Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od strnadelo
#20694
Zdravím, známa chce schudnúť nadbytočné kilá. Chcel by som vedieť, ktoré prípravky sú vhodné. Momentálne necvičí...je vhodné brať doplnky aj vtedy?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#20695
strnadelo napísal:Zdravím, známa chce schudnúť nadbytočné kilá. Chcel by som vedieť, ktoré prípravky sú vhodné. Momentálne necvičí...je vhodné brať doplnky aj vtedy?
Ako chce schudnúť, keď necvičí? :a5 :a5 :a5 či chce byť ako väčšina tučných žien, ktoré nič nerobia ale zato ani nič nejedia?
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20698
strnadelo napísal:V práci je 8 hodín na nohách a nezastaví sa. Cvičiť chce začať. Treba jej zhodiť neakých 5-10kg aby bola spokojná.
ale ako chce schudnut ked vobec necvici ? uplne logicka otazka
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#20700
jednoducho...stačí si kúpiť nejaké tabletky na chudnutie a pás z reklamy :a5 :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#20712
Tazzman napísal:jednoducho...stačí si kúpiť nejaké tabletky na chudnutie a pás z reklamy :a5 :a5
táto odpoveď čo si dal stojí za velke h.........
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#20713
strnadelo napísal:V práci je 8 hodín na nohách a nezastaví sa. Cvičiť chce začať. Treba jej zhodiť neakých 5-10kg aby bola spokojná.
všetko sa dá len treba chcieť určite najprv upraviť stravu a nebyť taký že som unaveny tak serem na všetko i keď by došla s práce domou stčí jej pol hodina hodina pilates cvičeni doma ako je zdvih noh vlastnej vahy brusaky bez zapierania noh sklapacky atd a k tomu ked ce schudnut a nabrat do svalu urcite daky fitnes protein na noc i na vecer ale stravu treba bezpodmienecne upravit a tych par cvikov by mohla spravit kazdy vecer to uplne staci a casom sa ucinky dostavia i ked bolo by lepsie chodit do fitka ale i doma sa da hoc co robit a este by som poradil jednu vec na chudnutie ale netusim ako sa vola moja sestranica ju brala a desne rychlo schudla a ani necvicila a jedna skoro setko ta vec ju dokazala total vyprazdnit a cerpala z tuku a potom az zacala cvicit neni to dobre ale svoj ucel to splnilo :a4
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20714
risofk napísal:
Tazzman napísal:jednoducho...stačí si kúpiť nejaké tabletky na chudnutie a pás z reklamy :a5 :a5
táto odpoveď čo si dal stojí za velke h.........
nepochopil si že to myslel ironicky ? :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#20716
papagiorgo napísal:
risofk napísal:
Tazzman napísal:jednoducho...stačí si kúpiť nejaké tabletky na chudnutie a pás z reklamy :a5 :a5
táto odpoveď čo si dal stojí za velke h.........
nepochopil si že to myslel ironicky ? :a15
pochopil ale i tak stoji za ho...... :a5 :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od strnadelo
#20718
risofk napísal:
strnadelo napísal:V práci je 8 hodín na nohách a nezastaví sa. Cvičiť chce začať. Treba jej zhodiť neakých 5-10kg aby bola spokojná.
všetko sa dá len treba chcieť určite najprv upraviť stravu a nebyť taký že som unaveny tak serem na všetko i keď by došla s práce domou stčí jej pol hodina hodina pilates cvičeni doma ako je zdvih noh vlastnej vahy brusaky bez zapierania noh sklapacky atd a k tomu ked ce schudnut a nabrat do svalu urcite daky fitnes protein na noc i na vecer ale stravu treba bezpodmienecne upravit a tych par cvikov by mohla spravit kazdy vecer to uplne staci a casom sa ucinky dostavia i ked bolo by lepsie chodit do fitka ale i doma sa da hoc co robit a este by som poradil jednu vec na chudnutie ale netusim ako sa vola moja sestranica ju brala a desne rychlo schudla a ani necvicila a jedna skoro setko ta vec ju dokazala total vyprazdnit a cerpala z tuku a potom az zacala cvicit neni to dobre ale svoj ucel to splnilo :a4
Vďaka za normálnu odpoveď. Ak zistíš od sesternice čo to brala budem ti vďačný ;)
#20725
strnadelo napísal:Zdravím, známa chce schudnúť nadbytočné kilá. Chcel by som vedieť, ktoré prípravky sú vhodné. Momentálne necvičí...je vhodné brať doplnky aj vtedy?
