Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29361
Tabletový testosteron je zbytočnosť a úplne nevhodný do kúry. Daj tam enanthate, cypionate alebo susťák. Keď to je prvá kúra tak 300mg TST týždenne postačí. Turinabol daj denne 30-40mg, na aspoň 4 týždne a celú kúru daj 3 mesiace.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29362
TST Vám potlačí tvorbu a HGH Vám zvýši aj iné hormóny a aj tie budete musieť riešiť. Odporúčame iný ester ako od "Nebido" a HGH môžete ísť aj krátku dobu okolo 2 mesiacov pokiaľ máte kvalitný rastový hormón a správne dávkujete budete vyzerať rozhodne lepšie ako bez neho. Odporúčame ho potiahnuť v dávke 4-5 iu ale rozdelenú na dva krát počas dňa.
Hejkal napísal:
02 Máj 2022, 00:15
Zdravím prosím o radu, začal sem od 29.4 Nebido 4ml i.m. a s tím hgh 4 iu na 12 týdnu. Je to dostačující na úbytek tuku a nebrání sval hmoty? Je potřeba po nebidu nasadit PTC? Bylo mi řečeno ze nepotlacuje vlastní tvorbu tst a tudíž pct mě i potřeba, ale chtěl bych to slyšet od vícero zkušenějších. Díky
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29363
Nákupte si najprv látky do PCT, pretože po tejto kúre všetko stratíte a potom to budete ľutovať, že máte problémy s libidom alebo, že nemáte chuť ani žiť. Následne nasadíte kúru a budete to vedieť cyklovať a vysádzať.
Lajbi napísal:
04 Máj 2022, 18:05
Caute.rozhodol som sa zahajit svoju prvu kuru.mam 30 rokov 165cm a 73kg.kamarat mi poradil test.enant.+methandien.mam vyšportovanu postavu a velmi ťažko priberam na váhe.mam aj test.propionat 10ml a sustanon 10ml.dal mi to kamarat zostalo to jemu.povedal mi ze si mam poradit od nejakeho professionala ako na to vlastne ..dakujem za odpovede
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29364
Parabolan určite neužívajte kým sa sypaniu nevenujete aspoň pár rokov.
Undestor sa kúpiť nedá, takže ...
Ideálne nejaký bežný ester TST ako Enanthat alebo Cypionat s Boldenonom Vám bude stačiť. Dávky pre TST 250 mg týždenne a Bolde 450-500 na prvú kúru. Dávky sú nižšie pretože Boldenone je derivát testosterónu.
Ideálne zaradiť nejaký orál. Kúru by ste mali ťahať aspoň 16 týždňov a následne zaradiť PCT. HCG, Anas, Salbutamol Clomid. Bez týchto nakúpených vecí ani nezačínajte.
Boldenone zvyšuje červené krvinky, takže si kúpte do zásoby aspirin protect aspoň 1 balenie.


Majo.evans napísal:
05 Máj 2022, 00:00
Zdravim vas chalani,som rad,ze je aktivne forum o posilovani...potrebujem poradit...chcem ist spevnovaciu kuru a pct tiez poprosim,davkovanie aj rozpis...tst propik a bolde alebo parabolan....alebo undestor ako tst ?ktore odporucate ?hlavne vyrysovat.....a chcem aj take combo,co najmenej side effects....mam 189 cm,104 kg....30 rokov a odcvicene tak 10 rokov,len potrebujem rysnut poriadne....som prvosypac...dakujem za rady a odpovede
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29402
Martin83 napísal:
22 Máj 2022, 20:34
Ahojte ma niekto kontak na neakeho spolahliveho dodavatela ktory ma fakt kvalitne veci dik.
Môžete nám napísať na email nižšie. Ďakujeme
Užívateľov profilový obrázok
Od Unbroken
#29422
Zdravim čo vravíte na methandienone a stanozol v oralnej forme cca na 7 tyzdnou čo môžem od toho o čakať a aké pct treba dať díki za info
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29423
Unbroken napísal:
30 Máj 2022, 15:37
Zdravim čo vravíte na methandienone a stanozol v oralnej forme cca na 7 tyzdnou čo môžem od toho o čakať a aké pct treba dať díki za info
Neodporúčame bez injekčného TST. Budete to o pár týždňov ľutovať.
