Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od 222fredy222
#29839
Ahojte chcel by som sa opýtať chcem začať teraz kúru a chcel by som ísť tst enathate 600mg týždenne aplikácia 300 každých 5 dní ktomu trenbolne enathate 400mg tam 200 každý piaty deň plus na rozbeh metán tam klasickú priamídu po 60mg a potom zas dolu. Chcel by som to ísť cca 10-12 týždňov môže to byt takto ?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FelipeUndZagy
#29840
Pozdravujem chcem sa opytat ci sa niekto stretol so znackou Ferring pharmacy malo by sa jednat o svedsku firmu mam od nich test mix a decu.
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29841
Novacik napísal:
29 Mar 2023, 13:43
Dobrý všetkým a obvzlašť ľuďom čo mi poradia kúpil som mk677 v kvapkách Warior potom od swiss TRENADROL a dôjde od swiss pct ktoré odporúčajú no otázka znie že mk677 je dávka 1ml denne a Trenadrol 1 tbl denne môžem dávku zvýšiť ? S týmto začínam nemám žiadnu skúsenosť za skorú odpoveď moc ďakujem 🤙🏻💪🏻
Moje osobní rada i na základě doktorů z USA co monitorovali dlouhodobější negativní učinku sarms, prohormonu. Rozhodně nedoporučuji je to dobrý hazard. Neni dostatek studií a hodně lidi mělo solidní problémy.
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29842
222fredy222 napísal:
01 Apr 2023, 17:08
Ahojte chcel by som sa opýtať chcem začať teraz kúru a chcel by som ísť tst enathate 600mg týždenne aplikácia 300 každých 5 dní ktomu trenbolne enathate 400mg tam 200 každý piaty deň plus na rozbeh metán tam klasickú priamídu po 60mg a potom zas dolu. Chcel by som to ísť cca 10-12 týždňov môže to byt takto ?
Proč tak vysoké dávky? Ty máš víc jak 100kg v čistých svalech? Většině lidi co tu píše ty dávky co jedou nebo chce jet. Tak jejich svalová forma i hmota neodpovída dávce co užívají.
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29843
FelipeUndZagy napísal:
03 Apr 2023, 16:19
Pozdravujem chcem sa opytat ci sa niekto stretol so znackou Ferring pharmacy malo by sa jednat o svedsku firmu mam od nich test mix a decu.
Neslyšlel jsem moc pozitivní ohlasy. Hodně lidi si stěžovalo na pain aftr pin. Bolest po aplikaci ve svalu, opuchy a teplo.
Užívateľov profilový obrázok
Od 22fredy22
#29844
phantomgear napísal:
03 Apr 2023, 16:43
222fredy222 napísal:
01 Apr 2023, 17:08
Ahojte chcel by som sa opýtať chcem začať teraz kúru a chcel by som ísť tst enathate 600mg týždenne aplikácia 300 každých 5 dní ktomu trenbolne enathate 400mg tam 200 každý piaty deň plus na rozbeh metán tam klasickú priamídu po 60mg a potom zas dolu. Chcel by som to ísť cca 10-12 týždňov môže to byt takto ?
Proč tak vysoké dávky? Ty máš víc jak 100kg v čistých svalech? Většině lidi co tu píše ty dávky co jedou nebo chce jet. Tak jejich svalová forma i hmota neodpovída dávce co užívají.

A koľko Mg týždenne mi si odporučil mám 100kg celkom aj v kvalite jasne že nie čistý sval ale môže to byt okolo 15% tuku
Užívateľov profilový obrázok
Od FelipeUndZagy
#29845
Poprosim odporucane davkovanie test mix 20ml+deca20ml. Som prvopichac 100kg 195cm 30rocny cap cvicim 10rokov. Chcem zacat aj skoncit co naljepsie pre mna to znamena neviem ako ma vyzerat to pyramidove riesenie aby nebol velky vykyv hormonov po vysadeni. A tiez ako vlastne zacat ci hned 2xtyzdenne 250mg test a 250mg deca?
