Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od matias
#17238
Zdravim Vas,
cvicim uz par rockov a nejak som uz dost dlho v stagnacii..Chcel by som nabrat na objeme ale nejak sa mi velmi nedari. Kupil som si aj doplnky vyzivy, poradite s davkovanim? Zakupil som si tieto veci: Megamass4000, protein 80%, bcaa, kreatin a hmb. Ako casto a v akych davkach treba uzivat? A este k cvikom na objem.Skusal som uz rozne sposoby,alenie vsetky mi vyhovovali..V poslednej dobe som zacal cvicit Pondelok a piatok: hrudnik Tlak na rovnej lavicke lavicke maxvahy 6-8 x4, nabiceps zdvihy s jednoruckami, naramena tlak svelkou cinkou zahlavou 10 x5, triceps pritahy na stroji
Utorok:hrudnik-tlak sjednoruckami nasikmej lavici, biceps-ez tycka, ramena-pritahy srovnou tyckou, triceps-ez tycka.utorok, stvrtok,sobota a nedela volno..je to ok alebo treba to zmenit?
Na nohy mam beh a raz tyzdenne futbal..

Vopred DAKUJEM za radu..

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17239
matias napísal:Zdravim Vas,
cvicim uz par rockov a nejak som uz dost dlho v stagnacii..Chcel by som nabrat na objeme ale nejak sa mi velmi nedari. Kupil som si aj doplnky vyzivy, poradite s davkovanim? Zakupil som si tieto veci: Megamass4000, protein 80%, bcaa, kreatin a hmb. Ako casto a v akych davkach treba uzivat? A este k cvikom na objem.Skusal som uz rozne sposoby,alenie vsetky mi vyhovovali..V poslednej dobe som zacal cvicit Pondelok a piatok: hrudnik Tlak na rovnej lavicke lavicke maxvahy 6-8 x4, nabiceps zdvihy s jednoruckami, naramena tlak svelkou cinkou zahlavou 10 x5, triceps pritahy na stroji
Utorok:hrudnik-tlak sjednoruckami nasikmej lavici, biceps-ez tycka, ramena-pritahy srovnou tyckou, triceps-ez tycka.utorok, stvrtok,sobota a nedela volno..je to ok alebo treba to zmenit?
Na nohy mam beh a raz tyzdenne futbal..

Vopred DAKUJEM za radu..
Tu je tema pre trening a o doplnkoch patri uplne inde.
#17244
matias napísal:Zdravim Vas,
cvicim uz par rockov a nejak som uz dost dlho v stagnacii..Chcel by som nabrat na objeme ale nejak sa mi velmi nedari. A este k cvikom na objem.Skusal som uz rozne sposoby,alenie vsetky mi vyhovovali..V poslednej dobe som zacal cvicit Pondelok a piatok: hrudnik Tlak na rovnej lavicke lavicke maxvahy 6-8 x4, nabiceps zdvihy s jednoruckami, naramena tlak svelkou cinkou zahlavou 10 x5, triceps pritahy na stroji
Utorok:hrudnik-tlak sjednoruckami nasikmej lavici, biceps-ez tycka, ramena-pritahy srovnou tyckou, triceps-ez tycka.utorok, stvrtok,sobota a nedela volno..je to ok alebo treba to zmenit?
Na nohy mam beh a raz tyzdenne futbal..

Vopred DAKUJEM za radu..
beh a futbal Ta pripravi o velke mnozstvo energie a prichadza ku kontraproduktivnemu treningu, kedy spalujes svalovu hmotu. hovoris ze na nohy mas beh a futbal ale to su dva uplne odlisne treningy, jeden ides anaerobny a druhy je aerobny, tak medzi tym si musis vybrat, pocas objemovaeho treningu mozes davat kardio ale podla jasnych pravidiel
potrebujes nastavit uplne od zaciatku objemovy trening objemove-treningove-plany-rozpisy-t1367.html
alebo skus toto post1716.html#p1716

ostatne sa prosim pytaj v temach, kde to patri

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]