Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#12383
ako ste stravili letne mesiace ? bol niekto z vas niekde v zahranici ? napiste vase zazitky , pripadne aj fotky co vam mozeme zavidiet :a11

Reklama

Reklama

Od katarina119
#12957
:a33
Naposledy upravil/-a katarina119 v 14 Nov 2011, 18:28, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#12975
katarina119 napísal:
papagiorgo napísal:ako ste stravili letne mesiace ? bol niekto z vas niekde v zahranici ? napiste vase zazitky , pripadne aj fotky co vam mozeme zavidiet :a11
ja nič moc, šetrila som si dovolenku ... bola som pár dní v dijone, potom vo švajčiarsku, to ako cestou späť, ale super bolo v septembri, ten som strávila v piešťanoch v kúpeľoch ... paráda, relax na telo aj na dušu :a21
a co v dijone bolo zle? sak tam musi byt krasne, nie?
ale taky welness by som si dal veru aspon na vikend
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#12991
FitPotreby.sk napísal:
katarina119 napísal:
papagiorgo napísal:ako ste stravili letne mesiace ? bol niekto z vas niekde v zahranici ? napiste vase zazitky , pripadne aj fotky co vam mozeme zavidiet :a11
ja nič moc, šetrila som si dovolenku ... bola som pár dní v dijone, potom vo švajčiarsku, to ako cestou späť, ale super bolo v septembri, ten som strávila v piešťanoch v kúpeľoch ... paráda, relax na telo aj na dušu :a21
a co v dijone bolo zle? sak tam musi byt krasne, nie?
ale taky welness by som si dal veru aspon na vikend

a kde ze si bol ty pri mori toto leto ? :a11
Od katarina119
#12992
:a33
Naposledy upravil/-a katarina119 v 14 Nov 2011, 21:58, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#13009
katarina119 napísal:
FitPotreby.sk napísal:
katarina119 napísal:
papagiorgo napísal:ako ste stravili letne mesiace ? bol niekto z vas niekde v zahranici ? napiste vase zazitky , pripadne aj fotky co vam mozeme zavidiet :a11
ja nič moc, šetrila som si dovolenku ... bola som pár dní v dijone, potom vo švajčiarsku, to ako cestou späť, ale super bolo v septembri, ten som strávila v piešťanoch v kúpeľoch ... paráda, relax na telo aj na dušu :a21
a co v dijone bolo zle? sak tam musi byt krasne, nie?
ale taky welness by som si dal veru aspon na vikend
bolo tam krásne, ale bola som len na pár dní ... welness na víkend je úplne super , v tom s tebou súhlasím ... hoci mi je čudné súhlasiť s Fitpotrebami, to ako keby som povedala, vážená s.r.o. máte pravdu :a21
skusime prehodnotit tento postoj k registracii na fore :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od jojomojo
#28750
My sme boli v Taliansku. Aj keď tento rok tam asi nezavítame. More bolo skvele, piesok horúci a dovolenka celkom lacná vďaka zľavám ma tejto stránke
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]