Užívateľov profilový obrázok
Od FelipeUndZagy
#29846
phantomgear napísal:
03 Apr 2023, 16:45
FelipeUndZagy napísal:
03 Apr 2023, 16:19
Pozdravujem chcem sa opytat ci sa niekto stretol so znackou Ferring pharmacy malo by sa jednat o svedsku firmu mam od nich test mix a decu.
Neslyšlel jsem moc pozitivní ohlasy. Hodně lidi si stěžovalo na pain aftr pin. Bolest po aplikaci ve svalu, opuchy a teplo.
Ale šlape to nie? Mohol by som ta poprosim o strucny popis davkovania aby som sa co najmenej sk*rvil?
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29848
22fredy22 napísal:
03 Apr 2023, 17:08
phantomgear napísal:
03 Apr 2023, 16:43
222fredy222 napísal:
01 Apr 2023, 17:08
Ahojte chcel by som sa opýtať chcem začať teraz kúru a chcel by som ísť tst enathate 600mg týždenne aplikácia 300 každých 5 dní ktomu trenbolne enathate 400mg tam 200 každý piaty deň plus na rozbeh metán tam klasickú priamídu po 60mg a potom zas dolu. Chcel by som to ísť cca 10-12 týždňov môže to byt takto ?
Proč tak vysoké dávky? Ty máš víc jak 100kg v čistých svalech? Většině lidi co tu píše ty dávky co jedou nebo chce jet. Tak jejich svalová forma i hmota neodpovída dávce co užívají.

A koľko Mg týždenne mi si odporučil mám 100kg celkom aj v kvalite jasne že nie čistý sval ale môže to byt okolo 15% tuku
Přílíš málo informací o tobě, abych ti mohl nějak individuálně poradit. Ale za mě bych nechodil přes 500mg tst týdně. Lepší je držet se nižších dávek s ohledem na zdraví a mít kvalitnější stravu a tvrdší tréninky. Pokud nemáš underdosed věci, tak dávat takové dávky mi přijdou zbytečně vysoké. Já jedu 360 mg týdne testák a mám při 180 cm 96 kg a pod 8 procent tuku. Stagnace nebo lepší nárust svalů se neodvijí od velikosti dávky. Viděl jsem frajery co dávali 1 gram a víc tst týdně a vypadali jak kdyby dávali TRT.
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29849
FelipeUndZagy napísal:
03 Apr 2023, 21:30
phantomgear napísal:
03 Apr 2023, 16:45
FelipeUndZagy napísal:
03 Apr 2023, 16:19
Pozdravujem chcem sa opytat ci sa niekto stretol so znackou Ferring pharmacy malo by sa jednat o svedsku firmu mam od nich test mix a decu.
Neslyšlel jsem moc pozitivní ohlasy. Hodně lidi si stěžovalo na pain aftr pin. Bolest po aplikaci ve svalu, opuchy a teplo.
Ale šlape to nie? Mohol by som ta poprosim o strucny popis davkovania aby som sa co najmenej sk*rvil?
To nedokážu říct. Nikdy jsem tuhle značku neměl. Viděl jsi nějaké testy z labky na obsah látky? A z jakého oleje dělaji věci? To může ledacos napovědět.
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29850
FelipeUndZagy napísal:
03 Apr 2023, 18:47
Poprosim odporucane davkovanie test mix 20ml+deca20ml. Som prvopichac 100kg 195cm 30rocny cap cvicim 10rokov. Chcem zacat aj skoncit co naljepsie pre mna to znamena neviem ako ma vyzerat to pyramidove riesenie aby nebol velky vykyv hormonov po vysadeni. A tiez ako vlastne zacat ci hned 2xtyzdenne 250mg test a 250mg deca?
Máš už dětí? Chceš mít děti? Dávat 1 cyklus a vysadit je největši bullshit co může člověk jet. Užívat anabolika bud dlouhodobě a nebo vůbec. Jinak to jsou zbytečný peníze a šrámy na psychice. Být velký 2-4 měsíce a pak vysadit a zmenšit nese hodně lidi po psychické stránce špatně a ani ze zdravotního hlediska to neni pro tělo dobré. Vypnout přirodní produkci a zase zapnout a zase vypnout a zase zapnout nestabilita.
