Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Od milankos512
#13254
myslím že niesom sám čo má s týmto problém :a11 no v poslednej dobe je to u mňa nejak prehnané ..aspoň z môjho pohľadu ...neviem čím by to mohlo byť lebo snažím sa strukovinám vyhýbať aby to neoblo ešte horšie ale stále som voláky nafúknutý a zdúva ma už mi to lezie na nervy ...a zase neviem či by bolo ideálne sa dopovať nejakými tabletami ako napríklad známy espumisan ...už som aj ten mal ale úľava tak na nejakých 30 minút približne to by som za deň zožral aj celé balenie :a11 ...ak máte nejaké tipy triky ako s tým vybabrať budem len rád :a11 myslím že sa to zíde viacerým z nás :a21

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od KeZaR
#13256
Ja detto...si davam gainer po treningu a hodinu nato...no, plynatosť je slabe slovo. Predtym som mal jahodovu prichuť a take problemy som nemal. Teraz mam vanilku a je to hrozne...môže byť že to je od prichute ? :D asi nie čo...ocvhľi to doberiem a idem na banán tak osm zvedavý :) :D
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#13260
milankos512 napísal:myslím že niesom sám čo má s týmto problém :a11 no v poslednej dobe je to u mňa nejak prehnané ..aspoň z môjho pohľadu ...neviem čím by to mohlo byť lebo snažím sa strukovinám vyhýbať aby to neoblo ešte horšie ale stále som voláky nafúknutý a zdúva ma už mi to lezie na nervy ...a zase neviem či by bolo ideálne sa dopovať nejakými tabletami ako napríklad známy espumisan ...už som aj ten mal ale úľava tak na nejakých 30 minút približne to by som za deň zožral aj celé balenie :a11 ...ak máte nejaké tipy triky ako s tým vybabrať budem len rád :a11 myslím že sa to zíde viacerým z nás :a21
Tak hlavne musíš prísť na to, z čoho to máš, pretože niektoré kombinácie ti môžu v bruchu narobiť guláš aj keď máš medzi jedlami povedzme hodinovú prestávku. Ja som mal napríklad hrozný problém s Brutal Gainerom v kombinácii s kustovnicou činskou (GOJI), to bola absolútna katastrofa či už na hajzli ale hlavne v posilke pri fyzickej námahe. Skús prísť na to, čo ti nerobí dobre.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13264
Mozno si alergicky na nejaku zlozku v tejto dobe ani nevylucim vanilku ak obsahuje ten produkt. Ono staci aj ked obsahuje srvatku ale to asi vylucime kedze si nemal problem predtym. Skus vyrobok od ineho vyrobcu a uvidis. Davas to z mliekom ci vodou? Ak miekom skus len vodou aj tam moze byt problem. Alebo mozes akurat nieco nevhodne jest a spajas si to s tym treba aj odstriehnut stravu.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13273
chlapi mlieko samotne je pre nase creva velky problem, poznate to stare porekadlo, ze "Od mléka rit bléka" :a11
ak si skutocne zarabate gainer alebo protein do mlieka, tak mam pocit, ze toto bude zvacsa ten problem.
Plynnatost moze mat vela dovodov. Najcastejsie su to tazko stravitelne potraviny, ktorych zvysky zahnivaju v crevach. Na ich stravenie je potrebne velke mnozstvo zaludocnej kyseliny, kyselina rozpusta v zaludku potravu a pri tom vznikaju uz plyny, cim viac kyseliny sa dostane potom s natravenou potravou dalej, tym viac plynov sa bude tvorit.

Otazka pre gastroenterologa :a15 nepozante nejakeho, ten by nam to urcite vysvetlil.

Moj liek, pit vela vody, vela vody a este viac vody.
Od milankos512
#13420
Gordonisk napísal:ci pana ta aj teraz prdim ... dneska som cvicil brocho a som sa nemohol udrzat :a13
to poznám :a11 :a11 nepríjemné potom sa človek nemôže ani sústrediť :a17
Užívateľov profilový obrázok
Od Gordonisk
#13444
milankos512 napísal:
Gordonisk napísal:ci pana ta aj teraz prdim ... dneska som cvicil brocho a som sa nemohol udrzat :a13
to poznám :a11 :a11 nepríjemné potom sa človek nemôže ani sústrediť :a17


jasne no je to take neprijemne :)
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]