Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od macobmw
#15272
Zdravím, poprosil by som o radu ohľadom môjho chudnutia cvičím cca 10mesiacou keď som začínal cvičiť mal som asi 110kg keď som zistil ako čo funguje začal som s diétou od septembra 2011 do decembra sa mi podarilo zhodiť cca na 94,8kg potom som cez sviatky zas pribral lebo som si dal prestávku s diétou od polky januára som zase zo svojimi výsledkami som moc skopojny cele telo sa mi zmenilo ale okrem brucha a pasu toho sa nemôžem zbaviť síce sa mi brucho zmenšilo to je jasne ale nejde to tak ako by som chcel 2mesiace chodím 5dny v tyzny do posilňovne z toho pondelok, streda a piatok mam normlane cviky a utorok a štvrtok dávam najvatsi doraz na brucho a kardio inač mam kardio každý deň tak som si teraz zadovážil aj L-carnitin, CLA, Srvátkový hydroizolat, v prvej diéte som s protakom užíval aj creatin teraz z váhou stojím stále na cca 100kg skúšal som už rôzne variácie cvikom ale nič na tu moju pneumatiku nezaberá inač mal som 123kg to som pribral po tom ako som prestal fajčiť 30kg tak že dúfam že ste ma pochopily ak nie skúsim to nejaký zjednodušiť Ďakujem za rady .

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15276
Skus sacharidove vlny. Rozpis mi co jes behom dna a kolko krat za den. Napis tvoj celodenny priebeh co robis kedy trenujes ci pracujes. Rozpis trening.
Užívateľov profilový obrázok
Od macobmw
#15278
vlastomenn napísal:Skus sacharidove vlny. Rozpis mi co jes behom dna a kolko krat za den. Napis tvoj celodenny priebeh co robis kedy trenujes ci pracujes. Rozpis trening.
Rozmislal som nad vlnami ale ked som si to spocital tak to je celkom aj dost financne narocne ale asi to treba skusit, a jem na ranajky pol salky ovsenych vlociek take ite mnozstvo corn flaks s nizko tucnim mliekom a celozrnu kajzerku to je o cca 06:15 pred tim este protak o 9:30 cca 130g tvarohu vo vode,ovocie 11:30 polievka a 200gkuracich prs na pare, bud s 2-3 zemiakmi alebo ryza, 14:00 130g tvaroh vo vode , 15:45 pred treningom protak +karnitin po tren. Protak po cca pol hod. Kusok peciva alebn nejaky sacharidou a pred spanim protak a 250g tvarohu ,,,,Trening:pondelok prsia,chrbat brucho kardio,utorok brucho,2-3 cviky na nohy kardio,streda biceps.triceps brucho kardio,stvrtok po 2cviky na prsia a chrbat brucho kardio,piatok nohy ramena brucho kardio sobota nedela volno. Pond.stre.piatok mam normalne serie zlozene zo 4-5 cvikou na partiu, na brucho mavam 4 cviky po 3-4serie 25opak +,kardio min.35min+bicykel,pas. A ked zatnem brucho mam ho pod tukom tvrde citim tie tehlicky ale ako pisem je tam ta vyfucana dusa z bycikla okolo pasa ktorej sa nemozem zbavit.
Užívateľov profilový obrázok
Od macobmw
#15281
alebo to mam vydrzat kedze som si az teraz zadovazil carnitin a cla ? Zacinam byt z toho zufali ked v casopise MaF su ludia co za 3mesiace brutalne sa vyrisuju
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15284
macobmw napísal:alebo to mam vydrzat kedze som si az teraz zadovazil carnitin a cla ? Zacinam byt z toho zufali ked v casopise MaF su ludia co za 3mesiace brutalne sa vyrisuju
reklama dělá svoje :a5
jinak je to 80% a víc o stravě! :a22 když se budeš prasit a cpát se jak popelnice, karnitin je ti prd platnej!
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15285
macobmw napísal:Zdravím, poprosil by som o radu ohľadom môjho chudnutia cvičím cca 10mesiacou keď som začínal cvičiť mal som asi 110kg keď som zistil ako čo funguje začal som s diétou od septembra 2011 do decembra sa mi podarilo zhodiť cca na 94,8kg potom som cez sviatky zas pribral lebo som si dal prestávku s diétou od polky januára som zase zo svojimi výsledkami som moc skopojny cele telo sa mi zmenilo ale okrem brucha a pasu toho sa nemôžem zbaviť síce sa mi brucho zmenšilo to je jasne ale nejde to tak ako by som chcel 2mesiace chodím 5dny v tyzny do posilňovne z toho pondelok, streda a piatok mam normlane cviky a utorok a štvrtok dávam najvatsi doraz na brucho a kardio inač mam kardio každý deň tak som si teraz zadovážil aj L-carnitin, CLA, Srvátkový hydroizolat, v prvej diéte som s protakom užíval aj creatin teraz z váhou stojím stále na cca 100kg skúšal som už rôzne variácie cvikom ale nič na tu moju pneumatiku nezaberá inač mal som 123kg to som pribral po tom ako som prestal fajčiť 30kg tak že dúfam že ste ma pochopily ak nie skúsim to nejaký zjednodušiť Ďakujem za rady .