Užívateľov profilový obrázok
Od jozefpaciga7
#29853
tst+drostanolon+primabolan+boldenon do druhej kury?? Všetko v najnižších davkach . Bude vadiť ak tam budu až tri dht?? Teraz som skončil prvu kuru tst+oxan a chcem isť trt minimalne dva mesiace a potom druhu .
Užívateľov profilový obrázok
Od Hromada
#29860
Ahoj.
Začínám na 16 týdnu
Testo. Cyp. 500mg/týden
Nandrolon Deca 500mg/týden
obojí rozděleno do dvou dávek v týdnu.
K tomu jako inhibitor Anastrazol co 2 den 0.5 tablety.
Jako oral Stanazol na 8 týdnu/ 50 mg denně
A zajímá mě, jestli dávky Tst můžou být stejné, jako deca, nebo mají být vyšší?
Dále jestli je třeba zařadit i něco na prolaktin , pokud ano , tak kdy ?
A poslední otázka ke stanazolu , jestli je 8 týdnu dostačující a kdy ho mám zařadit, jestli uprostřed nebo na konci kůry.
Po ukončeni nechávám tst250mg/týden a inhibitor .
Děkuji
Užívateľov profilový obrázok
Od Denis987
#29861
Hromada napísal:
13 Apr 2023, 13:00
Ahoj.
Začínám na 16 týdnu
Testo. Cyp. 500mg/týden
Nandrolon Deca 500mg/týden
obojí rozděleno do dvou dávek v týdnu.
K tomu jako inhibitor Anastrazol co 2 den 0.5 tablety.
Jako oral Stanazol na 8 týdnu/ 50 mg denně
A zajímá mě, jestli dávky Tst můžou být stejné, jako deca, nebo mají být vyšší?
Dále jestli je třeba zařadit i něco na prolaktin , pokud ano , tak kdy ?
A poslední otázka ke stanazolu , jestli je 8 týdnu dostačující a kdy ho mám zařadit, jestli uprostřed nebo na konci kůry.
Po ukončeni nechávám tst250mg/týden a inhibitor .
Děkuji
Keď vieš po anglicky a máš Reddit tak určite tam navštív forum Steroids tam je uplne všetko. Ak je to tvoja prvá kúra tak stačí testosteron 500mg na 16 týždňov. Zaradiť AAS z radu 19-nor do prvej kúri je masaker pre tvoje mentalne zdravie, a hlavne PO kúre. Anastrazol neni dobre davat stále ani preventívne, len keď cítiš že máš vysoký E2 (estradiol). Ten winstrol môžeš davať najlepšie posledné 4 týždne tvojej kúrk. Viac nie lebo pečeň by ťa prefackala aj cholesterol. Zvykne sa dávať viac Testosteronu ako Nandrolonu. Ak je to naopak tak môžeš mať tkz. Deca-Dick.
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29862
Hromada napísal:
13 Apr 2023, 13:00
Ahoj.
Začínám na 16 týdnu
Testo. Cyp. 500mg/týden
Nandrolon Deca 500mg/týden
obojí rozděleno do dvou dávek v týdnu.
K tomu jako inhibitor Anastrazol co 2 den 0.5 tablety.
Jako oral Stanazol na 8 týdnu/ 50 mg denně
A zajímá mě, jestli dávky Tst můžou být stejné, jako deca, nebo mají být vyšší?
Dále jestli je třeba zařadit i něco na prolaktin , pokud ano , tak kdy ?
A poslední otázka ke stanazolu , jestli je 8 týdnu dostačující a kdy ho mám zařadit, jestli uprostřed nebo na konci kůry.
Po ukončeni nechávám tst250mg/týden a inhibitor .
