Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Tomis
#22795
Zdravím.Potřeboval bych poradit.Chtěl bych se rychle vrátit do formy(zlomenina zápěstí a následná operace hrudníku si vyžádaly svou daň). Jednalo by se spíš o kvalitu a dobře udržitelné svalové přírůstky. Před 4 rokama jsem měl kombinaci tst mixu a stanozololu. Byl jsem spokojený za 6 týdnů asi 8 kg. Přemýšlím že bych dal kombinaci sustanonu a opět stanozololu ale mám strach aby to na mě zase fungovalo.Chci tak 5-6kg hore a kvalitu tak se ptám jestli to stačí nebo mám něco přidat nebo nasadit úplně něco jiného. Tu kůru před 4 rokama jsem jel co si pamatuji 500 mg mixu a asi 30mg stanu. Ale říkám si, že základ tak jako tak je tst. a teď co do té kvality...zda můžu zase ten S-Zol. Děkuji za pomoc od zkušených

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od rastoSE
#22823
Zdravim
chcel by som radu od skusenejsich. Po dlhsej prestavke som zacal opat s cvicenim, nie som zaciatocnik s treningovym programom ani so stravou a doplnkami nemam problem. Ide mi hlavne o zhodenie tuku predovsetkym z brucha . Z 94 kg sa mi podarilo zist na 87kg pri vyske 179cm ale napriek dobrej strave a doplnkom nestiham regenerovat mam 42 rokov a rozmyslam nasadit testosteron nejde mi ale o nabratie vody skor o udrzanie svalovej hmoty pripadne zlesit kvalitu. V mojom veku mam hladinu testosteronu urcite nizsiu tak by to nemalo byt na skodu.
Za radu dakujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od petrik.dolnik
#22824
AHOJ da niekto radu ako najnaj vydavkovat do seba tuto sypacku?
Sustanon 250-15 ampul
Bolde 250 -20 ampul
Stanoz 10mg -200 kusy
PCT este nemam,vdaka za rozumne prispevky
Prílohy
20140307_180200.jpg
20140307_180200.jpg (100.83 KiB) 5379 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od fr4kt4l
#22827
petrik.dolnik napísal:AHOJ da niekto radu ako najnaj vydavkovat do seba tuto sypacku?
Sustanon 250-15 ampul
Bolde 250 -20 ampul
Stanoz 10mg -200 kusy
PCT este nemam,vdaka za rozumne prispevky
kamos posli mi tvoj email, a poslem ti rozpis na tvoju sipacku, presne taku idem ja teraz. akurat ze mam este methandrostenolon a methyltestosterone k tomu..

fajova kura to je, hlavne boldenon dodava extremnu kvalitu a tvrdost svalstva a sustak pekne taha s methanom do objemu vyvazene objem a kvalita.. priam lahodka bez vedlajsich drastickych ucinkov, no az na ten stanozolol a methyltest.. vravim posli mi na seba mail kam ti mozem dat do prylohy rozpis kury. potom podakujes :-)
Užívateľov profilový obrázok
Od dumbledore
#22864
Hlavne nekupujte z www.steroidy.eu lebo vam urcite poslu fake, ako citam naviacerich forach maju chalaniska s tou strankou bohate skusenosti a teraz sa k tomu pridavam aj ja, obrali ma o peniaze a poslali mi fake Enanthate,

zlodejom v slovenskych eshopoch zdar
Užívateľov profilový obrázok
Od Ronnie33
#22871
Zdravim chcem sa opitat mam kuru nandrolone+tst propionate+methandiodone(kick-start)...treba mi k tomu uzivat niaky antiestrogen popri cykle? bo mam dost velky strach s gyna...
Užívateľov profilový obrázok
Od COmonn
#22892
Ahojte, chcel by som sa opytat Vas nazor na prvu kuru:

testosteron enanthate a clenbuerol do pct tamoxifen a clomiphene

Dakujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od janek82
#22909
zdravým chcem poradiť čo by som si mal dať do prvej kury ako začiatočnik z tabletovej formy a injekčnej dik moc za radu
Užívateľov profilový obrázok
Od Richard1801
#22935
caute chlapi...mam 29r,178cm,85kg,cvicim uz od svojich 18 asi tak,ale to len rekreacne,takze to neratam.aktivnejsie aj s poriadnou stravou dajme tomu uz 2.rok...mam za sebou jednu kuru,to bolo asi pred rokom,mal som stanozol+methandion+nejaky testak ampulkovy,neviem aky presne...
teraz by som chcel dalsiu kuru,tak povediac na objem,osobne mam problem nabrat objem na koncatiny (nohy+ruky),jednoducho genetika,a potrebujem ju nejak oklamat.Rad by som fajn kuru objem,nebyt vsak len nafuknuty,ze po kure sa sfuknem,chcem tam aj kvalitu.Nechcem injekcie,a bol by som rad,ak by ste mi prosim poradili len formu tabliet ak by to bolo mozne.Som premyslal ist cisto stanozolol+methandione,len na kazdom foru sa o tom pise nieco ine.Na jednom ze to je sracka bez testaku,na druhom,ze to v pohode staci a bla bla bla.Cize privitam nazory viacerych a uvidime ako sa budu nazory lisit od seba :D
DAKUJEM PEKNE!!!!!!!!!!
(mozno to tu je pisane dokola odpoved na moju otazku ze aku kuru si dat,ale som pracovne dost vytazeny,a nemam cas tu vysedavat a citat 100stran prispevkov.diky za pochopenie)
Užívateľov profilový obrázok
Od godfather
#23565
Ahoj,

