Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od Thraxuz
#17774
Caute potreboval by som radu, že ked som už zrysoval postavu už ju chcem len udržat ale neviem jak postupne pridavam do rysovacej stravy pečivo cestoviny nizkotučne mlieko jogurty no ale vaha stale ide dole prijem sacharidov a bielkovin mam stale ten isty pdostate 200g bielkovin 350g sacharidov + dake tie nove tuky z toho mlieka a jogurtu. Mam teraz dakych 73kg a už nechcem ist viacej dole, ale nechcem ani pribrať jak to mam udržat prosim poradte. Za dopvoed vopred Dakujem.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17783
Thraxuz napísal:Caute potreboval by som radu, že ked som už zrysoval postavu už ju chcem len udržat ale neviem jak postupne pridavam do rysovacej stravy pečivo cestoviny nizkotučne mlieko jogurty no ale vaha stale ide dole prijem sacharidov a bielkovin mam stale ten isty pdostate 200g bielkovin 350g sacharidov + dake tie nove tuky z toho mlieka a jogurtu. Mam teraz dakych 73kg a už nechcem ist viacej dole, ale nechcem ani pribrať jak to mam udržat prosim poradte. Za dopvoed vopred Dakujem.
Si stihly a chces ist este dole? Prajem ti zazit casi ze budes zid a zoberu ta do koncentraka. Za mesiac ked si to prajes by si mal urcite 40kg! Nehnevaj sa ale inac sa neda odpovedat.
Od milankos512
#17785
vlastomenn napísal:
Thraxuz napísal:Caute potreboval by som radu, že ked som už zrysoval postavu už ju chcem len udržat ale neviem jak postupne pridavam do rysovacej stravy pečivo cestoviny nizkotučne mlieko jogurty no ale vaha stale ide dole prijem sacharidov a bielkovin mam stale ten isty pdostate 200g bielkovin 350g sacharidov + dake tie nove tuky z toho mlieka a jogurtu. Mam teraz dakych 73kg a už nechcem ist viacej dole, ale nechcem ani pribrať jak to mam udržat prosim poradte. Za dopvoed vopred Dakujem.
Si stihly a chces ist este dole? Prajem ti zazit casi ze budes zid a zoberu ta do koncentraka. Za mesiac ked si to prajes by si mal urcite 40kg! Nehnevaj sa ale inac sa neda odpovedat.
asi si ho dobre nepochopil ..on napísal že má 73kg a že už nechce ísť dole ..len sa chce udržať :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Thraxuz
#17792
milankos512 napísal:
vlastomenn napísal:
Thraxuz napísal:Caute potreboval by som radu, že ked som už zrysoval postavu už ju chcem len udržat ale neviem jak postupne pridavam do rysovacej stravy pečivo cestoviny nizkotučne mlieko jogurty no ale vaha stale ide dole prijem sacharidov a bielkovin mam stale ten isty pdostate 200g bielkovin 350g sacharidov + dake tie nove tuky z toho mlieka a jogurtu. Mam teraz dakych 73kg a už nechcem ist viacej dole, ale nechcem ani pribrať jak to mam udržat prosim poradte. Za dopvoed vopred Dakujem.
Si stihly a chces ist este dole? Prajem ti zazit casi ze budes zid a zoberu ta do koncentraka. Za mesiac ked si to prajes by si mal urcite 40kg! Nehnevaj sa ale inac sa neda odpovedat.
asi si ho dobre nepochopil ..on napísal že má 73kg a že už nechce ísť dole ..len sa chce udržať :a11
Presne tak jak hovoriš . Chcem to udržať tu 73ku a už nechcem isť dole....
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17874
Thraxuz napísal:
milankos512 napísal:
vlastomenn napísal:
Thraxuz napísal:Caute potreboval by som radu, že ked som už zrysoval postavu už ju chcem len udržat ale neviem jak postupne pridavam do rysovacej stravy pečivo cestoviny nizkotučne mlieko jogurty no ale vaha stale ide dole prijem sacharidov a bielkovin mam stale ten isty pdostate 200g bielkovin 350g sacharidov + dake tie nove tuky z toho mlieka a jogurtu. Mam teraz dakych 73kg a už nechcem ist viacej dole, ale nechcem ani pribrať jak to mam udržat prosim poradte. Za dopvoed vopred Dakujem.
Si stihly a chces ist este dole? Prajem ti zazit casi ze budes zid a zoberu ta do koncentraka. Za mesiac ked si to prajes by si mal urcite 40kg! Nehnevaj sa ale inac sa neda odpovedat.
asi si ho dobre nepochopil ..on napísal že má 73kg a že už nechce ísť dole ..len sa chce udržať :a11
Presne tak jak hovoriš . Chcem to udržať tu 73ku a už nechcem isť dole....
Tak si kontroluj stravu tak aby bola primerana.
Užívateľov profilový obrázok
Od Wolker
#18098
Thraxuz napísal:Caute potreboval by som radu, že ked som už zrysoval postavu už ju chcem len udržat ale neviem jak postupne pridavam do rysovacej stravy pečivo cestoviny nizkotučne mlieko jogurty no ale vaha stale ide dole prijem sacharidov a bielkovin mam stale ten isty pdostate 200g bielkovin 350g sacharidov + dake tie nove tuky z toho mlieka a jogurtu. Mam teraz dakych 73kg a už nechcem ist viacej dole, ale nechcem ani pribrať jak to mam udržat prosim poradte. Za dopvoed vopred Dakujem.
Neviem ci uz si to vyriesil, ale aj tak poradim. Kedze nemas pod kontrolou svoj kaloricky prijem, mal by si zacat vypocitanim bazalneho metabolizmu - BMR spolu s faktorom aktivity - AF aby si zistil na kolko kalorii ti slape najidealnejsie tvoj metabolizmus, pri zachovani rovnakej hmotnosti. To si prepocitas na ziviny: bielkovin, sacharidy a tuky podla vlastnych skusenosti a zistis kolko musis jest aby si udrziaval hmotnost. Lenze to nikdy neplati 100%ne! Kazdy je individualny a mozno ti slape rychlejsie alebo pomalsie, no to zistis pozorovanim sam. Ten udaj je vseobecny a priblizny. Existuje vela kalkulatorov, ktore zohladnuju vysku, vek, tuk, hmotnost atd. Treba hladat, skusat a potom experimentovat. Kedze si po rysovacke, moze sa stat ze mas spomaleny metabolizmus, cize pri svojom BMR+AF budes naberat :) Kazdopadne to naberanie sa ustaly a bude to ok, ak by to bolo rychle naberanie treba radsej pomalsie pridavat kalorie, kym sa dostanes na svoju hodnotu BMR+AF pri ktorej ti zostane rovnaka hmotnost.
Užívateľov profilový obrázok
Od Thraxuz
#18100
Wolker napísal:
Thraxuz napísal:Caute potreboval by som radu, že ked som už zrysoval postavu už ju chcem len udržat ale neviem jak postupne pridavam do rysovacej stravy pečivo cestoviny nizkotučne mlieko jogurty no ale vaha stale ide dole prijem sacharidov a bielkovin mam stale ten isty pdostate 200g bielkovin 350g sacharidov + dake tie nove tuky z toho mlieka a jogurtu. Mam teraz dakych 73kg a už nechcem ist viacej dole, ale nechcem ani pribrať jak to mam udržat prosim poradte. Za dopvoed vopred Dakujem.