Děkuji
500 mg nandrolone týdně? 50mg stanozolu denně? K čemu to je takové vysoké dávky. Na rovinu 90 procent z vás vubec nevypadá formou, kvalitou hmoty na ty dávky co chcete brát nebo berete. Ve velikosti dávky nehledejte progress, ale v disciplinovaným stravování a tvrdosti tréninku.
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29863
Hromada napísal:
13 Apr 2023, 13:00
Ahoj.
Začínám na 16 týdnu
Testo. Cyp. 500mg/týden
Nandrolon Deca 500mg/týden
obojí rozděleno do dvou dávek v týdnu.
K tomu jako inhibitor Anastrazol co 2 den 0.5 tablety.
Jako oral Stanazol na 8 týdnu/ 50 mg denně
A zajímá mě, jestli dávky Tst můžou být stejné, jako deca, nebo mají být vyšší?
Dále jestli je třeba zařadit i něco na prolaktin , pokud ano , tak kdy ?
A poslední otázka ke stanazolu , jestli je 8 týdnu dostačující a kdy ho mám zařadit, jestli uprostřed nebo na konci kůry.
Po ukončeni nechávám tst250mg/týden a inhibitor .
Děkuji
A další věc ohledně výběru oralu stanozol za mě uplně zbytečně toxický oral jeden řekl bych nejvíc toxický s mnoho negativními učinky. Mnohem lepší volba je oxandrol,turinabol nebo i ten methan. Stanozol se maximálně hodí do předsoutěžní fáze, tam bych to asi pochopil, jinak nevidím důvod proč si vybírat látky co maji takové negativní dopady pro zdraví a tělo.
Užívateľov profilový obrázok
Od Hromada
#29866
Ahoj. Včera mě trochu limitoval čas , tak jsem nenapsal o sobě úplně vše. Ten důvod, proč jsem zvolil nandr. Deca je ten , že jsem si před rokem a půl udělal úraz ramene a pořád při větší zátěži cítím bolesti a aby toho nebylomalo , tak ve stejnou dobu jsem podstoupil artroskopii kolene a neustále mě bolí kolena . Vyzkoušel jsem snad všechny možné doplňky výživy a nic mi nepomáhá. Ještě jsem uvažoval zařadit do kury peptid tb-500 , nebo i něco dalšího z řady peptidu. Nejsem tak úplně znalý, proto se obracím na vás. Jinak cvičím stabilně po delší pauze 5 let . Je mi 33 let . 195 cm 110kg. Tuk cca 12 % , tak z důvodu mého většího vzrůstu jsem preferoval vyšší dávky, což asi taky není úplně rozhodující. ?
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29867
Hromada napísal:
14 Apr 2023, 06:21
Ahoj. Včera mě trochu limitoval čas , tak jsem nenapsal o sobě úplně vše. Ten důvod, proč jsem zvolil nandr. Deca je ten , že jsem si před rokem a půl udělal úraz ramene a pořád při větší zátěži cítím bolesti a aby toho nebylomalo , tak ve stejnou dobu jsem podstoupil artroskopii kolene a neustále mě bolí kolena . Vyzkoušel jsem snad všechny možné doplňky výživy a nic mi nepomáhá. Ještě jsem uvažoval zařadit do kury peptid tb-500 , nebo i něco dalšího z řady peptidu. Nejsem tak úplně znalý, proto se obracím na vás. Jinak cvičím stabilně po delší pauze 5 let . Je mi 33 let . 195 cm 110kg. Tuk cca 12 % , tak z důvodu mého většího vzrůstu jsem preferoval vyšší dávky, což asi taky není úplně rozhodující. ?
Tak si kup BPC-157 peptid a TB500 a uvidíš ten zázrak co tohle umí na jakekoliv zranění a ne nandrolone.
