Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7678
whoo napísal:moc toho o steracoch neviem, ale o naposime som niekde cital ze ma dost negativnych ucinkou. okrem teda ucinkou na pecen je to aj vypadavanie vlasou a extremne vyrazky. ale mozno to bolo iba pri vyzsich davkach alebo dlhsom uzivani.
k steoidom nech sa vyjadruhu hlavne odbornici , steroidy su specificka kategoria , laici mozu skor ublizit ako pomoct , takze radenie v tejto teme nechajme na odbornikov , co tomu prefektne rozumeju :a25

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Mirkana
#7689
Ok samozřejmně Naposim není nějak zvlašt nebezpečný vubec se ho neboj je to hédně lehounka látka co se tíče AS
Užívateľov profilový obrázok
Od peter h
#7841
Caute myslite ze po light kure 3 krat undestor a 200 tbl 5 mg stanol treba pct?? ci staci tribulus?
Užívateľov profilový obrázok
Od motaba
#7843
peter h napísal:Caute myslite ze po light kure 3 krat undestor a 200 tbl 5 mg stanol treba pct?? ci staci tribulus?
nie po takejto kure namas vobec vyrazne narusenu endoggenu tvrodbu testosteronu takze netreba....
Užívateľov profilový obrázok
Od peter h
#7847
motaba napísal:
peter h napísal:Caute myslite ze po light kure 3 krat undestor a 200 tbl 5 mg stanol treba pct?? ci staci tribulus?
nie po takejto kure namas vobec vyrazne narusenu endoggenu tvrodbu testosteronu takze netreba....
ok dik dam teda len tribulus
Užívateľov profilový obrázok
Od wahenko
#7945
Caute ludia . Takže , aký je Váš názor na túto kúru ?
Nandrolone decanoate - v injekčnej forme.
Stanozolol - v orálnej forme.
Už som si ju objednal a príde mi až v pondelok , tak by som chcel vediet aký je váš názor , čo je na tom zle a čo dobre . A ešte som sa chcel opýtať , čo brať počas kúry a čo brať po kúre a odporučili mi kúpiť si aj ten výrobok proti gynekomastii ( neviem ako sa presne vola ) a este aké PCT ? v tom PCT sa moc nevyznám tak mi poradte.
Za rozumné odpovede Dakujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od wahenko
#7947
keby si to lepsie precitas , ak by si sa dočital ze neviem ako sa to presne vola :a15 . jedine co o tom viem je ze je to proti " zenskym ceckom " a vysolil som zato 25 euro .
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#7948
wahenko napísal:keby si to lepsie precitas , ak by si sa dočital ze neviem ako sa to presne vola :a15 . jedine co o tom viem je ze je to proti " zenskym ceckom " a vysolil som zato 25 euro .
ked pridu odbornici na steridy , urcite budu vediet co mas na mysli :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od motaba
#7950
to co si si kupil v cene 25eur +- je asi Proviron. Co je vyrovnavacka pri nandrolone minimalna alebo polovicna...
PCT= Posty Cycle Therapy ,.....edit: terapia po kure/cykle ...slovensky : VYROVNAVACKA

velmi zasadne je Nandrolon s cim ?....stanozolol ? v ziadnom pripade.....k nandrolonu treba nejaky testosterone najlepsie rovnaky dlhy depot....to jest: enanthate alebo cypionate
stanozolol by som siel az ku koncu kury na zapracovanie akej takej kvality...
ale podstatne: NANDROLON BEZ TESTOSTERONU NEDAVAJ !!!
Užívateľov profilový obrázok
Od wahenko
#7951
motaba napísal:to co si si kupil v cene 25eur +- je asi Proviron. Co je vyrovnavacka pri nandrolone minimalna alebo polovicna...
PCT= Posty Cycle Therapy ,.....edit: terapia po kure/cykle ...slovensky : VYROVNAVACKA

velmi zasadne je Nandrolon s cim ?....stanozolol ? v ziadnom pripade.....k nandrolonu treba nejaky testosterone najlepsie rovnaky dlhy depot....to jest: enanthate alebo cypionate
stanozolol by som siel az ku koncu kury na zapracovanie akej takej kvality...
ale podstatne: NANDROLON BEZ TESTOSTERONU NEDAVAJ !!!

keby si mozes vybrat , tak k deke by si si dal ktory tst enanthate alebo cypionate ? a ako PCT mi stači aj clomid a proviron ze ? Dakujem
Užívateľov profilový obrázok
Od motaba
#7952
wahenko napísal:
motaba napísal:to co si si kupil v cene 25eur +- je asi Proviron. Co je vyrovnavacka pri nandrolone minimalna alebo polovicna...
PCT= Posty Cycle Therapy ,.....edit: terapia po kure/cykle ...slovensky : VYROVNAVACKA

velmi zasadne je Nandrolon s cim ?....stanozolol ? v ziadnom pripade.....k nandrolonu treba nejaky testosterone najlepsie rovnaky dlhy depot....to jest: enanthate alebo cypionate
stanozolol by som siel az ku koncu kury na zapracovanie akej takej kvality...
ale podstatne: NANDROLON BEZ TESTOSTERONU NEDAVAJ !!!

keby si mozes vybrat , tak k deke by si si dal ktory tst enanthate alebo cypionate ? a ako PCT mi stači aj clomid a proviron ze ? Dakujem
ja by som dal osobne Cypionate+Nandrolone
PCT= HCG, clomid, proviron
Užívateľov profilový obrázok
Od wahenko
#7954
dakujem moc za radu ! a este sem napisem ked budem mat setko v rukach , ze ako mám davkovat. zatial diky
Užívateľov profilový obrázok
Od wahenko
#7985
Takze dnes mi to prišlo .