Bez pohybovej aktivity nemusí užívať žiadne doplnky výživy a samozrejme nech ani neočakáva nejaká zázraky,pretože bez pohybu sa aj oveľa obtiažnejšie dodržuje strava.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#20746
Preto tá irónia, možno až satira, pretože nejde o to, čo chceme, ale o to, čo pre to urobíme...a bez cvičenia čo by chcela? Len papať (v horšom prípade nepapať nič ako to väčšina "múdrych" ľudí robí) a pri tom sa fyzicky zlepšiť...takto to nejde proste. Nemaj mi to za zlé.
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#20755
Tazzman napísal:Preto tá irónia, možno až satira, pretože nejde o to, čo chceme, ale o to, čo pre to urobíme...a bez cvičenia čo by chcela? Len papať (v horšom prípade nepapať nič ako to väčšina "múdrych" ľudí robí) a pri tom sa fyzicky zlepšiť...takto to nejde proste. Nemaj mi to za zlé.
ja som ťa pochpil ale uz mi to lezlo na nervy ze kazdy le odcudzuje nez by povedal co by mala spravit da sa to i vysvetlit mno vies pocuvaj ono to neni dobre ked nic nerobi a ce neco s toho nic nebude ale ne to hned odbijat nejakou satirou hmm prepac ale v ten den uz mi bolo desne a citat tie odbijania na to je toto forum aby sme si pomahali a ne sa vytahovali kt vie kolko
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#20756
Môže teoreticky skúsiť nejaký anabolický steroid, clenbuterol, salbutamol, T3, ak nemá nejaké morálne alebo zdravotné obavy.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#20758
Kotlik napísal:Môže teoreticky skúsiť nejaký anabolický steroid, clenbuterol, salbutamol, T3, ak nemá nejaké morálne alebo zdravotné obavy.
Prečo píšeš blbosti? Ani jedno z toho nie je anabolický steroid. Nepíš o niečom keď o tom nevieš nič. Len tým môžeš uškodiť.
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#20761
silvo napísal:
Kotlik napísal:Môže teoreticky skúsiť nejaký anabolický steroid, clenbuterol, salbutamol, T3, ak nemá nejaké morálne alebo zdravotné obavy.
Prečo píšeš blbosti? Ani jedno z toho nie je anabolický steroid. Nepíš o niečom keď o tom nevieš nič. Len tým môžeš uškodiť.
neni to anabolicky sterid ale ma anabolické ucinky ale pri mnozstvach smrtelnych pre ludi su to setko lieky na astmu ktore podporuju potenie hmm hmm a maju dost zvlastne vedlajsie ucinky ja myslim ze by sa jej skor oplatil klasicky spalovac tuku ako lieky na astmu hmm alebo nech zabehne nekam do sauny to ma podstate to iste
#20800
Tak ona chce schudnut bez toho aby sa povedzme nejak hybala pritom?
Skratka ak chces nieco zmenit, tak musis nieco urobit inak. V prvom rade bude uplne stacit, ak zmeni drasticky stravovacie navyky.
Najhorsi stav je ked ludia kvoli praci zabudaju na pravidelnu stravu. Ziadne ranajky, len kavu, potom pride obed, klasika ako vsade, po prichde domov z prace silna vecera. A jeme az kym nejdeme spat.
Ak je toto zlahka alebo uplne aj jej pripad, tak uz vie co je potrebne urobit ako prve. Tabletky a vselijake vymysli na schudnutie su velakrat len zneuzivanim ludskej pohodlnosti.

Casto krat som sa stretol s tvrdenim, ze tukove bunky v problemovych partiach s pribudajucim vekom sa tvoria hlavne preto aby sa v nich ukladal toxicky bordel, ktoreho sa telo nedokaze inak zbavit.
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#20807
FitPotreby.sk napísal:Tak ona chce schudnut bez toho aby sa povedzme nejak hybala pritom?
