Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19353
Branci napísal:Ano viem ze tu je vela toho cital som. Len na zaciatku som spomenul ze vzhladom na moju pracu nemam cas jest pravidelne a uz vobec nie 6x denne. Jem 1 max 2x denne aj to nie vela.
Tak sa rozluc s tym co chces. A za dalsie priprav sa v buducnosti na zdravotne komplikacie s tvojou zivotospravou. Vela stastia.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Branci
#19355
silvo napísal: Tak sa rozluc s tym co chces. A za dalsie priprav sa v buducnosti na zdravotne komplikacie s tvojou zivotospravou. Vela stastia.
Hmm no dobre. Aj tak sa asi nevzdam lebo niesom typ cloveka co by nieco vzdaval. A o mojej zivotosprave sa bavit nemusime sam viem ze ju mam pekne zlu ale okolnosti mi to nedovoluju zmenit.
Užívateľov profilový obrázok
Od Branci
#19356
No pokusim sa s tym nieco urobit ale mozom do toho zapojit max nejake ovocie alebo zeleninu. Prostie nieco co rychlo zjem co netreba pripravovat. Ako keby mam cas tak vobec nemam problem si spravit vlastny jedalnicek co by zabral tak isto ako ostatnym co som jedalnicek robil. A vdaka za vas nazor aj ked povacsine negativny ale nieco som si predsa s toho zobral.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#19497
Branci napísal:Uprav si stravu pravidelne trenuj a je to. Okolo tohoto tu najdes vela. Hladaj a citaj napr. v clankoch.
Ano viem ze tu je vela toho cital som. Len na zaciatku som spomenul ze vzhladom na moju pracu nemam cas jest pravidelne a uz vobec nie 6x denne. Jem 1 max 2x denne aj to nie vela.[/quote]
clovece, takto daleko nezajdes, ako takto mozes existovat?

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]