potřeboval bych trochu poradit.....a předem děkuji :a34

Je mi 31 a s AS mám zkušenosti ze 2 kůr.... sustanon 250 a pak clomid..docela to šlapalo ale rychle to zmizelo... potřeboval bych poradit nějakou kůru cca do 5.000 Kč a aby nebylo moc vedlejších účinků.... a zůstalo mi to.... co by jste mi navrhli ?? potřebuju nabrat cca 8 Kg svalů a ubrat cca 5 kg tuků , díky

a ještě jedna otázka ...máte zkušenosti se stránkou - http://www.steroidy-steroids.com/ ??? díky
Užívateľov profilový obrázok
Od Jordan25
#23566
dumbledore napísal:Hlavne nekupujte z http://www.steroidy.eu lebo vam urcite poslu fake, ako citam naviacerich forach maju chalaniska s tou strankou bohate skusenosti a teraz sa k tomu pridavam aj ja, obrali ma o peniaze a poslali mi fake Enanthate,

zlodejom v slovenskych eshopoch zdar
Cau . kedže aj ja som bol taký debil že som sa nechal osrať so sterody. eu , začala ma tato problematika tohto obchodu hlbšie zaujímat a gugl ma odkazal aj vdaka vyhladavaniu steroidy.eu ( toto forum som vobec nepoznal( a aj pomocou roznych clankov , ktorými je zaplavený celý slovenský a ceský " kulturisticky " internet a ked som to tu hlbsie studoval , ubezpecil som sa vo vela veciach co sa týka steroidy. eu , ktorých problematika a sposob podnikania sa rozobera na vsetkých fitness a bb forach a a casto aj v spojitosti s týmto forom podotykam , zacalo mi vsetko pekne do seba zapadat ako puzle . Na viacerých weboch sa totiž pisalo, že majitel steroidy.eu ma uzku spojitost prave na toto forum , a ked som to tu podrobnejsie studoval , pochopil som že urcite je s týmto forom nejako prepojený . Nie na jednom webe bolo pisané , že si tu ako moderator a admin rozbiehal svoj biznis a ked som si prestudoval jeho prispevky, dal som dve a dve dokpy a vyslo mi styri . zaujimave ze jeho posledný prispevok bol uz pridaný hodne davno , ktovie preco sa uplne odmlcal ... vobec nepochybujem že je pravda co sa vsade pise , ze je už v lochu . to že ma prepojenie na toto forum , sa da velmi lahko zistit . uplne nahodou ked som klikol na obchode na nesuhlas s pravidlami , presmerovalo ma to na toto forum . preco by asi mal takýmto sposobom presmerovaný web prave na toto forum ??? tot otazka. dalsia nahoda je ta, ze zhodou oklnosti na tomto obchode je reklama na na toto forum a zaroven aj na fitpotreby.sk, a zhodou uplne nahodných oklnosti je na tomto fore reklama na fitpotreby a nespocetne vela reklamy na steroidy.eu. Uplne ma prepojenost týchto webov presvedcila , ked som si precital, resp. pozrel jeden screen na nemenovanom fore, kde su vyfotené registracne IP ADRESY tychto spominaných webov . Aký je výsledok ? Vsetky weby boli registrované z jednej rovnakej IP ADRESY, plus este nejaké iné . čo to asi znamená ? najprv som si myslel že je to fotomontaz , ale neni ziadny problem na nete overit že je to fakt, co som aj urobil .

a teraz co sa týka steroidy.eu :

nezaujima ma nikto , kto sa nechal ojebat, je to jeho problem , ale bohuzial taký idiot som bol aj ja a prave preto nebudem riesit iných , kazdy nech si to riesi sam , ja si to budem riesit sam za seba . a bude to tvrde, to mozem slubit uz teraz . tento screen je jeden z dokazových materialov, ktorý moj brat - pravnik uz ma založené medzi prvými dokazmi .

