Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1811
ked pichas do zadku do praveho alebo laveho horneho rohu tak je mala sanca ze trafis nerv a vyhodou je ze sanca natrafenia na zilu je takmer nulova ale nevyhoda ako si spomenul ten tuk to je pravda ale pokial mas dost dlhu ihlu a ides hlboko tak by som v tom problem nevidel a este ked pichas do stehna tak nevyhodou je ze to pri drepoch dost boli zatial co zadok necitis skoro vobec aj ked ne u kazdeho a zalezi to aj od ihly ale mna to dost boli preto radsej zadok

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od tuulak
#1855
Nazdar chlapi, tak ta boule začala po 5 ti dnech ustupovat. Další dávku jsem dal do stehna a je to lepší, krásně se to vstřebalo.
Jinak jsem sehnal proviron. tak bych potřeboval vědět, jak si ho mám po té kůře nadávkovat.
Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#1871
V tej kure methan-stanozolol mam dat kolko tablet tamoxifenu?Ten je po 20mg...
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1873
fuu 20 mg tablety su neni dobre lepsie su 10mg ale tak prvy tyzden by som dal 30mg,20,10mg posledny tyzden budes si musiet rozpolit tablety tamoxifen sa sice dava aj v davke 40mg ale to po silnejsich kurach cize by som to spravil takto
Užívateľov profilový obrázok
Od tuulak
#1874
kexo1 napísal:kolko mas provironu? a zatial si spokojny?
jdu si pro něj zítra do lékárny, myslím, že je ho 25 tablet, ale jistě to nevím.
Zatím jsem spokojenej moc, mám za týden 4-5 kg nahoru. Vím, že je to hlavně voda, ale tak nějak se mi postava zformovala a hlavně ta síla- to je paráda, naráz dávám na bench 15 kg víc, o dřepech nemluvě.
Jen ta aplikace, ta mě trápí, nějak se s tou jehlou nemůžu skamarádit, pokaždé mě to stojí 10 min přemlouvání, než to tam vrazím :4:
Užívateľov profilový obrázok
Od Marcell
#2511
Mam taku otazku.. pocul som nieco o tom ze sa uziva inzulin k naberaniu vahy... preto by som sa chcel spytat ci niekto o tom nieco nevie... chcem zchrastit cim najviac info predsa len s inzulinom nie je sranda...
Užívateľov profilový obrázok
Od Marcell
#2514
mello napísal:čo som ja počul o tom tak ževraj je to celkom veľké bláznotstvo....
Risk je to sice velky ale ma to vraj o nieco silnejsie ucinky ako AS... pridavam clanok o inzuline ktory som nasiel...
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2516
Marcel ked budes brat inzulin tak budes zaliaty jak prasa nehorazne a najlepsie je ho kombinovat s rastakom=max kvalita co naberes aj udrzis samozrejme okrem tej vody
Užívateľov profilový obrázok
Od Marcell
#2518
kexo1 napísal:Marcel ked budes brat inzulin tak budes zaliaty jak prasa nehorazne a najlepsie je ho kombinovat s rastakom=max kvalita co naberes aj udrzis samozrejme okrem tej vody
No na rastove love nemam to je trochu moc cez moj ropocet :3:3: k inzulinu... to bude len dobre ak sa vytvori dostatok tuku budem rad samozrejme predpokladam ze pojdu hore aj svaly a sila... ....len sa chcem spytat ako to davkovat? pyramidovo ako s AS alebo je tam nejaky iny sposob?... ja som premyslal nad pyramidou prve 3dni 20% z plnej davky, dalsie 4dni 50% a potom 2tyzdne v kuse 100% davku a posledny tyzden opat 4dni 50% a 3dni 20%... ... zatial to nechcem kombinovat s AS kedze neviem odhadnut ucinky na moj organizmus cize prva kura by bola cisto inzulin potom 3tyzdne prestavka a dalsia 4tyzdnova kura s AS... co myslis?
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2556
ja som inzulin skusil a brat ho samotny je hovadina neoplati sa to moc mozno keby si daval tak okolo 50i.u. v 3davka a celkovo skor sa hodi do PCT
Užívateľov profilový obrázok
Od Spitfire
#6536
Jeste bych arad vedel,jak a kde sezenu Proviron a Tamoxifen... (a aji ten pregnyl,jak uz jsme u toho)
Naposledy upravil/-a Spitfire v 20 Aug 2010, 00:15, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6537
Spitfire napísal:Jeste bych arad vedel,jak a kde sezenu Proviron a Tamoxifen...
ak chces fake , hockde na nete :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Spitfire
#6538
papagiorgo napísal:
Spitfire napísal:Jeste bych arad vedel,jak a kde sezenu Proviron a Tamoxifen...
ak chces fake , hockde na nete :a11
Kdybch chtel fake,uz ho mam z netu a neptam se tu... (sorry za spam :a43 )
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6539
Spitfire napísal:
papagiorgo napísal:
Spitfire napísal:Jeste bych arad vedel,jak a kde sezenu Proviron a Tamoxifen...
ak chces fake , hockde na nete :a11
Kdybch chtel fake,uz ho mam z netu a neptam se tu... (sorry za spam :a43 )
v pohode , akurat je velmi tazke natrafit na kvalitu , ked nemas overený spolahlivý zdroj , je to tazke natrafit :a7
Užívateľov profilový obrázok
Od tom56
#6647
nazdar kluci chces by som par info ,, idem dat prvu kuru čo poviete nato ,,,,? ? stanozolol 2 tbl denne a menthandionode podla piramindy vaha 75-kg ,, vek 17 --- 2 r makania,,,,,, samozrejme ptm tamoxiven ,, a niake veci na pečen ,, ? do 1 kuri su hodne veci ? shruba ake prirastky by som mohol čakat ? aj pri dobrej strave . sice dobre viem že skoro začinam sypať ale čo už no , :a32
Užívateľov profilový obrázok
Od Mirkana
#7305
Prosim tě klidně si tu kuru dej ale musíš si uvědomit že ti je 17 let a tvuj vlastní testosteron ti stříká z uší tak využívej ten porádně jes a cvič a první kuru bych u tebe viděl kolem 25 let opravdu myslím to dobře ,ale jestli chceš poradím ti rád.
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#7432
Mirkana napísal:Prosim tě klidně si tu kuru dej ale musíš si uvědomit že ti je 17 let a tvuj vlastní testosteron ti stříká z uší tak využívej ten porádně jes a cvič a první kuru bych u tebe viděl kolem 25 let opravdu myslím to dobře ,ale jestli chceš poradím ti rád.
súhlasím
s kúrou máš ešte kopec času
Užívateľov profilový obrázok
Od natural
#7676
nazdar chcel by som poradit chcel by som zacat uzivat AS , chcel by som zacat pomaly a niako to neprehanat rozmyslal som nad naposimom mohly by ste mi poradit ako to uzivat ci dat nieke latky na pecen a po douzivany ? za vsetky reakcie vopred dakujem .
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#7677
moc toho o steracoch neviem, ale o naposime som niekde cital ze ma dost negativnych ucinkou. okrem teda ucinkou na pecen je to aj vypadavanie vlasou a extremne vyrazky. ale mozno to bolo iba pri vyzsich davkach alebo dlhsom uzivani.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 78

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]