Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#16611
hamer258 napísal:Čaute možno sa to nehodí do tejto témy ale čo by ste poradili keď človek chce len niečo zajesť cestou respk narýchlo ale aby to bolo zdravé a malo možno aj nejaké bielkoviny....kedže väčšinou keď prídete do obchodu tak je tam väčšinou iba kopa pečiva či sladkého alebo slaného a sladkosti na výber....
Proteinove tycinky
http://www.fitpotreby.sk/product/xpower ... y-bar-143/
http://www.fitpotreby.sk/doplnky-vyzivy/tycinky/

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Thraxuz
#16637
tchinky napísal:od toho som tu :) rád poradím
Ahoj ešte by som sa ta chcel opytat ohladne stravy na dietu niesom si isty niektorimi surovinami ci ich mozem jest tak sa ta radsej opytam. Tak napr. nizkotucny bieli jogurt, kecup,horcica,olomoucke syrecky. A ešte sa chcem opytat kamarat tiez kulturista co mi toto pisal mi hovoril ze raz do tyzdna si mozem dat 1 normalne kaloricke jedlo, neviem ci sa mam najest do síta toho jedla alebo len trocha.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16639
Thraxuz napísal:
tchinky napísal:od toho som tu :) rád poradím
Ahoj ešte by som sa ta chcel opytat ohladne stravy na dietu niesom si isty niektorimi surovinami ci ich mozem jest tak sa ta radsej opytam. Tak napr. nizkotucny bieli jogurt, kecup,horcica,olomoucke syrecky. A ešte sa chcem opytat kamarat tiez kulturista co mi toto pisal mi hovoril ze raz do tyzdna si mozem dat 1 normalne kaloricke jedlo, neviem ci sa mam najest do síta toho jedla alebo len trocha.
Raz do tyzdna ano ale nie sa prejest. Ale tebe nie je treba dietovat lebo sa uplne stratis a budes len sklamany.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tyllen
#20044
Ahoj chcel by som sa spýtať, pred dvoma týždňami som začal aktívne chodiť do posilovne. Cvičím 5x do týždňa full body zakončené ľahkým cardiom. Na svoju výšku mám miernu nadváhu ktorej sa chcem čo najskôr zbaviť. Máte nejaké typy čo by som mohol zahrnúť do svojho tréningu? Mám len 15 rokov a tak neviem či je dobrý nápad brať nejaké doplnky. Veľký problém mám zo stravou kvôli škole nemám moc času na pravidelné stravovanie.
Ďakujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od kaufly
#20045
Tyllen napísal:Ahoj chcel by som sa spýtať, pred dvoma týždňami som začal aktívne chodiť do posilovne. Cvičím 5x do týždňa full body zakončené ľahkým cardiom. Na svoju výšku mám miernu nadváhu ktorej sa chcem čo najskôr zbaviť. Máte nejaké typy čo by som mohol zahrnúť do svojho tréningu? Mám len 15 rokov a tak neviem či je dobrý nápad brať nejaké doplnky. Veľký problém mám zo stravou kvôli škole nemám moc času na pravidelné stravovanie.
Ďakujem.
Většinou by jsi měl napsat jídelák a tréninkový plán, aby ti bylo co vytýkat ;-) a nevymlouvej se na školu, všechno jde když se chce. .
Užívateľov profilový obrázok
Od Tyllen
#20046
No to je ten problém žiadny jedálny lístok nemám jem proste to čo je doma a to je tá chyba. :a17
Tréning : 10minut stretching. Hrudník - 4 cviky po 4,5 sériach. 10 opakovaní.
Chrbát/ramená - 4 cviky po 4 sériach 7/10 opakovaní
Nohy - 3 cviky po 4,5 sériach 12/15 opakovaní
Biceps - 2 cviky po 4,5 sériach 10 opakovaní
Triceps - 2 cviky po 4,5 sériach 10 opakovaní
Brucho - 4 cviky po 5 sériach 15 opakovaní
Cardio - pondelok pás 10 minut, utorok bicykel 15 minut, štvrtok bicykel 10min 15, piatok pás 10min, nedela bicykel 15minut.