Stanazolol Tablets (Genesis)- 10mg
Nandrolone Decanoate (Norma) - 5 ampuliek po 2ml
Testosteron Cypionate (Genesis) 10ml

A ako PCT mám :
Ovigyn 5000 I.U.(HCG) - v injekčnej forme
Clomiphene citrate 50mg - 24 tabliet

co vy nato ??
Užívateľov profilový obrázok
Od motaba
#7987
wahenko napísal:Takze dnes mi to prišlo .

Stanazolol Tablets (Genesis)- 10mg
Nandrolone Decanoate (Norma) - 5 ampuliek po 2ml
Testosteron Cypionate (Genesis) 10ml

A ako PCT mám :
Ovigyn 5000 I.U.(HCG) - v injekčnej forme
Clomiphene citrate 50mg - 24 tabliet

co vy nato ??
po takejto kure slaba pct, taktiez malo Normy tam je ...nevidim absolutne vyznam tejto kury....bud by som dokupil dajake veci alebo ak sa toto vyboda tak to bude dost nevydarena kura...moj osobny nazor :a17
Užívateľov profilový obrázok
Od wahenko
#7990
tak mi este prosim ta porad co by som si mal dokupiť .
Užívateľov profilový obrázok
Od motaba
#7997
wahenko napísal:tak mi este prosim ta porad co by som si mal dokupiť .
24 tab clomid + 50tab proviron pripadne este 20tab tamoxifene 20mg alebo 40zab tamoxifene 10mg
Užívateľov profilový obrázok
Od wahenko
#7998
dobre ty si jediný schopný clovek co mi pomaha , na ostatnich forach mi nič uzitočne neporadia len kritizuju . a este jedna otazka , dnes si to idem aplikovat a chel som vediet ze ci si mozem pichnut deku a tst spolu ? (konkretnejšie vysvetlenie by nezaskodilo, lebo sa v tom nevyznam ) diky moc
Užívateľov profilový obrázok
Od motaba
#8001
wahenko napísal:dobre ty si jediný schopný clovek co mi pomaha , na ostatnich forach mi nič uzitočne neporadia len kritizuju . a este jedna otazka , dnes si to idem aplikovat a chel som vediet ze ci si mozem pichnut deku a tst spolu ? (konkretnejšie vysvetlenie by nezaskodilo, lebo sa v tom nevyznam ) diky moc
ano mozes to supnut spolu su to oleje takze sa to moze miesat....len si treba zvazit cim to ides aplikovat a kolko ml, pretoze na 1 miesto sa neodporuca aplikovat viac ako 3ml latky....kvoli vstrebatelnosti....a podalsie aby si to nedaval do 2ml striekacky kedze pocitam ze to su 3ml dohromady ak by si to zmiesal....takze bude potrebovat 5ml striekacku.... :a43
Užívateľov profilový obrázok
Od wahenko
#8002
presne ako si povedal dokopy to su 3 ml latky , ale sak neviem necham to na sestričku akurat tam idem . este dam vediet ze co ako dopadlo .dufam ze z toho niečo bude :a59
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#8003
wahenko napísal:presne ako si povedal dokopy to su 3 ml latky , ale sak neviem necham to na sestričku akurat tam idem . este dam vediet ze co ako dopadlo .dufam ze z toho niečo bude :a59
nezabudni sa pochvalit fotkami pred a po :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od wahenko
#8004
papagiorgo napísal:
wahenko napísal:presne ako si povedal dokopy to su 3 ml latky , ale sak neviem necham to na sestričku akurat tam idem . este dam vediet ze co ako dopadlo .dufam ze z toho niečo bude :a59
nezabudni sa pochvalit fotkami pred a po :a11

uz som nad tim rozmyšlal , musim spraviť nejake fotečky a potom nahodim
Naposledy upravil/-a wahenko v 01 Dec 2010, 17:22, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od CECHO
#8018
chalani caute potrebujem poradit chcem dat prvu kuru a chcel by som dat nandrolon decanoat s methandienon alebo s testostewron mix alebo plss...poradtte nieco co by som najlepsie zvladol NA PRVI KRAT ...77kg 180cm viska cvicim skoro 2 roky......
Užívateľov profilový obrázok
Od motaba
#8020
CECHO napísal:chalani caute potrebujem poradit chcem dat prvu kuru a chcel by som dat nandrolon decanoat s methandienon alebo s testostewron mix alebo plss...poradtte nieco co by som najlepsie zvladol NA PRVI KRAT ...77kg 180cm viska cvicim skoro 2 roky......
ak ches ist nandrolon tak jedine s nejakym testosteronom v kombinacii inak by som neodporucal...ale pokojne by som dal do prvej kury tst mix + methan , klasicka objemovka pre zaciatocnika...a myslim ze budes spokojny...ak teda mas dobry zdroj :a26
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 78

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]