Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8534
wiktor00 napísal:zdravím...nerád zase píšem ale :a17 akurát som našiel brutal gainer odporučil my ho jeden kamoš a pozerám že cenovo aj dávkovaním by to šlo pohodlnejšie ako kombinovať viacero doplnkou máte z ním niekto skúsenosť ak áno poprosím o radu ďakujem.... :a14
tak najprv k tomu "nerád zase píšem" toto je diskusne forum :) tak musis pisat rad :) a ked sa potrebujes nieco dozvediet tak sa musis spytat cize nie nerad zase pisem ale rad zase pisem :) ... a ako som pisal o tej kombinacii... ze je to podla toho co sa ti horsie doplna zo stravy .. musis si uvedmit ze gainer su sacharidy ktore idu lahko doplnit... ale ak chces silou mocou gainer tak si kunemu kup napr este protein a nejake aminokyseliny...

Reklama

Reklama

#8539
wiktor00 napísal:zdravím...nerád zase píšem ale :a17 akurát som našiel brutal gainer odporučil my ho jeden kamoš a pozerám že cenovo aj dávkovaním by to šlo pohodlnejšie ako kombinovať viacero doplnkou máte z ním niekto skúsenosť ak áno poprosím o radu ďakujem.... :a14
:a11 nerad pises? nemusis sa bat, ze tu niekoho tym otravujes, prave naopak
PÍŠ, PÍŠ, PÍŠ, PÍŠ,

a ktory gainer to vlastne je?
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#8546
maltu daj 45 minut pred treningom ...popripade si este dokup kreatin monohydrat a davaj ho 4x denne po 5 gramov teda 20 gramov denne vzdy s jedlom...protein ti staci davat hodinu po treningu a pred spanim...ihned po treningu si daj maltu ale nie spolocne s proteinom lebo ty po treningu potrebujes hlavne sacharidy a protein by ti len zbytocne spomalil metabolizmus...takze preto protein staci dat do hodiny po treningu
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#8548
roman2910 napísal:maltu daj 45 minut pred treningom ...popripade si este dokup kreatin monohydrat a davaj ho 4x denne po 5 gramov teda 20 gramov denne vzdy s jedlom...protein ti staci davat hodinu po treningu a pred spanim...ihned po treningu si daj maltu ale nie spolocne s proteinom lebo ty po treningu potrebujes hlavne sacharidy a protein by ti len zbytocne spomalil metabolizmus...takze preto protein staci dat do hodiny po treningu
ja len toľko že napríklad ja som nikdy nedával maltu ani glukozu pred tréningom
čo sa týka potréningového nápoja tak zastávam názor že po tréningu ihned samozrejme sacharidy teda malta/glukoza a proťák
30-40min po tréningu proťák
a cca 60-70min po tréningu tuhé jedlo
a pred spaním určite nie proťák.....treba pomalé bielkoviny teda kazein, tvaroh a pod
Užívateľov profilový obrázok
Od wiktor00
#8556
FitPotreby.sk napísal:
wiktor00 napísal:zdravím...nerád zase píšem ale :a17 akurát som našiel brutal gainer odporučil my ho jeden kamoš a pozerám že cenovo aj dávkovaním by to šlo pohodlnejšie ako kombinovať viacero doplnkou máte z ním niekto skúsenosť ak áno poprosím o radu ďakujem.... :a14
:a11 nerad pises? nemusis sa bat, ze tu niekoho tym otravujes, prave naopak
PÍŠ, PÍŠ, PÍŠ, PÍŠ,

a ktory gainer to vlastne je?
brutal gainer od brutal nutrion vela ho tam vyspevujú ale pár ľudí čo to bralo ma dobre skúsenosti a je tam vraj mix viacerých doplnkov preto s apítam...a nechcem silou mocou gainer...chcem doplnkz ktoré mi poradíte že mi sadnú najlepšie a ked je lepšie kombinácia doplnkou tak urobím kombináciu doplnkou...:) a ďakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#8596
papagiorgo napísal:
iNv1s napísal:nikto tu nebral taurin ?
myslis toto ? http://www.fitpotreby.sk/product/100-taurine-151/
http://www.fitpotreby.sk/product/taurin ... kopne-126/

ano taurin ako energizer, co ta doslova nakopne ked sa ti nechce, ved to poznate stres, vycerpanost...
Kód: Vybrať všetko
Zloženie:

