Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

Od Guli
#10350
raz poobede ked som este zacinal cvicit MT tak som si dal dlhe sustaky jak pan. Bola plna posilka volejbalistiek kt. tam mali akurat vtedy kruhac. Tusim pri druhej serii mi praskli gate na prdeli :a9 . Ale jak spravny posilkovac som to odcvicil v gatoch na von (uz som si ich zahol na kolenach). :a13

No a okrem toho bezne veci jak popadane kotuce, vysmyknuta kladka a zlyhanie na benchi bez sparinga - nic moc :a13 .

Ale uz celkom dlho sa drzim. :a9
#10442
no asi ako tu už bolo spomínané také zlyhania a podobne ..alebo raz ked som boxoval do vreca a strááášne ma zdúvalo tak som mal údery aj s ozvenou :a11 :a11 :a11 to sa mi stáva asi tak najčastejšie lebo voláko ma zdúva furt :a13
#10444
milankos512 napísal:no asi ako tu už bolo spomínané také zlyhania a podobne ..alebo raz ked som boxoval do vreca a strááášne ma zdúvalo tak som mal údery aj s ozvenou :a11 :a11 :a11 to sa mi stáva asi tak najčastejšie lebo voláko ma zdúva furt :a13
ved ked sa furt nazeres pred treningom picovin ? co sa cudujes :a5
#10445
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:no asi ako tu už bolo spomínané také zlyhania a podobne ..alebo raz ked som boxoval do vreca a strááášne ma zdúvalo tak som mal údery aj s ozvenou :a11 :a11 :a11 to sa mi stáva asi tak najčastejšie lebo voláko ma zdúva furt :a13
ved ked sa furt nazeres pred treningom picovin ? co sa cudujes :a5
no dovoľ ? :a11 pred posilkou len banánik aj to tak aspoň hodinku do predu aby som ho nevyvrátil ked drepujem alebo mrtvolujem :a11 ale to mama keď volačo navarí tak z toho človek serie ak lion ceký týždeň :a11 a ešte aj v škole ťa potom skrúca kadejako na stoličke :a13
#10449
FitPotreby.sk napísal:Tak chlapci, ked sme uz pri tych trapasoch
dnes sa mi roztrhli gate od kolena az po gule :a13 este, ze tam vecer uz nikto nebol.
zacni chodit cez den , babenky sa len tak budu lepit :a25 :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#12831
Gordonisk napísal:u mna asi najveci trapas bol ked som drepoval , a zasral som si na celu posilku :D to bola hamba ..
No sa toto tiez stalo ale jedna zenska to mala priamo oxkluzivne v prenose asi tak jeden meter od mojho zadku ked som robil vypady na lytka ona zanozovala vedla mna. Zanozovak bol nacapeny na tesno vedla mna. To som mal asi 16 rokov ale si to pamatam velmi dobre. Citil som sa trapne ale robil som sa ako ze nic. :a15
#12847
vlastomenn napísal:
Gordonisk napísal:u mna asi najveci trapas bol ked som drepoval , a zasral som si na celu posilku :D to bola hamba ..
No sa toto tiez stalo ale jedna zenska to mala priamo oxkluzivne v prenose asi tak jeden meter od mojho zadku ked som robil vypady na lytka ona zanozovala vedla mna. Zanozovak bol nacapeny na tesno vedla mna. To som mal asi 16 rokov ale si to pamatam velmi dobre. Citil som sa trapne ale robil som sa ako ze nic. :a15

jasne vtedy je nejlepšie robit muzikanta , ale isto som bol červeny :D
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]