kazdý nech si za svoje podvody nesie nasledky !!!
Užívateľov profilový obrázok
Od Pivo
#23881
Zdravim pani,
Uvazujem nad inj kurou na dva mesiace (8tyzdnov cca) v zlozeni testo propionate 10ml kazde 3dni po 1ml, do toho testo mix 10ml kazdych 7dni po 1 ml a po mesiaci uzivania a dobratia propiku by som samozrejme pokracoval s mixom a k tomu by som dal stanozol inj tiez 10ml po 1ml kazde 3dni. Poznam chalanov co to beru a tvrdia ze to slape. Aky mate nazor na tuto kombinaciu? A ake konkretne znacky odporucate? :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Kristian627
#24342
Zdravim....Rozmyslam nad testosteronom enanthatom alebo sustanonom v kombinacii s methandienonom alebo oxymetholonom..... Viete mi poradit co najlepsie slape....Inak hlavnym cielom je samozrejme budovanie svalstva maximalne ako mi dovoli genetika :))
Užívateľov profilový obrázok
Od pista
#24422
Ronnie33 napísal:Zdravim chcem sa opitat mam kuru nandrolone+tst propionate+methandiodone(kick-start)...treba mi k tomu uzivat niaky antiestrogen popri cykle? bo mam dost velky strach s gyna...
Skus nasadit anastrozol od zaciatku cyklu v davkach 0, 5 mg každý druhý deň, potlacis tým hladinu estrogenu a tym pádom aj zavodneniu,alebo nasad dht derivát napr.mesterolon
25 mg staci počas celého cyklu
Užívateľov profilový obrázok
Od pista
#24423
Kristian627 napísal:Zdravim....Rozmyslam nad testosteronom enanthatom alebo sustanonom v kombinacii s methandienonom alebo oxymetholonom..... Viete mi poradit co najlepsie slape....Inak hlavnym cielom je samozrejme budovanie svalstva maximalne ako mi dovoli genetika :))
Klasicka zalievacka, vysadis a padnes, aky objem mas na mysli? Sval ci vodu a tuk? Je to zlozitejsie vysvetlit zaciatocnikovy, ja som bol taky isty, nakoniec zistis ze strata penazi, raz si hore a potom dole a fokola, radsrj kvaloyu a pomaly
Užívateľov profilový obrázok
Od pista
#24424
COmonn napísal:Ahojte, chcel by som sa opytat Vas nazor na prvu kuru:

testosteron enanthate a clenbuerol do pct tamoxifen a clomiphene

Dakujem.
Tamoxifen by som nebral vobec je genotoxicky
Užívateľov profilový obrázok
Od Deta
#25192
Zdravím, mám 19 let, měřím 180 cm a mám kurevských 77kg :a17 , takže by jsem chtěl poradit se svou první kurou. Uvažoval jsem nad methandienone http://www.steroidy.eu/index.php?route= ... duct_id=99a testosterone propionate http://www.steroidy.eu/index.php?route= ... propionate. Chtěl by jsem z toho hlavně přibrat pár kilo. Testosteron 1x za 2 dny 100mg a u methandienonu dávkování stejné jako je na této stránce http://www.steroidy.szm.com/aktuality/sypacka01.html . Do PCT clenbuterol a clomid. Pokud máte nějáke rady a připomínky budu rád.
Užívateľov profilový obrázok
Od WariorWerdum
#25218
Zdravím ľudia,potrebujem pomoc,za ktorú budem veľmi vďačný,prihlasil som sa tu hlavne kvôli tomu..mam problémy so zhodením mojej nadbytočnej váhy,cvičim pravidelne v posilovni už 4 mesiace v kuse 5 dní v tyždni po 2/3 hodky,beriem protein,BCAA,Aminokyseliny,fat burnery,no naberam hlavne svalovú hmotu,a tuky su stale namne,resp. nevidim taku zmenu aku by som si ja predstavoval,tak som sa rozhodol pre radu kamaráta,ako su anabolické steroidy na chudnutie,moje otazky sú:

Môžete mi poradiť vhodné a dostupné steroidy na zhodenie váhy,hlavne s ktorými mate dobré skusenosti ?
Mohol by mi niekto popisať davkovanie ? Mam 185cm a aktualne 125kg...
a nejaké vedlajšie učinky ktoré ste spozorovali pri spalovačoch tukov so steroidmy ?

Veľmi pekne ďakujem za odpovede..

som v tomto nováčik,tak ak som niečo zabudol,tak napište a ja doplním :)
Užívateľov profilový obrázok
Od PiB
#25419
Cus, co rikate na kuru stanozol, naposim, oxandrolon a salbutamol ? Je to v pohode ?
Užívateľov profilový obrázok
Od Ondrej99
#25602
Zdravim vedeli by ste mi poradit ohladom AS konkretne chcem
300tbl understor
100 stanozol ak sa da hodte spravu potrebujem poradit
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 78
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]