Neviem ci uz si to vyriesil, ale aj tak poradim. Kedze nemas pod kontrolou svoj kaloricky prijem, mal by si zacat vypocitanim bazalneho metabolizmu - BMR spolu s faktorom aktivity - AF aby si zistil na kolko kalorii ti slape najidealnejsie tvoj metabolizmus, pri zachovani rovnakej hmotnosti. To si prepocitas na ziviny: bielkovin, sacharidy a tuky podla vlastnych skusenosti a zistis kolko musis jest aby si udrziaval hmotnost. Lenze to nikdy neplati 100%ne! Kazdy je individualny a mozno ti slape rychlejsie alebo pomalsie, no to zistis pozorovanim sam. Ten udaj je vseobecny a priblizny. Existuje vela kalkulatorov, ktore zohladnuju vysku, vek, tuk, hmotnost atd. Treba hladat, skusat a potom experimentovat. Kedze si po rysovacke, moze sa stat ze mas spomaleny metabolizmus, cize pri svojom BMR+AF budes naberat :) Kazdopadne to naberanie sa ustaly a bude to ok, ak by to bolo rychle naberanie treba radsej pomalsie pridavat kalorie, kym sa dostanes na svoju hodnotu BMR+AF pri ktorej ti zostane rovnaka hmotnost.
Super dakujem ti, len ked som si vipocital BMR ktore je 1808 tak jak zistim ten faktor aktivity ?
Užívateľov profilový obrázok
Od Wolker
#18103
Thraxuz napísal:
Wolker napísal:
Thraxuz napísal:Caute potreboval by som radu, že ked som už zrysoval postavu už ju chcem len udržat ale neviem jak postupne pridavam do rysovacej stravy pečivo cestoviny nizkotučne mlieko jogurty no ale vaha stale ide dole prijem sacharidov a bielkovin mam stale ten isty pdostate 200g bielkovin 350g sacharidov + dake tie nove tuky z toho mlieka a jogurtu. Mam teraz dakych 73kg a už nechcem ist viacej dole, ale nechcem ani pribrať jak to mam udržat prosim poradte. Za dopvoed vopred Dakujem.
Neviem ci uz si to vyriesil, ale aj tak poradim. Kedze nemas pod kontrolou svoj kaloricky prijem, mal by si zacat vypocitanim bazalneho metabolizmu - BMR spolu s faktorom aktivity - AF aby si zistil na kolko kalorii ti slape najidealnejsie tvoj metabolizmus, pri zachovani rovnakej hmotnosti. To si prepocitas na ziviny: bielkovin, sacharidy a tuky podla vlastnych skusenosti a zistis kolko musis jest aby si udrziaval hmotnost. Lenze to nikdy neplati 100%ne! Kazdy je individualny a mozno ti slape rychlejsie alebo pomalsie, no to zistis pozorovanim sam. Ten udaj je vseobecny a priblizny. Existuje vela kalkulatorov, ktore zohladnuju vysku, vek, tuk, hmotnost atd. Treba hladat, skusat a potom experimentovat. Kedze si po rysovacke, moze sa stat ze mas spomaleny metabolizmus, cize pri svojom BMR+AF budes naberat :) Kazdopadne to naberanie sa ustaly a bude to ok, ak by to bolo rychle naberanie treba radsej pomalsie pridavat kalorie, kym sa dostanes na svoju hodnotu BMR+AF pri ktorej ti zostane rovnaka hmotnost.
Super dakujem ti, len ked som si vipocital BMR ktore je 1808 tak jak zistim ten faktor aktivity ?
poradim ti moju skrytu zbran :) Na nete je taky kalkulator, len treba vediet trochu po anglicky. Je to zamerane pre IF - intermittent fasting ale to si nevsimaj. Iba si vyrataj z udajov svoj BMR+AF.
http://www.1percentedge.com/ifcalc/
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#18925
Takže, neviem či niekto už odpovedal, ale keďže boli včerajšie príspevky zmazané, spýtam sa znova :) Poradili by ste ako môže žena (vek okolo 40) schudnúť? Ako by mala vyzerať strava, aké dávkovania, a bodli by aj nejaké najlepšie domáce cviky (napr. s fit loptou a tak)...Nejedná sa o žiadne súťažné chudnutie ani vyrysovanie na papierovú kožu, len treba zhodiť pár kg :)

