Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Best body part

Ramená
3
12%
Hrudník
5
19%
Chrbát
5
19%
Biceps
6
23%
Triceps
4
15%
Brucho
1
4%
Nohy
2
8%
Lýtka
Žiadne hlasovania
0%

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#5664
aNs_ napísal:ja mam najradsej biceps triceps hrudnik ramena... a aj chrbat ale nie az tak nemusim trening nôh nikdy mi to nejak neslo :a7
NEjsi sam :D nohy to je pre mna cvicit trest :a15
#5668
iNv1s napísal:
aNs_ napísal:ja mam najradsej biceps triceps hrudnik ramena... a aj chrbat ale nie az tak nemusim trening nôh nikdy mi to nejak neslo :a7
NEjsi sam :D nohy to je pre mna cvicit trest :a15
to je najhorsie natom ze proste ma to ani nelaka ked mam hrudnik biceps idem makat s radostou a mam nohy nooo omg s ami nechce..
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#5675
chalani dakujte že môžete naplno trénovať nohy....je to to najlepšie čo môže byť :a18 riadny masakrálny tréning nôh nenahradí žiadna pumpa bicáčikov ani nič podobné :a39 :a39 :a39
#5681
mello napísal:chalani dakujte že môžete naplno trénovať nohy....je to to najlepšie čo môže byť :a18 riadny masakrálny tréning nôh nenahradí žiadna pumpa bicáčikov ani nič podobné :a39 :a39 :a39

neboj , das sa aj ty dokopy :a43
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#5698
papagiorgo napísal:
mello napísal:chalani dakujte že môžete naplno trénovať nohy....je to to najlepšie čo môže byť :a18 riadny masakrálny tréning nôh nenahradí žiadna pumpa bicáčikov ani nič podobné :a39 :a39 :a39

neboj , das sa aj ty dokopy :a43
pustil som si presnicku daj sa do kopy a prave citam tvoj prispevok ! :a15
#5778
iNv1s napísal:ja osobne rad cvicim triceps,biceps, hrudnik a chrbat...
Moje slová
#6531
bez tréningu stehien to proste nemá význam chodiť cvičiť :a32 :a32 :a32
#12918
Jurkádium napísal:jednoznačne biceps :) tá pumpa tam, je najlepší pocit na svete :a21
tak to ano, ale ja ked ho chcem poriadne prekrvit, napumpovat, tak musim dat na zaver taku pumpovacku, asi 20 opakovani s lahkou vahou a sviznejsie bud jednu alebo 2-3serie. A ked som bral arginin alebo creashock vtedy to bolo uplne super.
#12960
ja osobne mam zas najradsej, hrudnik,to je moje. ale aj biceps celkom ide,ten tiez mozem. ale co sa tika noch tak to uz neni az tak oblubene, potom clovek chodi jak keby ho v noci napadla neaka bukvica. :a15 :a15 :a15
#12974
katarina119 napísal:ja rada cvičím nohy, je to pohodlné, pokiaľ mi nedá "výkroče" ... a drepy so závažím ... to ma odrovnáva ...
a tie drepy su prave na nohy zakladny cvik, inak drepy su fakt velmi dobry cvik
#13008
katarina119 napísal:
FitPotreby.sk napísal:
katarina119 napísal:ja rada cvičím nohy, je to pohodlné, pokiaľ mi nedá "výkroče" ... a drepy so závažím ... to ma odrovnáva ...
a tie drepy su prave na nohy zakladny cvik, inak drepy su fakt velmi dobry cvik
no, ale po týchto som chodila ako kačica a mala som pocit, že priamo vo fitku padnem na zadok a nevstanem ... ale zajtra cvičím nohy a tak sa celkom teším ...
pamatam si aj na tie stavy po drepoch, ale v poslednom case sa mi to nestava, neprehanam to a v pohode s miernou unavou noh odchadzam z posilky
#13332
FitPotreby.sk napísal:
katarina119 napísal:
FitPotreby.sk napísal:
katarina119 napísal:ja rada cvičím nohy, je to pohodlné, pokiaľ mi nedá "výkroče" ... a drepy so závažím ... to ma odrovnáva ...
a tie drepy su prave na nohy zakladny cvik, inak drepy su fakt velmi dobry cvik
no, ale po týchto som chodila ako kačica a mala som pocit, že priamo vo fitku padnem na zadok a nevstanem ... ale zajtra cvičím nohy a tak sa celkom teším ...
pamatam si aj na tie stavy po drepoch, ale v poslednom case sa mi to nestava, neprehanam to a v pohode s miernou unavou noh odchadzam z posilky
kedže cvičím v takej dedinskej posilke tak o nejakých extra strojoch môžem snívať a o strojoch na nohy ale nehovorím :a11 takže moje cvičenie nôh spočíva v drepoch a v rumunskom mrtvom ťahu ...plus ešte jednoruče v rukách a výpady po posilke ...to keď toto dorobím tak mám nohy odpálené totálne ...aj keď niekedy by sa hodila obmena v podobe predkopávačiek-zakopávačiek a nejakého legpressu ...ale tak no treba cvičíť podľa možnosti čo to dá :a21
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]