no, asi bych v dietě kreatin nedával, i když vezmeš krealkalyn nebo creatin ethyl ester kde píšou že tak nenatahuje vodu jak monohydrát, tak ho stejně nedoporučuji. zkus to vlnění jak píše vlasta a zkusil bych i kardio ráno na lačno, když budeš mít volno a nepůjdeš do roboty, třeba víkend. dej 20 - 40 min před kofein (třeba silnýho turka bez cukru, nebo kofeinovou tabletku), vit C, karnitin a můžeš i acylpyrin. a 40 minut běhej, šlapej nebo jakýkoliv jiný kardio. po ránu se álí nejlíp, když je nízká hladina glukózy v krvi :a22 a samozřejmě si hlídej tu stravu, žádný prasení!
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#15288
macobmw napísal:alebo to mam vydrzat kedze som si az teraz zadovazil carnitin a cla ? Zacinam byt z toho zufali ked v casopise MaF su ludia co za 3mesiace brutalne sa vyrisuju
Muscle and Fiction :a24 ... kazdopadne drzim palce nech sa ti podari splnit svoj ciel... chalani ti isto nejak poradia ja s tym nemam skusenosti ja mam odjakziva opacny problem ...
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15289
macobmw napísal:alebo to mam vydrzat kedze som si az teraz zadovazil carnitin a cla ? Zacinam byt z toho zufali ked v casopise MaF su ludia co za 3mesiace brutalne sa vyrisuju
ked chces vediet ako to robia v M&F tak si pozri toto, zaujimave pre teba je to hlavne od stvrtej minuty.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MSIHmdFb ... re=related[/youtube]
hlavne si uprav stravu tak aby si prijal menej energie ako vydas, a potom prisposob aj trening. Ak pise hruskamara kardio je dobre hned rano a taktiez dat nejaku aerobnu cinnost po anaerobnej teda hned po treningu (pri treningu spalis vsetok glykogen v krvy a pri aerobke uz ides cisto na energii z tukov). len hlavne ziaden sacharidak pocas ani po treningu.
ak zvladnes taketo zakladne veci potom ti pomozu veci ako spalovace.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#15319
whoo napísal:
macobmw napísal:alebo to mam vydrzat kedze som si az teraz zadovazil carnitin a cla ? Zacinam byt z toho zufali ked v casopise MaF su ludia co za 3mesiace brutalne sa vyrisuju
ked chces vediet ako to robia v M&F tak si pozri toto, zaujimave pre teba je to hlavne od stvrtej minuty.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MSIHmdFb ... re=related[/youtube]
hlavne si uprav stravu tak aby si prijal menej energie ako vydas, a potom prisposob aj trening. Ak pise hruskamara kardio je dobre hned rano a taktiez dat nejaku aerobnu cinnost po anaerobnej teda hned po treningu (pri treningu spalis vsetok glykogen v krvy a pri aerobke uz ides cisto na energii z tukov). len hlavne ziaden sacharidak pocas ani po treningu.
ak zvladnes taketo zakladne veci potom ti pomozu veci ako spalovace.
ano presne tak, inak cely tento film tu mame je moc poucny aj s titulkami
tv/bigger-stronger-faster.php
Užívateľov profilový obrázok
Od macobmw
#15329
a to co ma byt som pisal niekde ze berem stereoidy ??? alebo ze sypem do seba cementaren ???? :DDDD ako tu nikdo nuziva protak ze :D a ani karnitin a uz vobec nie kreatin chcel som poradit ohlaodm mojho stravovania a celkovo diety ako sa mozem zbavit brucha kedze mne sa to moc nedari a bum odkazy na videa kde su borci co maju doma v kredenci sklad doplnkov ochhhh dakujem vam teda
Užívateľov profilový obrázok
Od macobmw
#15330
hruskamara napísal:
macobmw napísal:alebo to mam vydrzat kedze som si az teraz zadovazil carnitin a cla ? Zacinam byt z toho zufali ked v casopise MaF su ludia co za 3mesiace brutalne sa vyrisuju
reklama dělá svoje :a5
jinak je to 80% a víc o stravě! :a22 když se budeš prasit a cpát se jak popelnice, karnitin je ti prd platnej!
