Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5364
vsimol som si , ze nase forum sa rozrasta o ludi z pokecu , co ma samozrejme velmi tesi :a35 verim ze sa vas tu nazbiera postupne co najviac , urobim vsetko preto aby ste sem chodili casto a aj aktivne za zapajali do diskusii

samozrejme ako som uz pisal , cystam pre vas aj chat , treba zrusit tu posratu miestnost bodybuilding na pokeci , absolutne nic tam poradne nefunguje a ked aj funguje , funguje ako slnko svieti ... verim ze aj moj bodybuilding-chat si oblubite :a11

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5367
Musím komentovať, aby som už nebola to posraté nemluvňa :a11 Minimálne kvôli tomu tu budem visieť čo najdlhšie a písať ako divá, len už nech pokročím na lepšiu hodnosť, haha :a28
A áno, aj ja som z Pokecu, ak by ste ma nevedeli rozšifrovať podľa fotky: MATY33333 :a20
Naposledy upravil/-a baterka v 14 Júl 2010, 16:19, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5382
myslim ze miestnost sa tazko zrusi vzdy ju niekto vytvori ale urcite to bude mat aj tu velku navstevovanost..
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5389
aNs_ napísal:myslim ze miestnost sa tazko zrusi vzdy ju niekto vytvori ale urcite to bude mat aj tu velku navstevovanost..

to dufam :a15 chcem mat chat naozaj kvalitný , nie ako dokurvený pokec :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5394
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:myslim ze miestnost sa tazko zrusi vzdy ju niekto vytvori ale urcite to bude mat aj tu velku navstevovanost..

to dufam :a15 chcem mat chat naozaj kvalitný , nie ako dokurvený pokec :a15
dufam ze pojde ten chat a co najskor..:) spolieham nateba :)
Užívateľov profilový obrázok
Od baterka
#5403
Ja tiež dúfam, že sa spustí ten chat čím skôr, aby som už na ten hnusný Pokec nemusela liezť.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]