Skratka ak chces nieco zmenit, tak musis nieco urobit inak. V prvom rade bude uplne stacit, ak zmeni drasticky stravovacie navyky.
Najhorsi stav je ked ludia kvoli praci zabudaju na pravidelnu stravu. Ziadne ranajky, len kavu, potom pride obed, klasika ako vsade, po prichde domov z prace silna vecera. A jeme az kym nejdeme spat.
Ak je toto zlahka alebo uplne aj jej pripad, tak uz vie co je potrebne urobit ako prve. Tabletky a vselijake vymysli na schudnutie su velakrat len zneuzivanim ludskej pohodlnosti.

Casto krat som sa stretol s tvrdenim, ze tukove bunky v problemovych partiach s pribudajucim vekom sa tvoria hlavne preto aby sa v nich ukladal toxicky bordel, ktoreho sa telo nedokaze inak zbavit.
Tá posledná veta je pravda to som cital na jednej stranke o tukovych bunkach ako sa tvoria atd sa mi zda ze wikipedia to je je to zaujimave ale pravdive bo v dnesnej dobe sa ludia cpu uz aj takými vecami co telo nevie vylucit ale ani spracovat tak ho obaluje tukom aby viac neskodil
Užívateľov profilový obrázok
Od Rozok
#20809
Doplnky vyzivy su ako jedne z poslednym tromfov do diety, ked bude slapat na dobrej strave s troskou kardia, ked zacne stagnovat prida dalsie kardio, a nakoniec prihodi nejaky ten spalovac tak to pojde ale nie chodit do roboty papat lipo 6 a cudovat sa preco nechudne :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#20817
Rozok napísal:Doplnky vyzivy su ako jedne z poslednym tromfov do diety
škoda, že veľa ľudí to berie nie ako doplnky, ale ako náhradu výživy :/ ale tak ich problém...
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#20818
Tazzman napísal:
Rozok napísal:Doplnky vyzivy su ako jedne z poslednym tromfov do diety
škoda, že veľa ľudí to berie nie ako doplnky, ale ako náhradu výživy :/ ale tak ich problém...
Ale to su debili a potom o doplnkoch a i o cviceni vedia velke prd ani to ne
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#20819
strnadelo napísal:Zdravím, známa chce schudnúť nadbytočné kilá. Chcel by som vedieť, ktoré prípravky sú vhodné. Momentálne necvičí...je vhodné brať doplnky aj vtedy?
Čo si sem sama nenapíše?
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#20821
silvo napísal:
strnadelo napísal:Zdravím, známa chce schudnúť nadbytočné kilá. Chcel by som vedieť, ktoré prípravky sú vhodné. Momentálne necvičí...je vhodné brať doplnky aj vtedy?
Čo si sem sama nenapíše?
Ehm boji sa nás asi :D abo hmm pise v mene znamej aby sa nezahambil ze to chce on spravit hmm :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20822
silvo napísal:
strnadelo napísal:Zdravím, známa chce schudnúť nadbytočné kilá. Chcel by som vedieť, ktoré prípravky sú vhodné. Momentálne necvičí...je vhodné brať doplnky aj vtedy?
Čo si sem sama nenapíše?
to bude nejaka politička asi :a11 má svojho tiskového mluvčího :a11
#20823
papagiorgo napísal:
silvo napísal:
strnadelo napísal:Zdravím, známa chce schudnúť nadbytočné kilá. Chcel by som vedieť, ktoré prípravky sú vhodné. Momentálne necvičí...je vhodné brať doplnky aj vtedy?
Čo si sem sama nenapíše?
to bude nejaka politička asi :a11 má svojho tiskového mluvčího :a11
Doplnky výživy sú vždy len doplnkami, ak k tomu nepridá aj pohybovú aktivitu aspon 2x týždenne tréning v posilnovni a 3 x týždenne airobnú aktivitu nemá to cenu samozrejme ak nie je extrémne obézna. Samozrejme nehovoriac o tom, že 70% úspechu tvorí strava.
K tým doplnkom teda ak má toto všetko zariadené odporúčam vysokopercentný proteinový izolát, prípadne hydrolizát, 3 000 mg denne l-carnitine, prípadne do kombinácie so synephrine, aspon 60mg denne pred fyzickou záťažou.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]