Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od vili22
#14141
Zdravim borci, chcel by som sa opytat co vsetko je dobre do diety... chystam sa na leto nasekat a mam dost zvysnych penazi...planujem dietovat tak dva az tri mesiace...mam 182cm a 96kg...20rokov, cvicim 5 rokov, ... stravu budem mat naozaj taku aka ma byt... planujem na zaciatok prijimat tak 400-300g sacharidov (poradte ci je to dobre na zaciatok)...samozrejme bielkovin kopec (vyhradne prsia a file)...po mesiaci by som chcel vlny (tiez som si nie isty ako ich odstupnovat)....z doplkov mam zatial prichystany: denny a nocny protein (malo sach aj tukov), BCAA, spalovac, posledny mesiac clenbuterol.... prosim, skuste mi dako poopravit, pripadne doplnit. Je vhodny aj L-Glutamin, pripadne este ine veci?... ako kofein?....rozmyslam aj nad nejakymi vitaminmi a mineralmi... Dopredu dakujem za ochotu, Viliam.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14142
vili22 napísal:Zdravim borci, chcel by som sa opytat co vsetko je dobre do diety... chystam sa na leto nasekat a mam dost zvysnych penazi...planujem dietovat tak dva az tri mesiace...mam 182cm a 96kg...20rokov, cvicim 5 rokov, ... stravu budem mat naozaj taku aka ma byt... planujem na zaciatok prijimat tak 400-300g sacharidov (poradte ci je to dobre na zaciatok)...samozrejme bielkovin kopec (vyhradne prsia a file)...po mesiaci by som chcel vlny (tiez som si nie isty ako ich odstupnovat)....z doplkov mam zatial prichystany: denny a nocny protein (malo sach aj tukov), BCAA, spalovac, posledny mesiac clenbuterol.... prosim, skuste mi dako poopravit, pripadne doplnit. Je vhodny aj L-Glutamin, pripadne este ine veci?... ako kofein?....rozmyslam aj nad nejakymi vitaminmi a mineralmi... Dopredu dakujem za ochotu, Viliam.
Na zaciatok 400 sach. je ok spalovac daj karnitin a ten clenbuterol moze byt pripadne T3 alebo T3+T4. Kofein strata casu. Nezabudni vela vit.C 1000mg/den a samozrejmostou mineraly a vitaminy nesmu chybat.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14146
vili22 napísal:Spalovac mam Animal Cuts... zda sa mi to silnejsie ako Karnitin ci?,....a s glutaminom ako? A Clenbu netreba davat s acylpirinom a kofeinom?
Kofein je dobre jedine rano neviem preco si tak nan zatazeny. Acylpyrin chces davat na naco? Glutamin ci uz budes davat je na tebe ci uz mas dost financ prostiedkov tak tam nasackuj co len chces. Je jedno ake spalovace pouzijes je ich na rhu tolko za sa ani zratat nedaju a nedavaj otazky co je lepsie lebo treba skusat ja som ti napisal hore ze karnitin pretoze ja som nic ine nepouzival v diete pred sutazov.
Užívateľov profilový obrázok
Od vili22
#14148
Este s jednou vecou pootravujem, vlny stacia rozdelit do troch dni? Napr. 300, 150, 50? Lebo mam aj jedalnicek na cely tyzden (700, 600, 450, 300, 150, 50, 50), zda sa mi to ale prehnane.... diki za radu...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14149
vili22 napísal:Este s jednou vecou pootravujem, vlny stacia rozdelit do troch dni? Napr. 300, 150, 50? Lebo mam aj jedalnicek na cely tyzden (700, 600, 450, 300, 150, 50, 50), zda sa mi to ale prehnane.... diki za radu...
Treba skusit oba sposoby len tak nejlepsie prides co je lepsie prave pre teba ale myslim ze tie 3 dni je malo.Ono ten posledny den po 50ke sa moze ist aj na nule cize len bielkovina su rozne moznosti.
Užívateľov profilový obrázok
Od wkxxx
#17145
mne najlepsie slapalo Lipo 6 od Nutrexu alebo Xédra Cut XT od Ultimate Sports Nutrition....ted dobre doplnit napr vytazkom zo zeleneho caj, mal som tez od USN, je to spolu s CLA, vyrobok sa vola CLA Green Tea a este ma dobre ,,palil" synefrin od Nutrendu myslim
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]