Je dôležité poznamenať, že dotyčná musí dodržiavať HYSTAMÍNOVÚ DIÉTU (nemôže určité druhy potravín: norm. mlieko (ani jogurty, ani žiadne mliečne výrobky...smie len ovsené mlieko), kur. mäso, ryby, žiadne konzervy, citrusové ovocie, banány atď...)

a taktiež berie hormonálne tabletky na štítnu žľazu...

ešte by som snáď doplnil
výška: 162 cm
váha: 62 kg

Ja sa v takýchto veciach, koľko má toho jesť a tak nevyznám, bude to asi odlišné ako u mužov...Ďakujem za každú radu
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18949
Toto je dost tazka otazka a este ked su tam tie obmedzenia je to este tazsie.

V kazdom pripade to zacina v strave. Treba mat pevnu volu na 100% a nepovolit a ked sa aj podari schudnut, nesmie sa vratit k povodnemu sposobu zivota.

Najst si cas na pravidelne stravovanie. Striedmo sa stravovat. Netreba sa zakazdym ked ide clovek jest najest do bezvedomia. Staci len tolko aby sa zasytil. Clovek moze jest 3-4krat denne. Vyberat stravu, v ktorej je zastupene vsetko, vyvazene. Vela vlakniny. Vela cistej vody.

Este by som skusil aj na lacno po prebudeni sa nastartovat nejakym kardio treningom a este pred tym vypit vela vody. Je to dost tazke ale da sa na to zvyknut. Voda vyplavuje z tela vsetky toxicke latky a pomaha ostatnym organom v precisteni. Kardio trening nastartuje aj metabolizmus. Velmi dobre su aj rozne zeleninove napoje. Najma zo zelenej zeleniny.

Potom su dostat aj rozne nahrady jedla, takze ak je moznost aspon jedno jedlo nahradit tymto. Najskor veceru.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18956
Tazzman napísal:Takže, neviem či niekto už odpovedal, ale keďže boli včerajšie príspevky zmazané, spýtam sa znova :) Poradili by ste ako môže žena (vek okolo 40) schudnúť? Ako by mala vyzerať strava, aké dávkovania, a bodli by aj nejaké najlepšie domáce cviky (napr. s fit loptou a tak)...Nejedná sa o žiadne súťažné chudnutie ani vyrysovanie na papierovú kožu, len treba zhodiť pár kg :)

Je dôležité poznamenať, že dotyčná musí dodržiavať HYSTAMÍNOVÚ DIÉTU (nemôže určité druhy potravín: norm. mlieko (ani jogurty, ani žiadne mliečne výrobky...smie len ovsené mlieko), kur. mäso, ryby, žiadne konzervy, citrusové ovocie, banány atď...)

a taktiež berie hormonálne tabletky na štítnu žľazu...