    * výrazne energizuje (psychický a fyzický energizér)
    * pôsobí proti únave, zlepšuje koncentráciu a sústredenie
    * vhodný pri práci vyžadujúcej neustále sústredenie (vodiči z povolania, duševne náročná práca, študenti ...)
    * antikatabolikum (redukuje stresové podnety)
    * zlepšuje využitie živín a suplementov
    * dôležitý vo výžive oka
    * urýchľuje regeneráciu väzív a spojivových tkanív
#8601
iNv1s napísal:
papagiorgo napísal:
iNv1s napísal:nikto tu nebral taurin ?
myslis toto ? http://www.fitpotreby.sk/product/100-taurine-151/
http://www.fitpotreby.sk/product/taurin ... kopne-126/

ano taurin ako energizer, co ta doslova nakopne ked sa ti nechce, ved to poznate stres, vycerpanost...
Kód: Vybrať všetko
Zloženie:

    * výrazne energizuje (psychický a fyzický energizér)
    * pôsobí proti únave, zlepšuje koncentráciu a sústredenie
    * vhodný pri práci vyžadujúcej neustále sústredenie (vodiči z povolania, duševne náročná práca, študenti ...)
    * antikatabolikum (redukuje stresové podnety)
    * zlepšuje využitie živín a suplementov
    * dôležitý vo výžive oka
    * urýchľuje regeneráciu väzív a spojivových tkanív

ano , je to velmi dobrý doplnok , rozhodne plní svoju funkciu ...
#8681
iNv1s napísal:nikto tu nebral taurin ?
ucinky Taurinu su davno potvrdene a zname a dokonca sa Taurin dnes pridava aj do beznych potravin. Najviac ho mozes najst v roznych energetickych napojoch.

Samotny taurin, nemam skusenost. Ale v kombinacii v tomto vyrobku http://www.fitpotreby.sk/product/gti-po ... gizer-105/
mozem len odporucit. Vyborny stimulant, Guarana, Taurin a inosin + L-carnitin
prve dve zlozky su fajn
Inosin je trocha diskutabilny a nemozem spolahlivo potvrdit jeho ucinky
L-Carnitin je tiez skor vhodny asi pri nejakej aerobnej aktivite a dlhsom intenzivnom cviceni, tekze neviem ci ma nejaky vyznam prave v tomto zlozeni.
#8682
wiktor00 napísal:
FitPotreby.sk napísal:
wiktor00 napísal:zdravím...nerád zase píšem ale :a17 akurát som našiel brutal gainer odporučil my ho jeden kamoš a pozerám že cenovo aj dávkovaním by to šlo pohodlnejšie ako kombinovať viacero doplnkou máte z ním niekto skúsenosť ak áno poprosím o radu ďakujem.... :a14
:a11 nerad pises? nemusis sa bat, ze tu niekoho tym otravujes, prave naopak
PÍŠ, PÍŠ, PÍŠ, PÍŠ,

