Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#14514
baumitkiller napísal:Čavte chcel by som si kúpiť nejaky proteín na objem akú značku by ste mi doporučili?
A ešte som sa chcel opýtať prečo nejde tá stranka http://www.fitpotreby.sk
v priebehu nasledujucich par dni by mala ist

Reklama

Reklama

#14690
baumitkiller napísal:Možem kombinovať tieto dve doplnky?
Whey Gainer Actions + Creatine Ethyl Ester
uplne vhodna kombinacia
gainer - komplexne sacharidy a kreatin, sacharidy - teda hlavne glukoza zvysuje ucinok kreatinu az o 50%
#14695
já osobně dávám ihned po probuzení BCAA a amina, vit C a protein s vodou, karnitin a spalovač, vitamíny a minerály, před tréninkem BCAA, spalovač, karnitin a vit C, a podle energie i nějaký předtréninkový suplement. po tréninku protein a glutamin, BCAA a amina, a před spaním protein night a glutamin. gainer a ani kreatin nepoužívám, páč jsem po tom hned jak vepř (hrozně přibírám) a stejně dietuju. a samozřejmost je kvalitní strava bohatá na bílkoviny (půl až kilo masa denně) :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od leaded
#14785
Dobrý deň

Mám 18rokov a začinam s posilovanim a mal by som zaujem o nejaky doplnky pre rychlejsie nabratie svalovej hmoty.
Momentalne skusam :

maltodextrin - 60g pred treningom
Protein(white) - po treningu 30g
bcaa - pred treningom 4, po treningu dalsie 4 tablety
kreatin - zaciatočnu fazu ( 4x do dna pocas 5dni mam za sebou )a teraz 5g pred treningom a 5 po
tribulus - 1800mg denne

je to vhodne ? Pripadne ako uživat jednotlive doplnky ?

Prijemný deň :)
Ďakujem

( ospravdlnujem sa ak som to dal do zleho vlakna )
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14786
leaded napísal:Dobrý deň

Mám 18rokov a začinam s posilovanim a mal by som zaujem o nejaky doplnky pre rychlejsie nabratie svalovej hmoty.
Momentalne skusam :

maltodextrin - 60g pred treningom
Protein(white) - po treningu 30g
bcaa - pred treningom 4, po treningu dalsie 4 tablety
kreatin - zaciatočnu fazu ( 4x do dna pocas 5dni mam za sebou )a teraz 5g pred treningom a 5 po
tribulus - 1800mg denne

je to vhodne ? Pripadne ako uživat jednotlive doplnky ?

Prijemný deň :)
Ďakujem

( ospravdlnujem sa ak som to dal do zleho vlakna )
myslim že to je v poho, jen bych to dal takto: ráno na lačno bych dal BCAA + kreatin (dej k tomu dextrózu) a protein s vodou
po snídani vitamíny a minerály + tribulus
před tréninkem kreatin + malta (BCAA)
po tréninku kreatin + protein (i když místo malty bych si koupil nějaký gainer, popř maltu do gaineru přidávat spolu s kreatinem) + BCAA
na noc protein + tribulus
toť můj názor :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14795
leaded napísal:Dobrý deň

Mám 18rokov a začinam s posilovanim a mal by som zaujem o nejaky doplnky pre rychlejsie nabratie svalovej hmoty.
Momentalne skusam :

maltodextrin - 60g pred treningom
Protein(white) - po treningu 30g
bcaa - pred treningom 4, po treningu dalsie 4 tablety
kreatin - zaciatočnu fazu ( 4x do dna pocas 5dni mam za sebou )a teraz 5g pred treningom a 5 po
tribulus - 1800mg denne

je to vhodne ? Pripadne ako uživat jednotlive doplnky ?

Prijemný deň :)
Ďakujem

( ospravdlnujem sa ak som to dal do zleho vlakna )
Je to dobre ale kreatin daj jednu davku rano a dalsiu po treningu.
#14804
leaded napísal:Ďakujem velmi pekne :a34
Ten kraatín aj počas netreningovaeho dňa ?
jak píše vlasta :a22
samozřejmě i netréninkový den, jde o to mít v krvi co nejkonstantnější hladinu dané látky (a netýká se to pouze kreatinu)
jinak na každém balení by měl být stručný návod :a4
#14942
leaded napísal:Ďakujem velmi pekne :a34
Ten kraatín aj počas netreningovaeho dňa ?
kreatin monohydrat ma vzdy najprv nasycovaciu fazu, takze prve dni beries zvysenu davku a potom ho musis udrziavat, takze samozrejme stale aj v netreningovy den
Užívateľov profilový obrázok
Od Robko
#15360
Zdravím. Chcem sa opýtať.

Beriem mesiac Nano Vapor + Anaboli Halo... A teraz mám doma Plutonium a Tri- Anabol od Peaku.

Môžem s toho nanovapor a anabolic prejsť hneď na to plutonium a trianabol ? Či si mam dať od toho pauzu nachvíľku.

Je to pred treningovy a potreningovy suplement. Aj to aj to.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15362
Robko napísal:Zdravím. Chcem sa opýtať.

Beriem mesiac Nano Vapor + Anaboli Halo... A teraz mám doma Plutonium a Tri- Anabol od Peaku.

Môžem s toho nanovapor a anabolic prejsť hneď na to plutonium a trianabol ? Či si mam dať od toho pauzu nachvíľku.

