Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4605
Podla mna to bolo celkom dobre organizovane aj ked nepacilo sa mi to ked sutaziacim nesla ich hudba viem ze sa to stalo iba 2 alebo 3 krat ale malo to byt popredu pripravene a nie takto na poslednu chvilu mali mat tie CD uz vyskusane...nad 90 kg nevyhral moj favorit... to ma nasralo najviac xD...a ten rytmus mi tam nejak nepasoval... a to hovado nakoniec ten to maximalne zabil xD 130kg a 180 cm tazko sa mu rovnat !:) ale vsetci chalani boli dobre pripraveny !! :) :a34 :a34 :a34

A este sa vas chcem spytat ktora kategoria sa vam pacila najviac mne osobne nad 90 kg :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4649
onedlho pribudnu fotky a vdea ktore urobili nasi vyhercovia , akurat ich treba pretriedit a spracovat , preto to paqr dni potrva . rovnako pribudnu ich komenare k tomuto podujatiu
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4671
Velmi sa nám lubilo v Ba, najprv sme sa zastavili v Poluse, najesť sa ,potom sme na pol štvrtú dorazili do športovej haly na Pasienkoch. Stretli sme tam bývalého majstra bodybuildingu JuRaja Vyšného, a šéfredaktora časopisu Muscle Fitness.Bolo velmi ťažké nájsť si miesto na sedenie, ale nakoniec aj to sa našlo. Pretekári v kategoriach boli velmi dobrí. Volné zostavy boli tiež dobré, ale vyvrcholením podujatia bol samotný Ronnie. Asi tak v strede podujatia prišiel a sadol si do v.i.p. obecenstva a sledoval našich kulturistov. Vrcholom podujatia bola volná zostava Ronnieho, ktorú predviedol excelentne. Následne po volnej zostave bola autogramiáda. Ku Ronniemu sa bolo ťažké dostať, ale za autogram to stálo.
Jednou vetou, bolo tam výborne, zážitok navždy a dúfam že sa vám budú fotky ľúbiť :a40

PS: ospravedlnujem sa, ale moju fotku s podakovanim neviem dať hore, lebo mi ju foťák neuložil, čo ma nesmierne nasralo :a133 .


DAKUJEM ZA PRILEZITOST - FITPOTREBY.SK
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#4685
Takže do Bratislavy sme dorazili okolo pól tretej. Ako prvé sme zavítali do ochodného domu Polus city center neďaleko haly. Pokupovaly sme si dajaké jedno aby boli niake tie kalórie :a10 . Z polusu sme okolo tretej vyrazili smerom k hale. Zastavili sme sa pri Troch vežiach a pri štadióne Slovana Bratislava. Pred halu sme dorazili okolo pól tretej. Už bolo aj načase pretože pred halou bol asi 50 metrový rad. Konečne sme sa dostali dnu. V predhale bolo plno (dva) obchodov so suplementáciou, rôznymi tyčinkami a bol tam aj stánok Muscle and Fitness. Pred stánkom stáli Ľudovít Major (šéfredaktor MF) a Juraj Vyšný. Okamžite sme vyrazili po autogramy a fotky. Pán Major nám dokonca navrhol, aby sme napísali článok do MF-ka ako sa nám páčila súťaž a pod. O 16:00 sa to celé začalo. Erika Barkolová sa podľa mňa ako moderátorka niako moc nehodila ale aspoň bola na pódiu aj niaka žena. :a26 Postupne sa predstavili borci z kategórií klasická kulturistika do 175cm, a nad 175cm ktorá bola tuším delená na: do 180cm a nad 180cm. Ďalej boli kategórie v kulturistike a to 70kg, kategória do 80kg bola spojená (kat. do 75 a do 80), kategória do 90kg bola taktiež spojená (kat. do 85 a do 90), a ďalej bola kategória nad 90kg ale tá bola tiež spojená (kat. do 100 a nad 100kg). Viac o jednotlivých kategóriách sa dozviete na témach založených špeciálne pre ne. Môžem len podotkúť že naviac sa mi páčil Pišta Havlík a Jurko Vrábel. Celkovo boli super pripravený a aj zostavy v pohode. Dve zostavy boli o triedu lepšie od ostatných ale bohužial nemám z nich ani videozáznam ani neviem mená súťažiacich :a17 . Škoda. Bolo aj vystúpenie Rytmusa ktorý zaspieval pieseň Verejný nepriateľ a neskôr s Tinou aj Príbeh. Spievali naživo čo ma prekvapilo ale aj potešilo. Rytmus dal aj niaky ten beatbox. Nazáver vystúpil so svojou zostavou každým očakávaný kráľ Ronnie Coleman. Neviem ale podľa môjho názoru na Olympiu je už trošku starý a má veľké bruško.... ale je možné že sa umiestni. Nobody knows. Ale pekná zostava celkovo prišiel aj medzi divákov čo bolo pekné. Keď s ním Erika robila rozhovor sa mi zdal byť úplne v pohode, v kľude odpovedal na všetky otázky spontánne, bez problémov. Mám aj videozáznam. Celkom bol aj ochotný pri autogramiáde len to šlo pomaly lebo musel furt jesť banány piť džúsy a tak... Pri autogramiáde sa mi stal taký menší incident ale autogram mám a to je hlavné. Mrzí ma aj to že nespravili autogramiádu slovenských hviezd ako Havlíka, Solára alebo Vrábela. Ale som spokojný mám pár podpisov a zážitok z podujatia je fakt ohromný. Bolo to moje prvé podujatie a hneď takéto. Moja zbierka časopisov muscle and fitness sa rozšírila asi o 10 kusov čo je tiež skvelé pretože mám zase odkiaľ čerpať informácie. Proste super akcia.


Ďakujem ešte raz nášmu sponzorovi FITPOTREBY.SK
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4688
mna strasne nasralo , ako tam velice slubovali pred tisicmi ludi , ze prenos bude ulozený v archive huste.sk , a le tam velký k...t . pekne sa tv vyfarbila :a5 . clovek caka , ze si to znova v klude vychutna a ... nechcem sa neslusne vyjadrovat :a3
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4689
Mates napísal:Pri autogramiáde sa mi stal taký menší incident ale autogram mám a to je hlavné.
o co islo ?
Mates napísal: Mrzí ma aj to že nespravili autogramiádu slovenských hviezd ako Havlíka, Solára alebo Vrábela.
a vies preco ? lebo to su moc velke celebrity , a nyvyse to nemali zaplatene :a5
Mates napísal:Neviem ale podľa môjho názoru na Olympiu je už trošku starý a má veľké bruško....
henta skrina nezostarne nikdy :a5 je to legenda , ktora este bude zopar rokov na vrchole ... len aby dovtedy neporodil maleho cernoska :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4690
a ako to tam bolo s tými suvenirmi colemanovimi ? lebo v prenose vypravali ze si mozete kupit a dat podpisat :a10 co predaval ? prazdne krabice od protaku ? :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4696
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:
A este sa vas chcem spytat ktora kategoria sa vam pacila najviac mne osobne nad 90 kg :)
do 90
a kto z tej kategorie?.:)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4700
zopar fotiek od nasich vyhercov ... ospravedlte kvalitu fotiek , bohuzial z hladiska je tazke nafotit kvalitne fotky :a44

onedlho pribudnu nejake videa od nasich výhercov


Obrázok
Obrázok
Obrázok

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok


Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]