Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening

Reklama

Reklama

#16178
manolo13 napísal:Ja som trening noh zanedbaval trenoval som ich asi raz do mesiaca ale teras ich idem zacat makat.
Tak sa daj do toho :a12 Trening stehien ti zlepsi aj fyzicku a celkovo pojdes hore aj na objeme ci uz na sile.
#16180
manolo13 napísal:A este by som sa ta chcel spytat ze ten trening co si mi dal tak ma menej cvikov ako ten co som cvicil predtym , nebudem naberat pomalsie ako predtym?
Naberat budes dobre uz som ti o tom pisal ze menej znamena viac. Ja som po desiatich rokoch treningu robil 2-3 cviky na partiu :a12 :a12
#16188
manolo13 napísal:Pfuuuuu , tak potom mi postacia tie dva cviky :) a Mam menit cviky po dakych 2. mesiacoch? Ze napriklad nebudem makat na sikmej lavici Bench ale dolu hlavou alebo mam menit aj Bench press a jednorucky?
Prosim ta precitaj si od znova vsetko co sa tu pisalo.
#16297
manolo13 napísal:A ty si nezvykol jednorucky cvicit?
ale sak to je jedno, mozes dat bench na rovnej s velkou a na sikmej s jednoruckami, alebo kludne aj naopak, alebo mozes dat len s velkou.
Jednorucky mozes pustit nizsie, kdezto pri velkej cinke mas obmedzenie tycou, ak sa to tak da vobec povedat. Pri jednoruckach mozes zase vytacat ruky. Skratka je dobre to kombinovat.
#16298
FitPotreby.sk napísal:
manolo13 napísal:A ty si nezvykol jednorucky cvicit?
ale sak to je jedno, mozes dat bench na rovnej s velkou a na sikmej s jednoruckami, alebo kludne aj naopak, alebo mozes dat len s velkou.
Jednorucky mozes pustit nizsie, kdezto pri velkej cinke mas obmedzenie tycou, ak sa to tak da vobec povedat. Pri jednoruckach mozes zase vytacat ruky. Skratka je dobre to kombinovat.
Pri neskusenych a zacinajucich cviciacich nie je vhodne trenovat jednorucne a to z dovodu ze nie su schopny drzat rovnovahu a plynuly koordinovany pohyb. Tu som sa uz pokusal radit vid celu temu ale komu niet rady tomu niet pomoci.
#16308
vlastomenn napísal:
FitPotreby.sk napísal:
manolo13 napísal:A ty si nezvykol jednorucky cvicit?
ale sak to je jedno, mozes dat bench na rovnej s velkou a na sikmej s jednoruckami, alebo kludne aj naopak, alebo mozes dat len s velkou.
Jednorucky mozes pustit nizsie, kdezto pri velkej cinke mas obmedzenie tycou, ak sa to tak da vobec povedat. Pri jednoruckach mozes zase vytacat ruky. Skratka je dobre to kombinovat.
Pri neskusenych a zacinajucich cviciacich nie je vhodne trenovat jednorucne a to z dovodu ze nie su schopny drzat rovnovahu a plynuly koordinovany pohyb. Tu som sa uz pokusal radit vid celu temu ale komu niet rady tomu niet pomoci.
Ved keby si nastudoval kineziologiu a precital aspon tie knihy, ktore su tu, tak to musi zvladnut.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]