Hlavne by som chcel pomôcť s tým jedálnym lístkom.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20049
Tyllen napísal:Ahoj chcel by som sa spýtať, pred dvoma týždňami som začal aktívne chodiť do posilovne. Cvičím 5x do týždňa full body zakončené ľahkým cardiom. Na svoju výšku mám miernu nadváhu ktorej sa chcem čo najskôr zbaviť. Máte nejaké typy čo by som mohol zahrnúť do svojho tréningu? Mám len 15 rokov a tak neviem či je dobrý nápad brať nejaké doplnky. Veľký problém mám zo stravou kvôli škole nemám moc času na pravidelné stravovanie.
Ďakujem.
napis aký trening cvicis a priblizný tvoj jedalnicek
Užívateľov profilový obrázok
Od Tyllen
#20050
papagiorgo napísal:
Tyllen napísal:Ahoj chcel by som sa spýtať, pred dvoma týždňami som začal aktívne chodiť do posilovne. Cvičím 5x do týždňa full body zakončené ľahkým cardiom. Na svoju výšku mám miernu nadváhu ktorej sa chcem čo najskôr zbaviť. Máte nejaké typy čo by som mohol zahrnúť do svojho tréningu? Mám len 15 rokov a tak neviem či je dobrý nápad brať nejaké doplnky. Veľký problém mám zo stravou kvôli škole nemám moc času na pravidelné stravovanie.
Ďakujem.
napis aký trening cvicis a priblizný tvoj jedalnicek
No to je ten problém žiadny jedálny lístok nemám jem proste to čo je doma a to je tá chyba.
Tréning : 10minut stretching. Hrudník - 4 cviky po 4,5 sériach. 10 opakovaní.
Chrbát/ramená - 4 cviky po 4 sériach 7/10 opakovaní
Nohy - 3 cviky po 4,5 sériach 12/15 opakovaní
Biceps - 2 cviky po 4,5 sériach 10 opakovaní
Triceps - 2 cviky po 4,5 sériach 10 opakovaní
Brucho - 4 cviky po 5 sériach 15 opakovaní
Cardio - pondelok pás 10 minut, utorok bicykel 15 minut, štvrtok bicykel 10min 15, piatok pás 10min, nedela bicykel 15minut.

Hlavne by som chcel pomôcť s tým jedálnym lístkom.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#20053
To ze v skole to nejde je blbost...ved mate prestavky nie? :) hl. sa nehanbi vytiahnut na desiatu nejaky tvaroh/maso ak mas alebo hocico taketo...nech si kazdy mysli co chce :) myslim, ze toto je ten najvecsi problem u studentov, ale teraz nemam na mysli tych co maju podvahu...tiez som si tym presiel
Užívateľov profilový obrázok
Od Tyllen
#20054
Tazzman napísal:To ze v skole to nejde je blbost...ved mate prestavky nie? :) hl. sa nehanbi vytiahnut na desiatu nejaky tvaroh/maso ak mas alebo hocico taketo...nech si kazdy mysli co chce :) myslim, ze toto je ten najvecsi problem u studentov, ale teraz nemam na mysli tych co maju podvahu...tiez som si tym presiel
odporučil by si mi nejakú diétu nenáročnú na peniaze alebo upraviť tréningový plán? fakt cvičím len dva týždne a neviem čo a jak. Rozmýšlal som už aj nad nejakými doplnkami ale to asi v mojom veku nieje moc dobrý nápad.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20055
Tyllen napísal:
Tazzman napísal:To ze v skole to nejde je blbost...ved mate prestavky nie? :) hl. sa nehanbi vytiahnut na desiatu nejaky tvaroh/maso ak mas alebo hocico taketo...nech si kazdy mysli co chce :) myslim, ze toto je ten najvecsi problem u studentov, ale teraz nemam na mysli tych co maju podvahu...tiez som si tym presiel
odporučil by si mi nejakú diétu nenáročnú na peniaze alebo upraviť tréningový plán? fakt cvičím len dva týždne a neviem čo a jak. Rozmýšlal som už aj nad nejakými doplnkami ale to asi v mojom veku nieje moc dobrý nápad.
doplnky v tvojom veku uplana zbytocnost .

neviem sice ked mas 75 kg ako mozes povazovat na nadvahu ( možno chceš chodiť na balet :a15 ) , ale budiš , to ty musíš vedet co chceš .

daj si poriadne kardio , beh,bicykel atd a schudnes , nepotrebujes ani nejake extra diety ...
Užívateľov profilový obrázok
Od Tyllen
#20059
papagiorgo napísal:
Tyllen napísal:
Tazzman napísal:To ze v skole to nejde je blbost...ved mate prestavky nie? :) hl. sa nehanbi vytiahnut na desiatu nejaky tvaroh/maso ak mas alebo hocico taketo...nech si kazdy mysli co chce :) myslim, ze toto je ten najvecsi problem u studentov, ale teraz nemam na mysli tych co maju podvahu...tiez som si tym presiel
odporučil by si mi nejakú diétu nenáročnú na peniaze alebo upraviť tréningový plán? fakt cvičím len dva týždne a neviem čo a jak. Rozmýšlal som už aj nad nejakými doplnkami ale to asi v mojom veku nieje moc dobrý nápad.
doplnky v tvojom veku uplana zbytocnost .

neviem sice ked mas 75 kg ako mozes povazovat na nadvahu ( možno chceš chodiť na balet :a15 ) , ale budiš , to ty musíš vedet co chceš .

