Ja osobne pijem len neperlivú vodu (z vodovodu) tak 3-4 litre denne, ale raz za čas si dám perlivú ochutenú SodaStream, tak dva dcl na deň. Pýtam sa aj preto, lebo v poslednom čase mám problém, v noci sa zobudím smädný ako k*kot a čo je horšie, aj s plným mechúrom, takže sa idem vychcat a musím sa aj napiť. Toto mám niekedy v noci aj 3-4 krát a už ma to mierne otravuje lebo nadránom mám problém zaspať. Alkohol nepijem úplne už asi pol roka.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od BodyThom13
#13837
Hej, to mas tak. Cim viac vody prijmes v priebehu dna - tym viac problemov z mechurom v noci. To je jednoducho zakon prirody a ten neosalis. Asi vseci to tak maju, co primaju viacej tekutin. Dolezite je stale sa zobubudit pri tejto potrebe :a9
Užívateľov profilový obrázok
Od loy
#13838
3-4 krát za noc??!! Tak to by som na tvojom mieste vyhľadal lekára. Koľko krát potom chodíš cez deň, 20? Ja neznášam vodu z vodovodu, pijem minerálku, čaj, mlieko, iontový nápoj, syrupovu vodu, hocičo len nie čistu vodu z vodovodu. Ja len keď raz za noc musím vstávať už to považujem za náznak zdrav. problémov a rieším to s urologickým čajom.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13844
Ja v noci nechodim skoro vobec, ozaj len vynimocne, niekedy rano sa mi stava, ze uz mi ide mechur roztrhat. Ale inak nevstanem ani keby co bolo. Cez den v priemere vypijem 2litre vody. Niekdy aj viac.
Užívateľov profilový obrázok
Od Gordonisk
#13858
ja tiez denne vypijem asi 3-4 l vody , a cez den idem mozno 5-6 krat na wc , ale v noci sa mi velmi nestava ze chodim :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od petrikPU
#16486
cikať sa má každé 3 hodky, takže vypijem v lete aj 6l vody, niekedy 2l vody + 4l piva :a43
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#16487
petrikPU napísal:cikať sa má každé 3 hodky, takže vypijem v lete aj 6l vody, niekedy 2l vody + 4l piva :a43
4 litre piva v lete a som v inej dimenzii :a15 Ale obcas sa stane aj to nebudem klamat :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od Semi.199
#16492
ja jednoznacne ,,saguaro POMARANC,, mineralku asi 3-4,5 l denne :)
Užívateľov profilový obrázok
Od petrikPU
#16495
whoo napísal:
petrikPU napísal:cikať sa má každé 3 hodky, takže vypijem v lete aj 6l vody, niekedy 2l vody + 4l piva :a43
4 litre piva v lete a som v inej dimenzii :a15 Ale obcas sa stane aj to nebudem klamat :a15

8 pív, jesť mi nechutí, hlava brucho bolí, a kamoška sa vždy spýta:"meníme lokál?" u nás znesú niektoré baby viac ako my :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#16496
petrikPU napísal:
whoo napísal:
petrikPU napísal:cikať sa má každé 3 hodky, takže vypijem v lete aj 6l vody, niekedy 2l vody + 4l piva :a43
4 litre piva v lete a som v inej dimenzii :a15 Ale obcas sa stane aj to nebudem klamat :a15

8 pív, jesť mi nechutí, hlava brucho bolí, a kamoška sa vždy spýta:"meníme lokál?" u nás znesú niektoré baby viac ako my :a28
ževraj alkohol zabíja mozgové bunky :a15 a kuva už vím prečo som taký sprostý :a11 :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od jojomojo
#28751
Pijem 2-3 litre čistej vody, prípadne minerálky. Polievku na obed (ak sa ráta) a proteín od si namiešam do trojdecovej fľaše.
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]