Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

#14938
Kotlik napísal:Inak tá zumba vyzerá ako celkom zaujímavá činnosť, ževraj počas jednej hodiny zumby spáliš až 800 kalórii, takže je to celkom vhodná zmena počas rysovacej fázy. Ja som dostal vďaka mojím tanečným schopnostiam ponuku od precvičovateľky zumby, aby som chodil precvičovať, ale zrejme by som bol ostatným za riadneho kokota :a15
neblazni to by si mal perfektnu aerobku, je to zabijak, ked to niekoho bavi a vie sa hybat, mozem len odporucit
#14939
perigrosa napísal:Ahojte. Mám 19 rokov, 175cm a 55kg. Chcela by som začať chodiť do fitka a posilňovať, aby som si vyrysovala a spevnila telo. Hľadám niekoho, s kým by som mohla do toho fitka chodiť, možno aj niekoho, kto sa tomu už venuje, aby mi vedel aj trochu poradiť ako cvičiť a aj so stravou. Ak má niekto záujem, ozvite sa prosím.
Ďakujem :)
Teda sa ospravedlnujem, ze som si nechal ujst prichod novej uzivatelky na forum.

VITAJ tu u nas, uz dlho sa snazim dostat sem zensku cast a furt nic. :a20
#15019
vlastomenn napísal:
aNs_ napísal:vyzera to tak ze holka sa nas zlakla napisal som jej kde cvicim a uz neodpisala kto am teraz bude istit pri drepoch ? :a19 :a11
To sa dalo cakat typicke u zien skutek utek.
ale tak mozno len nema tolko casu, verim, ze sa este ukaze :a37
#15127
FitPotreby.sk napísal:
vlastomenn napísal:
aNs_ napísal:vyzera to tak ze holka sa nas zlakla napisal som jej kde cvicim a uz neodpisala kto am teraz bude istit pri drepoch ? :a19 :a11
To sa dalo cakat typicke u zien skutek utek.
ale tak mozno len nema tolko casu, verim, ze sa este ukaze :a37
tak najprv hrr hrrr podme cvicit a potom hovno hovno zlata rybka .. cakal som podobnu reakciu odnej
#15128
aNs_ napísal:
FitPotreby.sk napísal:
vlastomenn napísal:
aNs_ napísal:vyzera to tak ze holka sa nas zlakla napisal som jej kde cvicim a uz neodpisala kto am teraz bude istit pri drepoch ? :a19 :a11
To sa dalo cakat typicke u zien skutek utek.
ale tak mozno len nema tolko casu, verim, ze sa este ukaze :a37
tak najprv hrr hrrr podme cvicit a potom hovno hovno zlata rybka .. cakal som podobnu reakciu odnej
Mna uz v mojom veku taketo veci neprekvapuju zeny maju svoj svet s ktorim nepohnes. :a15
#15230
aNs_ napísal:
hruskamara napísal:jestli dobře počítám, už tu máme dvě, jen tak dál :a22
ak dobre pocitam je len jedna a tvoja matika je chaba :a5 :a36 :a24
tuto pritomna zilincanka prestala s cvicenim skor ako stihla zacat naozaj :a24
tak to je opravdu škoda, zase jedna z rychlokvašek :a17
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]