ešte by som snáď doplnil
výška: 162 cm
váha: 62 kg

Ja sa v takýchto veciach, koľko má toho jesť a tak nevyznám, bude to asi odlišné ako u mužov...Ďakujem za každú radu
Tak to je este vahovo na tom dobre. Zaklad je ak to plati vsade vacsi vydaj ako prijem. A samozrejme nech skusi aj Sibutramin. Zaklad je aj pohyb aspon 2-3x tyzdenne zajst do fitneska. Moja priatelka ma tento isty problem takze viem presne o com pisem.
Užívateľov profilový obrázok
Od Branci
#19325
Zdravim potreboval by som poradit ako schudnut. Nieco o mne 189cm vaha 110kg cvicim nepravidelne(tj.2-3x zaa tyzden nemam vyhradene dni idem ked mam cas) cca rok. Stale sa mi nedari schudnut. Vzhladom na moje zamestnanie si nemozem dovolit pravidelne stravovanie viem je to najzasadnejsia chyba ale inak sa to neda. Jem 1 max 2x za den. Nejem vela. Co sa tika kardia tak to moc nemozem nakolko mam dojebabrane koleno uz zopar rokov. Mate nejake napady? Dik
Užívateľov profilový obrázok
Od Branci
#19326
A este som zabudol dodat bral som teraz clenbuterol a podarilo sa mi schudnut iba na nohach.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19328
Branci napísal:A este som zabudol dodat bral som teraz clenbuterol a podarilo sa mi schudnut iba na nohach.
To cakas od clenbuterolu vsetko?
Užívateľov profilový obrázok
Od Branci
#19330
silvo napísal:
Branci napísal:A este som zabudol dodat bral som teraz clenbuterol a podarilo sa mi schudnut iba na nohach.
To cakas od clenbuterolu vsetko?
Nie necakam od neho moc len dufam ze nejako pomoze.. A hlavne ja na nohach zhodit nepotrebujem. Potrebujem dat dole brucho preto som sa pytal o radu
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19332
Branci napísal:
silvo napísal:
Branci napísal:A este som zabudol dodat bral som teraz clenbuterol a podarilo sa mi schudnut iba na nohach.
To cakas od clenbuterolu vsetko?
Nie necakam od neho moc len dufam ze nejako pomoze.. A hlavne ja na nohach zhodit nepotrebujem. Potrebujem dat dole brucho preto som sa pytal o radu
Si myslis ze tvoje telo je stavane iba z brucha? O com to tu meles? Vies ty vlastne ako telo funguje?! Nevies co zo sebou a uz beries clenbuterol.
Užívateľov profilový obrázok
Od Branci
#19335
viem co zo sebou. A takj isto aj viem ako funguje ludske telo. Ja som len chcel poradit vzhladom na to co som napisal v prvom prispevku. No ale vidim ze tu sa asi inteligentnej odpovede na urovni nedockam. Ja sa tu nemienim dohadovat o nejakych hlupostiach typu vies ako funguje tvoje telo a pod. Dal som jasnu otazku. nic viac
Užívateľov profilový obrázok
Od Branci
#19337
Silvo takze asi som nepochopil ja teba. Uz viem ako si to myslel tak sa ospravedlnujem. No mozno ty si nepochopil vcelku mna lebo ja som sa nechcel zamerat konkretne len na lokalne chudnutie ale som sa spital ze ako by som zhodil aj s brucha
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19338
Branci napísal:viem co zo sebou. A takj isto aj viem ako funguje ludske telo. Ja som len chcel poradit vzhladom na to co som napisal v prvom prispevku. No ale vidim ze tu sa asi inteligentnej odpovede na urovni nedockam. Ja sa tu nemienim dohadovat o nejakych hlupostiach typu vies ako funguje tvoje telo a pod. Dal som jasnu otazku. nic viac
Ako to ze vies ke ty inteligent chces zhodit iba z brucha! A nediskutuj o tom co pisem. Ked budes mat vedomosti na profesionalnej urovni ako ja tak potom lamentuj.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19339
Branci napísal:Silvo takze asi som nepochopil ja teba. Uz viem ako si to myslel tak sa ospravedlnujem. No mozno ty si nepochopil vcelku mna lebo ja som sa nechcel zamerat konkretne len na lokalne chudnutie ale som sa spital ze ako by som zhodil aj s brucha
Lokalne nezhodis aj ked sa poseries! Tak telo nefunguje!
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#19341
zasiahnem vám do toho , obidvaja sa trocha skludnite , viem kam by toto dospelo tak trocha zmiernite emocie obidvaja . dakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19343
papagiorgo napísal:zasiahnem vám do toho , obidvaja sa trocha skludnite , viem kam by toto dospelo tak trocha zmiernite emocie obidvaja . dakujem
Ty emocia. Iba som mu otvoril oci.
Užívateľov profilový obrázok
Od Branci
#19346
oci mam otvorene. viem ze neschudnem lokalne. ale uz ma to tu nebavy dookola vypisovat. Tak naposledy : chcel som poradit nieco co by mi pomohlo zhodit aj z brucha. Takze asi tak. A hlavne ma nebavi sa tu s niekym hadat.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19349
Branci napísal:oci mam otvorene. viem ze neschudnem lokalne. ale uz ma to tu nebavy dookola vypisovat. Tak naposledy : chcel som poradit nieco co by mi pomohlo zhodit aj z brucha. Takze asi tak. A hlavne ma nebavi sa tu s niekym hadat.
Uprav si stravu pravidelne trenuj a je to. Okolo tohoto tu najdes vela. Hladaj a citaj napr. v clankoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od Branci
#19352
Uprav si stravu pravidelne trenuj a je to. Okolo tohoto tu najdes vela. Hladaj a citaj napr. v clankoch.[/quote]

Ano viem ze tu je vela toho cital som. Len na zaciatku som spomenul ze vzhladom na moju pracu nemam cas jest pravidelne a uz vobec nie 6x denne. Jem 1 max 2x denne aj to nie vela.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]