Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Desiatky bodybuilding filmov iba u nás online!
životopisné filmy kulturistov | kulturistické dokumenty | tréningové DVD profesionálnych kulturistov | záznamy zo svetových profesionálnych súťaží a veľa iného.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11369
Doslova kultová záležitosť vo svete kulturistiky, stará škola pre pamätníkov. Tento film môžete vidieť aj niekoľkokrát a stále sa dá pozerať.

Názov filmu: Pumping Iron

Trvanie: 01:22:05 hod.

Popis : V roce 1977 si nezávislý dokument posvítil na svět kulturistiky. Film se stal kasovním trhákem a vzbudil mezinárodní senzaci. Odstartoval kariéru jednoho budoucího multimilionáře a navždy změnil svět bodybuildingu a tělesného cvičení obecně. V hlavní roli zazářil pětinásobný držitel titulu Mr.Olympia Arnold Schwarzenegger. Dokument doprovází tohoto osmadvacetiletého kulturistu na cestě za jeho 6. titulem.

USA, 1977


Hrajú : Arnold Schwarzenegger, Lou Ferrigno, Liev Schreiber, Mike Katz, Frank Zane, Ken Waller, Franco Columbu, Serge Nubret, Bud Cort

Obrázok

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11387
joker28 napísal:Práve som dopozeral a moja mienka o Arnoldovi klesla este viac..nemožem si pomoct, ale zdá sa mi byť moc povrchný, zákerný a namyslený....
uplne rovnaky pocit som mal aj ja z toho filmu. co uz, bol fenomen svojej doby a tak sa aj spraval...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11388
joker28 napísal:Práve som dopozeral a moja mienka o Arnoldovi klesla este viac..nemožem si pomoct, ale zdá sa mi byť moc povrchný, zákerný a namyslený....
Ano on bol taky no co uz ale tento film som videl x krat ked budem mat chut zas si ho kuknem.Tento film je celkovo vynimocny a lisi sa od akeho kolvek filmu na tuto tematiku. :a22

:a45 Životopis Arnolda Schwarzeneggra najdete tu: viewtopic.php?f=84&t=1026&view=unread#unread
#11403
Ja som to celkom bral, ale ked povedal Arnold, ze nepojde na pohreb vlastneho otca, lebo ma pred sutazou a nemoze sa nechat ovplyvnovat vecami okolo neho, tak ma dorazil a nadobudol som presvedcenie, ze len extremny blazon moze takto vnimat zivot. To by som nazval cista posadnutost. Ked niekto postavi svoj zaujem nad vsetko ostatne a slape po chrbtoch druhych hore.
Taky bol clovek Arnold.
#11473
arnold bol celkovo len bábka ktorá robila presne to čo mu povedal Weider ...preto sa vysmieval ostatným chalanom, ktorý študovali niečo o kulturistike lebo to nebolo s kostolným poriadkom Weidera ...podľa mňa keby nebol Weider nieje ani žiadny Arnold lebo on bol len hlupáčik čo robil všetko na povel ....ale film hodnotím veľmi pozitívne ...páčil sa mi vie to nakopnúť hlavne keď Ferignovi dohováral otec v posilke že musí makať čo najviac lebo ten druhý môže makať ešte tvrdšie ..proste to sú slová ktoré človeka vyburcujú strašne
#11474
milankos512 napísal:arnold bol celkovo len bábka ktorá robila presne to čo mu povedal Weider ...preto sa vysmieval ostatným chalanom, ktorý študovali niečo o kulturistike lebo to nebolo s kostolným poriadkom Weidera ...podľa mňa keby nebol Weider nieje ani žiadny Arnold lebo on bol len hlupáčik čo robil všetko na povel ....ale film hodnotím veľmi pozitívne ...páčil sa mi vie to nakopnúť hlavne keď Ferignovi dohováral otec v posilke že musí makať čo najviac lebo ten druhý môže makať ešte tvrdšie ..proste to sú slová ktoré človeka vyburcujú strašne
tento nazor som tusim raz precital od romana :a11 ak si dobre pamatam .....ty si ho pripomenul a ja ho s vami zdielam
#11475
joker28 napísal:
milankos512 napísal:arnold bol celkovo len bábka ktorá robila presne to čo mu povedal Weider ...preto sa vysmieval ostatným chalanom, ktorý študovali niečo o kulturistike lebo to nebolo s kostolným poriadkom Weidera ...podľa mňa keby nebol Weider nieje ani žiadny Arnold lebo on bol len hlupáčik čo robil všetko na povel ....ale film hodnotím veľmi pozitívne ...páčil sa mi vie to nakopnúť hlavne keď Ferignovi dohováral otec v posilke že musí makať čo najviac lebo ten druhý môže makať ešte tvrdšie ..proste to sú slová ktoré človeka vyburcujú strašne
tento nazor som tusim raz precital od romana :a11 ak si dobre pamatam .....ty si ho pripomenul a ja ho s vami zdielam
áno priznávam že som niečo odkukal od Romana ale keď som si tak čítal o tom tak je to fakt pravda proste Arnol poslúchal Weidera na slovo ...bol ako cvičený pes
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]