daj si poriadne kardio , beh,bicykel atd a schudnes , nepotrebujes ani nejake extra diety ...
Ďakujem za radu :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#20060
Tyllen napísal:
papagiorgo napísal:
Tyllen napísal:
Tazzman napísal:To ze v skole to nejde je blbost...ved mate prestavky nie? :) hl. sa nehanbi vytiahnut na desiatu nejaky tvaroh/maso ak mas alebo hocico taketo...nech si kazdy mysli co chce :) myslim, ze toto je ten najvecsi problem u studentov, ale teraz nemam na mysli tych co maju podvahu...tiez som si tym presiel
odporučil by si mi nejakú diétu nenáročnú na peniaze alebo upraviť tréningový plán? fakt cvičím len dva týždne a neviem čo a jak. Rozmýšlal som už aj nad nejakými doplnkami ale to asi v mojom veku nieje moc dobrý nápad.
doplnky v tvojom veku uplana zbytocnost .

neviem sice ked mas 75 kg ako mozes povazovat na nadvahu ( možno chceš chodiť na balet :a15 ) , ale budiš , to ty musíš vedet co chceš .

daj si poriadne kardio , beh,bicykel atd a schudnes , nepotrebujes ani nejake extra diety ...
Ďakujem za radu :)
urcite pridu aj ine rady , ale ja som toho nazoru , ze tebe ako "miminu" v cviceni a aj nízkom veku by mohli nejake diety viac uskodit ako pomoct , a predpokladam ze nechces schudnut nejako drasticky , tak myslim ze zvýseným kardiom to vies pohode dosiahnut
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#20348
Tyllen napísal:Ahoj chcel by som sa spýtať, pred dvoma týždňami som začal aktívne chodiť do posilovne. Cvičím 5x do týždňa full body zakončené ľahkým cardiom. Na svoju výšku mám miernu nadváhu ktorej sa chcem čo najskôr zbaviť. Máte nejaké typy čo by som mohol zahrnúť do svojho tréningu? Mám len 15 rokov a tak neviem či je dobrý nápad brať nejaké doplnky. Veľký problém mám zo stravou kvôli škole nemám moc času na pravidelné stravovanie.
Ďakujem.
Ak to tak porovnam tak neviem ako si prisiel na to, ze mas nadvahu?
Zacni Ty len poriadne cvicit. Vykasli sa na diety. A fullbody nieje zla volba, pokial ide o lahky trening. Na zaciatok sa da aj s tym zacat, ale na uvodnej stranke dolu je vhodnejsi trening pre uplnych zaciatocnikov.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tyllen
#20365
FitPotreby.sk napísal:
Tyllen napísal:Ahoj chcel by som sa spýtať, pred dvoma týždňami som začal aktívne chodiť do posilovne. Cvičím 5x do týždňa full body zakončené ľahkým cardiom. Na svoju výšku mám miernu nadváhu ktorej sa chcem čo najskôr zbaviť. Máte nejaké typy čo by som mohol zahrnúť do svojho tréningu? Mám len 15 rokov a tak neviem či je dobrý nápad brať nejaké doplnky. Veľký problém mám zo stravou kvôli škole nemám moc času na pravidelné stravovanie.
Ďakujem.
Ak to tak porovnam tak neviem ako si prisiel na to, ze mas nadvahu?
Zacni Ty len poriadne cvicit. Vykasli sa na diety. A fullbody nieje zla volba, pokial ide o lahky trening. Na zaciatok sa da aj s tym zacat, ale na uvodnej stranke dolu je vhodnejsi trening pre uplnych zaciatocnikov.
Dakujem pozriem sa. :)
No od leta som schudol z 86kg na momentalnych 75kg tak ja neviem mozno sa mi to len zdá.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#20375
Vobec sa necudujem, ze si hovoris, ze mas nadvahu...tiez som klesol z 88 kg na nejakych 72 a stale som mal blby pocit, kedze brucho bolo vzdy :) Ostatnym sa to nezda, ale ten kto zazil, vie presne o com vravis...

ide o to co vlastne chces...schudnut, proste byt ako ostatni podvyzivenci v skole alebo ti ide o hmotu a chces sa tomu venovat?
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#20377
ja som schudol zo 116 na 92 za 2 mesiace a zdalo sa mi že som taký istý :a41 potom som prestal chudnút ale až potom sa mi zdalo že chudnem asi sa nestihla koža prispôsobit :a21 ale tak rýchlo už chudnút nebudem stratil som dosť na hmote
Užívateľov profilový obrázok
Od Tyllen
#20381
Tazzman napísal:Vobec sa necudujem, ze si hovoris, ze mas nadvahu...tiez som klesol z 88 kg na nejakych 72 a stale som mal blby pocit, kedze brucho bolo vzdy :) Ostatnym sa to nezda, ale ten kto zazil, vie presne o com vravis...

ide o to co vlastne chces...schudnut, proste byt ako ostatni podvyzivenci v skole alebo ti ide o hmotu a chces sa tomu venovat?
Chcem sa tomu aktivne venovať. Ale proste neviem ci mam najprv este schudnut alebo uz zacat naberat ci jak to vlastne je.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#20383
Tyllen napísal:Chcem sa tomu aktivne venovať. Ale proste neviem ci mam najprv este schudnut alebo uz zacat naberat ci jak to vlastne je.
Pravidelne trénuj a stráž si sacharidy.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]