Je to pred treningovy a potreningovy suplement. Aj to aj to.
Su to doplnky netreba tam davat pauzi.
Užívateľov profilový obrázok
Od wkxxx
#15379
so sparingom sme si pred mesiacom objednali veci od USN, ja idem Hyperbolic MASS + CreaAnabolic + BCAA a za mesiac 3kg hore - kvalitne!! a kamos ma Protein IGF, Kreatin Monohydrat, Anabolic NITRO a na testosteron 19-Anabol Testo a pribral 5kg za mesiac a na bench o 30kg hore siel. I LIKE USN :)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15380
wkxxx napísal:so sparingom sme si pred mesiacom objednali veci od USN, ja idem Hyperbolic MASS + CreaAnabolic + BCAA a za mesiac 3kg hore - kvalitne!! a kamos ma Protein IGF, Kreatin Monohydrat, Anabolic NITRO a na testosteron 19-Anabol Testo a pribral 5kg za mesiac a na bench o 30kg hore siel. I LIKE USN :)
Tvoje prispevky mi pripadaju cisto propagacne upozornujem ta ak vlozis este prispevok na propagaciu USN vsetko zmazem.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#15698
Zdravím, dnes som kúpil od kamaráta kúpil aminokyseliny Bcaa 6400 a hot blood od SN. Ešte mi ostáva cca 10 dní do skončenia užívania kreatin monohydratu. Chcem sa spýtať, či tie veci od SN môžem začať užívať už teraz.
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15699
Kotlik napísal:Zdravím, dnes som kúpil od kamaráta kúpil aminokyseliny Bcaa 6400 a hot blood od SN. Ešte mi ostáva cca 10 dní do skončenia užívania kreatin monohydratu. Chcem sa spýtať, či tie veci od SN môžem začať užívať už teraz.
kludne mozes.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#15700
whoo napísal:
Kotlik napísal:Zdravím, dnes som kúpil od kamaráta kúpil aminokyseliny Bcaa 6400 a hot blood od SN. Ešte mi ostáva cca 10 dní do skončenia užívania kreatin monohydratu. Chcem sa spýtať, či tie veci od SN môžem začať užívať už teraz.
kludne mozes.
Mozem tie BCAA 4 pred a 4 po treningu, resp v netreningovy den rano a vecer a ten Hot Blood kazdy den rano, pretoze tam pisu ak uzivas kreatin tak brat to rano. Inak ten HB aj v netreningovy den?
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15703
Tie bcaa budes musiet sam vyskusat ako na teba budu posobit. Ja som tu uz raz pisal, ze napriklad namna neposobilo 10g pred a 10g po trenenigu, ale az 15g pred a 20g po (mal som praskove). Takze to skusaj sam. V netreningovy den stacia aj polovicne davky ak mas popri tom aj protein. Hot blood v netrningovy den podla mna upla zbytocnost pretoze to je obycajna predtreningova "pumpa".
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#15707
whoo napísal:Tie bcaa budes musiet sam vyskusat ako na teba budu posobit. Ja som tu uz raz pisal, ze napriklad namna neposobilo 10g pred a 10g po trenenigu, ale az 15g pred a 20g po (mal som praskove). Takze to skusaj sam. V netreningovy den stacia aj polovicne davky ak mas popri tom aj protein. Hot blood v netrningovy den podla mna upla zbytocnost pretoze to je obycajna predtreningova "pumpa".
Tak tie aminokyseliny som si nechal až po doužívaní kreatinu, na 3 týždňové obdobie pred dietou, na dietu budem kupovať nové doplnky. Dík za pomoc, Whoo
#15720
Kotlik napísal:Zdravím, dnes som kúpil od kamaráta kúpil aminokyseliny Bcaa 6400 a hot blood od SN. Ešte mi ostáva cca 10 dní do skončenia užívania kreatin monohydratu. Chcem sa spýtať, či tie veci od SN môžem začať užívať už teraz.
BCAA mozes, HotBlood by som nedaval - podla toho co som cital tam napchali vsetko co zohnali a nazvali to horuca krv. Je v tom tiez kreatin, resp. kreatiny rozne, takze ked to pridas k tomu monohydratu bude toho zbytocne vela.
Potom som cital, ze je v tom aj kofein, co ma zarazilo, lebo kofein ako prirodzene diuretikum odvodnuje a kreatin zavodnuje, tak neviem co si o tm mam mysliet. :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od boy1997
#15730
caute ja som bral whey action gainer ale teraz by som chcel niečo iného druhu konkrétne proteín aky je pre mna najvhodnejši ked mam 15?alebo mam si radšej kupiť aminokyseliny?
Užívateľov profilový obrázok
Od boy1997
#15731
a este v jednom clanku (bola to kniga teenegeri v posilovni) som cital ze ked amino tak najlepsie pre dorast su hovädzie tak nwm ci mam kupit take alebo račej naky protein lebo nemam zase najviac penazi a tie proteiny su dost drahe dakujem :D
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15732
Pri tvojej vahe by som daval radsej gainer ako protein. Po prve je gainer lacnejsi a po druhe pre teba vhodnejsi ked chces pribrat. Ale ak tak velmi chces protein pozri nejaky co ma okolo 60-70% bielkovin to ti bude bohato stacit. Na aminace zabudni, su zbytocne pre teba a drahe.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]