Užívateľov profilový obrázok
Od Azerbajdžan
#29429
Dobrý den momentálne idem kúru Test. Cypio 500mg týždenne + anastrazol do toho Boldenon 400mg týždeň a Nandrolon Deca 200mg týždeň na kĺby. Mám kúpený ešte Methandienon a Trenbolone Acetat. Už som dávnejšie užíval toto všetko dokopy a nepocítil som žiadne nežiadúce vedľajšie účinky ktoré by ma mali odradiť od zopakovania kúry ale tento krat sa radšej spýtam či nebude múdrejšie niečo z tých prvých veci vysadiť (bolde,deca) ako tam prihodim ten methan s Trenbolonom. Počul som už viac krat že by sa Boldenon nemal kombinovať s Trenbolonom. Dakujem odpovede a rady. Športu zdar!
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29431
Azerbajdžan napísal:
07 Jún 2022, 07:59
Dobrý den momentálne idem kúru Test. Cypio 500mg týždenne + anastrazol do toho Boldenon 400mg týždeň a Nandrolon Deca 200mg týždeň na kĺby. Mám kúpený ešte Methandienon a Trenbolone Acetat. Už som dávnejšie užíval toto všetko dokopy a nepocítil som žiadne nežiadúce vedľajšie účinky ktoré by ma mali odradiť od zopakovania kúry ale tento krat sa radšej spýtam či nebude múdrejšie niečo z tých prvých veci vysadiť (bolde,deca) ako tam prihodim ten methan s Trenbolonom. Počul som už viac krat že by sa Boldenon nemal kombinovať s Trenbolonom. Dakujem odpovede a rady. Športu zdar!
Záleží aj podľa skúseností. Ak vedlajšie účinky neboli tak sa treba zamyslieť nad dávkami alebo výrobcom.
Boldenone nekombinovať s Trenbolonom vo vysokých dávkach. Ak kombinovať tak odporúčame 150-200 mg ale tam už sa nejedná o anabolický efekt ale stlačenie vedlajších účinkov vplyv TST a Trenbolonu ako silného progesterónu. Nemyslíme si, že práve Methan je dobrá kombinácia. TST aromatizuje, Nandro aromatizuje, Trenbolon v podstate aromatizuje, Methan taktiež aromatizuje. Klbko tuku a vody s velkými vedlajšími účinkami po vysadení a vypnutou hypofýzou.
Ďakujeme
Užívateľov profilový obrázok
Od Unbroken
#29432
Zdar borci mám 10ml tst sustanon 350mg/ml
Methadione-10mg/tab balenie120tab
Stanozol -10mg/tab 120 tabliet
Vietei poradiť ako to môžem zuzitkovat vo svoj prospech ?
zacal som Pred dvoma dňami 5.6.som dal 1ml tst sustanonu-350mg.
Chcel by som ísť 10weeks
Systémom 1week350m...2week-6week 250mg
7week 200mg..8week...150..9week...100mg..10week50mg.
A tu mám otázku č1.. nemám žiadny anstrazol či ho mám dokupit a začať brať každý deň 10mg ráno ...po celý cyklus .
Otázka č2- čo sa týka pct stým by som potreboval helfnut po poslednej dávke 50mg tst počkám 2tyzdne a mám začať dávať pct clomid+proviron.
Alebo mám už v 9 tyzdni cyklu dávať hcg až do konca pct ak by ste sa mi ktomu niekdo vyjadril tak by bolo dobré hlavne koľko brat toho a čo v pct kedy začať či ten tst nevyjde s tela od poslednej dávky až o 21 dní všade inak pisu....a mám aj tie oraly tak že reku či ako prvosypacovi nestačí ísť ten tst pripraviť základy a ná zimu by som šiel niečo iné aj s oralmi ďakujem za info hlavne od tych ktorý vedia čo píšu ďakujem nech to rastie.
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29434
Zajímalo by mě proč chceš jet tst 1 week 350, 2 week 250, 7 week 150 atd?
