Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29504
Nazadr borci, aký pomer je nutne zachovať pri tst a inej anabolickej látke? Napr 600mg/tst a 300mg/deca. Ide o pomer 2:1.
Je nutne toto dodržiavať aj pri DHT napr. 600mg/tst a 300mg/Primobolan depot alebo môžete ísť aj opačný pomer napríklad 200mg/tst a 400mg/Primobolan depot.
Dúfame že som to moc nezamotal.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29505
Pomer 2:1 je dobre isť pri tst / Deca
TST / Primobolan môže byť pomer 1:1
To plati aj pre Boldenon či Drostanolon.
Viac ako TST by som nedával žiaden DHT, zbytočnosť...
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29506
Deryk159 napísal:
22 Aug 2022, 20:48
Nazadr borci, aký pomer je nutne zachovať pri tst a inej anabolickej látke? Napr 600mg/tst a 300mg/deca. Ide o pomer 2:1.
Je nutne toto dodržiavať aj pri DHT napr. 600mg/tst a 300mg/Primobolan depot alebo môžete ísť aj opačný pomer napríklad 200mg/tst a 400mg/Primobolan depot.
Dúfame že som to moc nezamotal.
Pomer nie je nutné dodržiavať. Ten pomer je nastavený pre bezpečnosť aby nevznikal Deca alebo Tren dick a iné vedlajšie účinky. Keď obsadí viac receptorov TST tak sa ostatné látky naviažu menej a tým pádom je ich účinok nižší. Preto je tam ten pomer.
Bežne sa užíva aj 400 mg TST a 700-1000 mg Drosta P alebo Drosta E.
S ohľadom na financie sa užíva pomer 1:1 500 TST 500 Bolde/Drosta/Primobolan a pod.
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29507
Je môžne užívať bez prejavu nejakých vedľajších účinkov ktoré su práve spojené z tým pomer 2:1 aj opačný pomer tz. 1:2 ak by teda nešlo o nandrolony že napr. 250mg tst/ent a 400mg/Primo?
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29508
Deryk159 napísal:
23 Aug 2022, 09:11
Je môžne užívať bez prejavu nejakých vedľajších účinkov ktoré su práve spojené z tým pomer 2:1 aj opačný pomer tz. 1:2 ak by teda nešlo o nandrolony že napr. 250mg tst/ent a 400mg/Primo?
Áno, je lepšie to mať samostatne odkonzutované podľa preddispozícií.
V prípade takýchto dvoch je to bezpredmetné a stačí si strážiť hladinu estrogénu, progesterónu a prolaktínu (naviazaný na prostatu)
Užívateľov profilový obrázok
Od Deryk159
#29511
Akú veľkosť, priemer ihly by ste odporučili na aplikáciu tst ent?
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29512
Deryk159 napísal:
26 Aug 2022, 14:44
Akú veľkosť, priemer ihly by ste odporučili na aplikáciu tst ent?
Rameno 0,5 x 20 mm zohriaty olej
Stehno 0,6 x 25 mm studený olej
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]