a ktory gainer to vlastne je?
brutal gainer od brutal nutrion vela ho tam vyspevujú ale pár ľudí čo to bralo ma dobre skúsenosti a je tam vraj mix viacerých doplnkov preto s apítam...a nechcem silou mocou gainer...chcem doplnkz ktoré mi poradíte že mi sadnú najlepšie a ked je lepšie kombinácia doplnkou tak urobím kombináciu doplnkou...:) a ďakujem
ja by som na Tvojom mieste urcite zostal pri tom gaineri, najvhodnejsi doplnok pre zacinajucich pri objemovej faze
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#8686
iNv1s napísal:nikto tu nebral taurin ?
taurín berem pravidelne v každej diéte ... účinok? napr. po rannom tréningu nie som potom v škole tak strašne rozbitý (síce vždy zaspím, ale cítim sa jednoznačne lepšie) ... cítim sa lepšie, lepšie vnímanie, atď.
#9340
ahojte, chcem Vas poprosit o radu...potreboval by som doplnok stravy ktory by mi pomohol nabrat rychlejsie silu (zefektivnit trening) zaroven aby som rychlesie regeneroval a nepribral (ak by to slo aj schudol). Chcel by som zacat cvicit plyometrcike cviky na vybusnost...aktivne sportujem a vzhladom na to ze v poslednom case som sa kvoli pracovnym povinostiam nestihal tolko sportu venovat som znacne pomalsi - co by som rad v co najrychlesom case zmenil. je mi jasne ze sa zazraky za tyzden nedaju robit ale kazdopadne cim rychlejsie tym lepsie. dakujem za radu!
#9341
pelemele32 napísal:ahojte, chcem Vas poprosit o radu...potreboval by som doplnok stravy ktory by mi pomohol nabrat rychlejsie silu (zefektivnit trening) zaroven aby som rychlesie regeneroval a nepribral (ak by to slo aj schudol). Chcel by som zacat cvicit plyometrcike cviky na vybusnost...aktivne sportujem a vzhladom na to ze v poslednom case som sa kvoli pracovnym povinostiam nestihal tolko sportu venovat som znacne pomalsi - co by som rad v co najrychlesom case zmenil. je mi jasne ze sa zazraky za tyzden nedaju robit ale kazdopadne cim rychlejsie tym lepsie. dakujem za radu!
celý popis mi sedel na kreatín ..ale kedže si potom dopísal že aby si nepribral a vlastne radšej schudol tak neviem či to ho mám vôbec odporučiť lebo kreatín bol vyvinutý viac menej na zvýšenie sily atď ako si písal aj na regeneráciu v neposlednom rade ...ale tak čiste z logického hľadiska ....ak chceš chudnúť tak ťažko naberieš nejakú výbušnosť alebo silu ...kedže v chudnutí vo všeobecnosti ide o to aby si prijal menej energie (sacharidov) ako dokážeš v priebehu dňa vydať ...tak neviem no .. ale na tú silu si myslím že by bol fajn kreatín a zase nemusíš sa báť veľmi z toho nepriberieš k tomu by som možno dal nejaký arginín ..samozrejme je to môj názor a možno ostatný budú mať iný a podaria ti inú kombináciu ... ale ako základ by som nechal ten kreatín a potom k nemu možno niečo ešte iné
#9347
milankos512 napísal:
pelemele32 napísal:ahojte, chcem Vas poprosit o radu...potreboval by som doplnok stravy ktory by mi pomohol nabrat rychlejsie silu (zefektivnit trening) zaroven aby som rychlesie regeneroval a nepribral (ak by to slo aj schudol). Chcel by som zacat cvicit plyometrcike cviky na vybusnost...aktivne sportujem a vzhladom na to ze v poslednom case som sa kvoli pracovnym povinostiam nestihal tolko sportu venovat som znacne pomalsi - co by som rad v co najrychlesom case zmenil. je mi jasne ze sa zazraky za tyzden nedaju robit ale kazdopadne cim rychlejsie tym lepsie. dakujem za radu!
celý popis mi sedel na kreatín ..ale kedže si potom dopísal že aby si nepribral a vlastne radšej schudol tak neviem či to ho mám vôbec odporučiť lebo kreatín bol vyvinutý viac menej na zvýšenie sily atď ako si písal aj na regeneráciu v neposlednom rade ...ale tak čiste z logického hľadiska ....ak chceš chudnúť tak ťažko naberieš nejakú výbušnosť alebo silu ...kedže v chudnutí vo všeobecnosti ide o to aby si prijal menej energie (sacharidov) ako dokážeš v priebehu dňa vydať ...tak neviem no .. ale na tú silu si myslím že by bol fajn kreatín a zase nemusíš sa báť veľmi z toho nepriberieš k tomu by som možno dal nejaký arginín ..samozrejme je to môj názor a možno ostatný budú mať iný a podaria ti inú kombináciu ... ale ako základ by som nechal ten kreatín a potom k nemu možno niečo ešte iné
súhlasím, že kreatín by bol vhodný asi...len trošku na objem ním nabereš.....ale ak by som ti mohol poradiť, viacerý kamoši mali aminokyseliny od Gaspari Nutrition Aminomax 8000 a len to pochvalujú ,že regenerácia super, aj na sile nabrali čo môžem aj ja potvrdiť lebo cvičievam s nimi a ešte tento produkt obsahuje nečo čo je definované ako spalovač vnutrobrušných tukov.....a chalani s toho fakt majú krajšie rysované bruchá...tak možno skús toto :a21
#9350
pelemele32 napísal:ahojte, chcem Vas poprosit o radu...potreboval by som doplnok stravy ktory by mi pomohol nabrat rychlejsie silu (zefektivnit trening) zaroven aby som rychlesie regeneroval a nepribral (ak by to slo aj schudol). Chcel by som zacat cvicit plyometrcike cviky na vybusnost...aktivne sportujem a vzhladom na to ze v poslednom case som sa kvoli pracovnym povinostiam nestihal tolko sportu venovat som znacne pomalsi - co by som rad v co najrychlesom case zmenil. je mi jasne ze sa zazraky za tyzden nedaju robit ale kazdopadne cim rychlejsie tym lepsie. dakujem za radu!
kreatin - energia - vybusnost? kreatin Ta ale zaobali - takze efekt chudnutia bude zdanlivo akoby nefunkcny, pretoze sa zvysi objem ale svalove bunky zadrzia vodu
BCAA aminokyseliny - ako ochrana svalovych buniek pred katabolizmom - rozpadom

alebo potom si precitaj toto CreaShock
http://www.fitpotreby.sk/product/creashock-217/
zvysenie svalovej hmoty, sily a vytrvalost
#12390
Oplatila by sa trojkombinácia Kreatín Monohydrát (Biotech):Proteín:BCAA (Aminostar)