10mg anastrozol je dobrá tak na vypnutí estrogenu. Za mě by se měli dávat anti estrogen věci podle testu a hodnot estrogenu.
Ideální je mít v kůře DHT který ti pohlída estrogen poměrně solidně a nepotřebuješ blokátor v hodně případech.
Proč chceš dávat PCT? Nebudu ti říkat, že to je špatně (neni to vůbec promyšlený, dost chaotický a i kontraproduktivní) ale když něco děláš měl bys vědět proč.

Celá kůra, dávkování, připadně to velice zastarále a poměrně bezcenné vysazování, tak se odvíjí od toho co od toho očekáváš.
Chceš sypat hlavně co nejvíc safe a nebo pro co nejvíc gainz? Chceš jít někdy v budoucnu na soutěž nebo proč užívaš anabolika?

Je důležitý mít tyhle otázky zodpovězeny. Podle nich pak naplánovat jednorázovy cyklus a nebo blast and cruise.
Je dobrý si i načíst nějake základy o tom jaké látky maji anabolický učinek nebo androgenní, co je to DHT derívat, co je to estrogen, co je to prolaktin a progesteron. Jaké blokátory se užívají například při trenu nebo dece. Jak se cykluje hcg během cyklu atd.
Užívateľov profilový obrázok
Od Azerbajdžan
#29436
Dobre dakujem tak to cele prehodnotím a zmením :)
Máte nejaké odporúčanie s čím najlepšie kombinovať Trenbolon Acetat+Testosterón? Pokiaľ neodporúčate boldenon ani methan tak nieje problém bolde a decu vysadiť a methan k tomu vôbec nedať.
Dakujem.
:a22 :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29437
Azerbajdžan napísal:
08 Jún 2022, 07:43
Dobre dakujem tak to cele prehodnotím a zmením :)
Máte nejaké odporúčanie s čím najlepšie kombinovať Trenbolon Acetat+Testosterón? Pokiaľ neodporúčate boldenon ani methan tak nieje problém bolde a decu vysadiť a methan k tomu vôbec nedať.
Dakujem.
:a22 :a22
Trenbolon záleží koľko máš kúr za sebou inak je tam zbytočný. Taktiež rozhoduje percento tuku. Anastrozol potrebuješ ale v dávke okolo 1 mg každý tretí deň podľa daných dávok. Najprv bude všetko v poriadku ale časom sa to zlomí.
DHT derivát pôsobí mierne na estrogén, kedže sa naviaže na receptory. Ale kedže DHT znižuje SHBG hormón tak automaticky ti zvyšuje využitie voľného TST. Využitie voľného TST znamená, že sa ti začne využívať aj voľný estrogén. Takže rozhodne potrebuje IA (Anastrozol/Exemestan/Letrozol)
Pri nestrážení estrogénu budú problémy a začne to užívaním Trenbolon kde ti vypne produkciu TSH následne sa spustí prolaktín potom estrogén ten sa bude snažiť dorovnať progesterón a takto to bude pokračovať ďalej a ďalej, preto je dobré mať po ruke aj IP (Cabest, Bromikriptin alebo napríklad stimulátor dopamínu Pramipexol).
Máme aj niečo v ponuke.
Ďakujeme
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29447
Chrisbeast napísal:
08 Jún 2022, 09:43
Azerbajdžan napísal:
08 Jún 2022, 07:43
Dobre dakujem tak to cele prehodnotím a zmením :)
Máte nejaké odporúčanie s čím najlepšie kombinovať Trenbolon Acetat+Testosterón? Pokiaľ neodporúčate boldenon ani methan tak nieje problém bolde a decu vysadiť a methan k tomu vôbec nedať.
Dakujem.
:a22 :a22
Trenbolon záleží koľko máš kúr za sebou inak je tam zbytočný. Taktiež rozhoduje percento tuku. Anastrozol potrebuješ ale v dávke okolo 1 mg každý tretí deň podľa daných dávok. Najprv bude všetko v poriadku ale časom sa to zlomí.