Som rozpisal svoju dietu mislim ze to je celkom dobre a neprasim mam klasicke doplnky
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15331
macobmw napísal:
hruskamara napísal:
macobmw napísal:alebo to mam vydrzat kedze som si az teraz zadovazil carnitin a cla ? Zacinam byt z toho zufali ked v casopise MaF su ludia co za 3mesiace brutalne sa vyrisuju
reklama dělá svoje :a5
jinak je to 80% a víc o stravě! :a22 když se budeš prasit a cpát se jak popelnice, karnitin je ti prd platnej!
Som rozpisal svoju dietu mislim ze to je celkom dobre a neprasim mam klasicke doplnky
Skus tie sacharidove vlny a urcite sa pohnes dalej.
Užívateľov profilový obrázok
Od macobmw
#15332
Jasne idem skusit sach. vlny a pridam este aj rano nejake to kardio ale asi pojdem do fitka maju otvorene od 6tej aspon ked je teraz ta ziam no uvidim aj tam mam stale chut cvicit a viem ze to dokazem :) este by ma zaujimalo ci mam v ty vlnach uzivat aj ten protak ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15334
macobmw napísal:Jasne idem skusit sach. vlny a pridam este aj rano nejake to kardio ale asi pojdem do fitka maju otvorene od 6tej aspon ked je teraz ta ziam no uvidim aj tam mam stale chut cvicit a viem ze to dokazem :) este by ma zaujimalo ci mam v ty vlnach uzivat aj ten protak ?
Protak nie je nikdy na skodu ale skor naopak. Kardio ked das na lacno hned rano to je to najlepsie co moze byt.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15337
macobmw napísal:ok na lacno skusim a mam si dat pred tim kavu alebo karnitin alebo oboje alebo nic ?:)
Ak mas karnitin tak ho daj ak nemas odporucujem kavu (zalievanu bez cukru) a vit.C aspon 500mg. Toto kardio by malo byt do 30 minut rano ako vstanes. Preco? Rano mas nizku hladinu cukru cize telo lahsie a rychlejsie zacne spalovat tuky.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15338
macobmw napísal:ok na lacno skusim a mam si dat pred tim kavu alebo karnitin alebo oboje alebo nic ?:)
už jsem ti to psal, dej 20 - 40 minut před kofein (kafe), karnitin i vit C
Užívateľov profilový obrázok
Od otl
#15488
Zdravim,
je mne 29let, merim 189cm, vazim 95kg a chtel bych vysekat bricho, zasekl jsem se na urcitem bode a nemuzu dal, asi delam neco spatne. Stravu dodrzuji 2 mesice. Dodrzuji to kazdy den pravidelne. Do fitka chodim 4x tydne od 7hod rano a hned po cviceni si jdu jeste zabehat. Odpoledne 2-3x tydne kickbox.
Zde je muj jidelnicek:
SNI: 1x salek ovesnych vlocek
1x hrst rozinek
mensi jablko (100% pomeranc juice)
20g syrovatkovy protein
PO TRENINKU: 60g komplexni sacharidy
10-20g syrovatkovy protein
20g casein
SVACA: celozrna houska, 200g kruti sunky
OBED: kureci (hovezi) 200g, neloupana ryze, dusena brokolice
SVACINA: nizkotucny tvaroh
VECERE: tunak, cottage + salat, 2 cela vejce
PRED SPANIM: casein 20g
hrst orechu (vlasske, kesu, mandle, slunecnicove seminko)

Kde delam chybu? Za kazdou Vasi radu dekuji.
Od milankos512
#15552
mne osobne na tom jedálničku nesedí ten kazeín po cvičení ...po cvičení potrebuje telo z bielkovín a sacharidov tie zdroje ktoré sú rýchlo a ľahko stráviteľné čiže ten proteín nejak pol hodinku po posilke je super vec ...a okamžite po posilke nejaké jednodcuhé sacharidy na doplnenie strateného glykogénu ...ale ten kazeín si myslím že je tam zbytočný ...pretože sa dlho trávi a vo všeobecnosti by som v diete dával tvarohu respektíve kazeínu počas dňa čo najmenej alebo vôbec a nechal si to ako posledné jedlo dňa pred spaním tam nájde kazeín svoje opodstatnenie :a21 toto je môj osobný názor na danú vec ...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15556
hruskamara napísal:
macobmw napísal:OK dakujem za uzitocne rady..kazdopadne idem do toho.
pak dej vědět jaký jsou pokroky :a22
Od pondelka vraj pojde do toho uvidime co sa bude diat.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]