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29868
Hromada napísal:
14 Apr 2023, 06:21
Ahoj. Včera mě trochu limitoval čas , tak jsem nenapsal o sobě úplně vše. Ten důvod, proč jsem zvolil nandr. Deca je ten , že jsem si před rokem a půl udělal úraz ramene a pořád při větší zátěži cítím bolesti a aby toho nebylomalo , tak ve stejnou dobu jsem podstoupil artroskopii kolene a neustále mě bolí kolena . Vyzkoušel jsem snad všechny možné doplňky výživy a nic mi nepomáhá. Ještě jsem uvažoval zařadit do kury peptid tb-500 , nebo i něco dalšího z řady peptidu. Nejsem tak úplně znalý, proto se obracím na vás. Jinak cvičím stabilně po delší pauze 5 let . Je mi 33 let . 195 cm 110kg. Tuk cca 12 % , tak z důvodu mého většího vzrůstu jsem preferoval vyšší dávky, což asi taky není úplně rozhodující. ?
A váha nerozhoduje dle mě o tom zda potřebuješ vyšší dávku. Rozhodující je vždy jídlo a trénink a pak množství čisté svalové hmoty k výšce.
Užívateľov profilový obrázok
Od Slovan1945
#29869
Nandrolon deca funguje na klby a šľachy pozitívne do max 100mg tyždenne , anabolicke davky tych 200mg a viac ma uplne iné účinky. Na klby a šľachy sú najlepšie peptidy uvolňujúci rastový hormon (GHRP) pravé spomínaný tb-500 a BPC 157 a potom už len syntetický rastový hormon. To skutočne , lieči a vyživuje klby , na nandrolon decu by som sa až tak nespoliehal.
Užívateľov profilový obrázok
Od Hromada
#29871
Tak sem přehodnotil po vašich reakcích svoji kůru a stanazol nahradím oxanem a deca snížím na 125mg / týden ÷ tst cyp. 500mg/týden obojí ve 2 dávkách.
Chlapi ještě k těm peptidům bych potřeboval poradit dávkování,dobu užívání a k aplikaci postačí inzulínka ? Díky
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29873
Hromada napísal:
17 Apr 2023, 10:41
Tak sem přehodnotil po vašich reakcích svoji kůru a stanazol nahradím oxanem a deca snížím na 125mg / týden ÷ tst cyp. 500mg/týden obojí ve 2 dávkách.
Chlapi ještě k těm peptidům bych potřeboval poradit dávkování,dobu užívání a k aplikaci postačí inzulínka ? Díky
RÁNO:
BPC-157 = 250mcg každý den a co nejblíž místu zranění aplikovat do tuku nebo svalu je to fuk (platí pro oba peptidy)
TB-500 = 5-20mg týdně první 2 týdny rozdělit týděnní dávku 10-15 mg do 2-3 aplikací a další týdny už jen 1 aplikace týdně okolo 5-7.5 mg bude stačit.

Potom pokud by někdo uvažoval brát peptidy, tak rozhodně doporučuji pokud máte přistup k originál a kvalitním (připadně se můžete ozvat mně) V USA se jedou mnohem víc jak v Evropě. Například kombinace ipamorelin s CJC 1295 DAC je opravdu excelentní a nebo na měsic IGG-1 LR3. Ale pro opravdové výsledky je potřeba brát například IPA s CJC aspon 3 měsíce a lze je brát dlouhodobě dle studii od doktorů v USA.
Užívateľov profilový obrázok
Od phantomgear
#29874
Hromada napísal:
17 Apr 2023, 10:41
Tak sem přehodnotil po vašich reakcích svoji kůru a stanazol nahradím oxanem a deca snížím na 125mg / týden ÷ tst cyp. 500mg/týden obojí ve 2 dávkách.
Chlapi ještě k těm peptidům bych potřeboval poradit dávkování,dobu užívání a k aplikaci postačí inzulínka ? Díky
A nebude lepší dát testaku okolo 350-400mg a pak po 10-12 w zvýšit na 500?
Užívateľov profilový obrázok
Od Hromada
#29876
Nevidím v tom problém začít s tst 350mg a následně po 10 týdnech navýšit, tohle mě nenapadlo, rád si nechám poradit od zkušenějších. Díky chlapi :a34
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 78

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]