DHT derivát pôsobí mierne na estrogén, kedže sa naviaže na receptory. Ale kedže DHT znižuje SHBG hormón tak automaticky ti zvyšuje využitie voľného TST. Využitie voľného TST znamená, že sa ti začne využívať aj voľný estrogén. Takže rozhodne potrebuje IA (Anastrozol/Exemestan/Letrozol)
Pri nestrážení estrogénu budú problémy a začne to užívaním Trenbolon kde ti vypne produkciu TSH následne sa spustí prolaktín potom estrogén ten sa bude snažiť dorovnať progesterón a takto to bude pokračovať ďalej a ďalej, preto je dobré mať po ruke aj IP (Cabest, Bromikriptin alebo napríklad stimulátor dopamínu Pramipexol).
Máme aj niečo v ponuke.
Ďakujeme
Já například arimidex používám jen výjimečně a ted při sus,drost,oxan,hgh cycle light mám estrogen furt v normě a neberu žádne anti estrogen. Pokud člověk něni šíleně citlivý a nejede látky co hodně aromatizuji, tak stačí DHT jako anti estrogen mnohem lepší než si vypnout estrogen a být zmačkanej
Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29455
phantomgear napísal:
10 Jún 2022, 14:50
Chrisbeast napísal:
08 Jún 2022, 09:43
Azerbajdžan napísal:
08 Jún 2022, 07:43
Dobre dakujem tak to cele prehodnotím a zmením :)
Máte nejaké odporúčanie s čím najlepšie kombinovať Trenbolon Acetat+Testosterón? Pokiaľ neodporúčate boldenon ani methan tak nieje problém bolde a decu vysadiť a methan k tomu vôbec nedať.
Dakujem.
:a22 :a22
Trenbolon záleží koľko máš kúr za sebou inak je tam zbytočný. Taktiež rozhoduje percento tuku. Anastrozol potrebuješ ale v dávke okolo 1 mg každý tretí deň podľa daných dávok. Najprv bude všetko v poriadku ale časom sa to zlomí.
DHT derivát pôsobí mierne na estrogén, kedže sa naviaže na receptory. Ale kedže DHT znižuje SHBG hormón tak automaticky ti zvyšuje využitie voľného TST. Využitie voľného TST znamená, že sa ti začne využívať aj voľný estrogén. Takže rozhodne potrebuje IA (Anastrozol/Exemestan/Letrozol)
Pri nestrážení estrogénu budú problémy a začne to užívaním Trenbolon kde ti vypne produkciu TSH následne sa spustí prolaktín potom estrogén ten sa bude snažiť dorovnať progesterón a takto to bude pokračovať ďalej a ďalej, preto je dobré mať po ruke aj IP (Cabest, Bromikriptin alebo napríklad stimulátor dopamínu Pramipexol).
Máme aj niečo v ponuke.
Ďakujeme
Já například arimidex používám jen výjimečně a ted při sus,drost,oxan,hgh cycle light mám estrogen furt v normě a neberu žádne anti estrogen. Pokud člověk něni šíleně citlivý a nejede látky co hodně aromatizuji, tak stačí DHT jako anti estrogen mnohem lepší než si vypnout estrogen a být zmačkanej
Látky, ktoré šialene aromatizujú sú práve testosterón a najviac práve Sustanon s krátkymi estermi, ktorý užívate.
Používať DHT derivát ako kompenzáciu na obranu voči aromatizácií je úplne nereálna vec. Po prvé nie všetky androgénny sú také silné aby dokázali obsadiť dostatok receptorov, takže stále cítite vedlajšie účinky aj s malého množstva estrogénu.
Taktiež čo potom robíte s neustále kolujúcim estrogénom, ktorý sa stále vytvára z TST, HGH, DHT?
Ak nemáte fake HGH ( ? :-) ? ) a ostatné látky tak je veľmi zvláštne, že sa Vás žiadne vedlajšie účinky netýkajú.
To budete priam ukážkový príklad pre vedu do múzea.
Užívateľov profilový obrázok
Od Peter1234
#29533
Je tu niekto kto by mi vedel poradit s prvou kurou? Budem vdacny. Radsej to chcem riesit cez sukromne spravy ako sa tu zhovadit. Diky
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 78
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]