Ak áno potreboval by som poradiť s výberom Proteínu,75 percent ++...mohli by ste poradiť s nejakým s ktorým máte skúsenosti :a22

Aminokyseliny by som užíval iba pri cvičení pre mňa dôležitej partie,čo znamená že vten den by som užil viac tabletiek,či ho mám užívať podla dávkovania??
#12391
whoo napísal:zdarec chlapci. idem prvykrat dat kombinaciu protein+gainer 100% ISO whey 3kg a hyper mass 5000 5kg len neviem co od toho mozem cakat. nenafuknem sa z toho jak krava? :a15
Ide tu len , oto čo od toho očakávas? dolezita je kompozicia stravy, zlozenie, casova perioda, pravdielonost, dodrziavanie...vysledky sa urcite dostavia.. 100% strava 100% trening a vysledky na seba nenechajú dlho čakať
#12392
skandicek napísal:Oplatila by sa trojkombinácia Kreatín Monohydrát (Biotech):Proteín:BCAA (Aminostar)


Ak áno potreboval by som poradiť s výberom Proteínu,75 percent ++...mohli by ste poradiť s nejakým s ktorým máte skúsenosti :a22

Aminokyseliny by som užíval iba pri cvičení pre mňa dôležitej partie,čo znamená že vten den by som užil viac tabletiek,či ho mám užívať podla dávkovania??
Takze :
1. Protein, mne sa osvedcili urcite Matrix od Syntrax , myofusion od gaspary, , nitrotech ...to su kvalitne výrobky...cca 75%
2. Užívať aminokyseliny keď mas dolezitu partiu ? to je hlupost, petoze prave vtedy , v ten den ked pokladas tréning za menej dolezity das aminokyselin menej, a regeneracia neprebehne ako ma , to znamena, ze partiu na ktrou dbas ,( den pred ) nedostane stimul dalsi k regeneracii a postupnej adaptacii na napredovanie. Chapeme sa , doplnky treba uzivat pravidelne , vkuse aby to malo ucinnost a pravidelnost.
#12394
skandicek napísal:Oplatila by sa trojkombinácia Kreatín Monohydrát (Biotech):Proteín:BCAA (Aminostar)


Ak áno potreboval by som poradiť s výberom Proteínu,75 percent ++...mohli by ste poradiť s nejakým s ktorým máte skúsenosti :a22

Aminokyseliny by som užíval iba pri cvičení pre mňa dôležitej partie,čo znamená že vten den by som užil viac tabletiek,či ho mám užívať podla dávkovania??
ja by som ti z protakov doporucil tento : http://www.fitpotreby.sk/product/whey-p ... 5C2AE-158/ alebo tento : http://www.fitpotreby.sk/product/world-no-1-153/
Užívateľov profilový obrázok
Od navaro
#13472
chcel by som sa spýtať na kombináciu výživových doplnkov. beriem gainer Mega mass 4000,proteín Myofusion a creatine monohydrát v TD: proteín ráno,hodinu po tréningu a večer,gainer ráno,po tréningu s creatínom a navečer.
otázka je či to je správne a mega mass mám už len asi na týžden,že či si mám kúpiť nejaký gainer,alebo si dať pauzu? rozmýšľal som nad Jumbo professional alebo Volumass,čo vy na to? ďakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#13476
navaro napísal:chcel by som sa spýtať na kombináciu výživových doplnkov. beriem gainer Mega mass 4000,proteín Myofusion a creatine monohydrát v TD: proteín ráno,hodinu po tréningu a večer,gainer ráno,po tréningu s creatínom a navečer.
otázka je či to je správne a mega mass mám už len asi na týžden,že či si mám kúpiť nejaký gainer,alebo si dať pauzu? rozmýšľal som nad Jumbo professional alebo Volumass,čo vy na to? ďakujem
Pauzu nemusis davat nie su to synteticke latky cize to mozes brat nepretrzite vsetko zalezi len na tom ci na to financne mas.Aj od jedla si davas pauzu? Skus si dat pauzu mesiac od jedla co to urobi. Vsetky doplnky vyzivy je vytazok z potrvyn mlieko , maso, soja atd. na to netreba zbudnut ! Je jedno co si vyberies mozes sa drzat jedneho svojho osvedceneho a co ti chuti alebo ovcas nezaskoti prestriedat vyrobky.Zmena tesi nie?
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]