Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10406
nepoznate nikto nejaký program , ktorý dokaze prepisat komplet clanok napisaný velkým pismom a zmenit ho na male pismo ? :a11 :a25
Od Guli
#10411
papagiorgo napísal:nepoznate nikto nejaký program , ktorý dokaze prepisat komplet clanok napisaný velkým pismom a zmenit ho na male pismo ? :a11 :a25
jo, vola sa "CAPSLOCK + vela trpezlivosti" :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10412
Guli napísal:
papagiorgo napísal:nepoznate nikto nejaký program , ktorý dokaze prepisat komplet clanok napisaný velkým pismom a zmenit ho na male pismo ? :a11 :a25
jo, vola sa "CAPSLOCK + vela trpezlivosti" :a25
no to ti dakujem za radu :a25 :a25 :a25
Od milankos512
#10439
papagiorgo napísal:
Guli napísal:
papagiorgo napísal:nepoznate nikto nejaký program , ktorý dokaze prepisat komplet clanok napisaný velkým pismom a zmenit ho na male pismo ? :a11 :a25
jo, vola sa "CAPSLOCK + vela trpezlivosti" :a25
no to ti dakujem za radu :a25 :a25 :a25
Guli ma predbehol :a11 tiež som ti chcel povedať že si to celé označ a stlač CAPSLOCK :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10441
milankos512 napísal:
papagiorgo napísal:
Guli napísal:
papagiorgo napísal:nepoznate nikto nejaký program , ktorý dokaze prepisat komplet clanok napisaný velkým pismom a zmenit ho na male pismo ? :a11 :a25
jo, vola sa "CAPSLOCK + vela trpezlivosti" :a25
no to ti dakujem za radu :a25 :a25 :a25
Guli ma predbehol :a11 tiež som ti chcel povedať že si to celé označ a stlač CAPSLOCK :a11
este keby to fungovalo bolo by to ok :a25
Užívateľov profilový obrázok
Od Igor Illés
#10478
Jozko, podla mna tu mas a zbytocne sekcie, napriklad tuto, treba vymazat, to je zbytocne.!!!
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10479
Igor Illés napísal:Jozko, podla mna tu mas a zbytocne sekcie, napriklad tuto, treba vymazat, to je zbytocne.!!!
preco myslis ? toto forum pokec nie je odborne , tu sa moze debatovat o vsetkom , co sa do iných for nehodi :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#10480
Igor Illés napísal:Jozko, podla mna tu mas a zbytocne sekcie, napriklad tuto, treba vymazat, to je zbytocne.!!!
nesuhlasim ... na kazdom fore ci uz sa to tyka aut alebo BB je sekcia pokec kde uzivatelia pisu aj o inom :) a je to vzdy dobre ked sa rozprudi debata aj na inu temu :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11151
nemate niekto nahodou nejaký link na stiahnutie microsoft oficce 2003 ? hocijaku crackovanu verziu , ale musi to byt 2003 !!! za boha nemozem najst k.... :a37 2007 sa da stiahnut , ale to je o nicom verzia ... :a15
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]