Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od frabato
#14996
Ok, Díky.
A měl bys nějakej ukázkovej příklad, jak taková kůra má vypadat Stanzol a Danabol...?
o Stanzolu nic nevim, četl sem že Danabol je dost učinej i samostatně....Ale samozřejmě, osobní zkušenosti nulový.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14997
frabato napísal:Ok, Díky.
A měl bys nějakej ukázkovej příklad, jak taková kůra má vypadat Stanzol a Danabol...?
o Stanzolu nic nevim, četl sem že Danabol je dost učinej i samostatně....Ale samozřejmě, osobní zkušenosti nulový.
Tu to mas presne do detailov kde som to rozpisal:
Re: STEROIDOVÉ CYKLY - rozpisy k nahliadnutiu

Najprv sa treba riadne poobzerat ako sa hned pytat.
Užívateľov profilový obrázok
Od tomek12
#18410
Tiež som objednal z netu Clenbuterol Hydrochloride od Sopharmy.
Trochu ma to zaskočilo,lebo tam bol presne taky exspiračný dátum a výrobne číslo,aké som videl na FAKE stránke niekde v UK,kde chalan ukázal,že pravé tablety sú označovane vyrobním číslom a exspiračný dátum je až pod nimi a je to písane v bulharčine.
Skúsil som teda už v aute si dať jednu tabletu a šiel som na návštevu,kde mi síce ponúkli kávu,ale kvôli diéte CKD som odmietol.
Po 4 hodinách to so mnou nič neurobilo,bolo už 21,00 a cítil som sa unavený,čiže bol som si istý,že je to FAKE a nebolo mi treba sa ani dopovať clenom,aby som sa nervózne roztriasol z toho,aký som hlúpy,že som to objednal z netu.
Ráno mi to nedalo a tak som dal druhy a pol hodinu stále nič,tak som skúsil kofeín,urobil som si silnú kávu a stále nič,dal som ďalšiu a nič,Tak som sa vyobliekal do posilky a nejako divne sa mi navliekalo tričko.
Moj FAKE z netu začal konečne účinkovať.Triasi sa mi zrazu ruky.
Jeden chlapík mi tvrdil,že ho berie a že ma minimálne vedľajšie,že budem prekvapený neskor.
Moc som mu neveril,ale teraz som sa celkom potešil,došiel do posilky a z tréningu nebolo nič,lebo sa mi všetko klepalo a cítil som sa trápne,tak som odišiel,že sa vyklepem doma.Asi po 4 hodkach mi to ustalo,čo ma zase vytočilo.
Zavolal mi známy,že či idem hrať futbal do telocvične.Fakt som rozmyšlal nad ďalšou tabletou,ale bal som sa,keďže nemám skúsenosti,zvyšovať dávku čo i len zo zvedavosti.Urobil som si tretiu kávu a šiel som na futbal.
Hráme futbal a ukázalo sa,že clen nemá asi takéto schopnosti dopingu,ako sa vraví....ale iba prvú polhodinu....pomaly som sa tam plazil,bolo mi zle a nevládal som.Trochu som si oddýchol na lavičke,napil sa a asi po polhodine som už bežal ako srnka,perfektne sa mi dýchalo a vládal som,už ma nepichalo v boku a bolesť v hrudi ako keby sama odišla.
Takže taka je moja skúsenosť zatiaľ so Sopharmou.
#18411
tomek12 napísal:Tiež som objednal z netu Clenbuterol Hydrochloride od Sopharmy.
Trochu ma to zaskočilo,lebo tam bol presne taky exspiračný dátum a výrobne číslo,aké som videl na FAKE stránke niekde v UK,kde chalan ukázal,že pravé tablety sú označovane vyrobním číslom a exspiračný dátum je až pod nimi a je to písane v bulharčine.
Skúsil som teda už v aute si dať jednu tabletu a šiel som na návštevu,kde mi síce ponúkli kávu,ale kvôli diéte CKD som odmietol.
Po 4 hodinách to so mnou nič neurobilo,bolo už 21,00 a cítil som sa unavený,čiže bol som si istý,že je to FAKE a nebolo mi treba sa ani dopovať clenom,aby som sa nervózne roztriasol z toho,aký som hlúpy,že som to objednal z netu.
Ráno mi to nedalo a tak som dal druhy a pol hodinu stále nič,tak som skúsil kofeín,urobil som si silnú kávu a stále nič,dal som ďalšiu a nič,Tak som sa vyobliekal do posilky a nejako divne sa mi navliekalo tričko.
Moj FAKE z netu začal konečne účinkovať.Triasi sa mi zrazu ruky.
Jeden chlapík mi tvrdil,že ho berie a že ma minimálne vedľajšie,že budem prekvapený neskor.
Moc som mu neveril,ale teraz som sa celkom potešil,došiel do posilky a z tréningu nebolo nič,lebo sa mi všetko klepalo a cítil som sa trápne,tak som odišiel,že sa vyklepem doma.Asi po 4 hodkach mi to ustalo,čo ma zase vytočilo.
Zavolal mi známy,že či idem hrať futbal do telocvične.Fakt som rozmyšlal nad ďalšou tabletou,ale bal som sa,keďže nemám skúsenosti,zvyšovať dávku čo i len zo zvedavosti.Urobil som si tretiu kávu a šiel som na futbal.
Hráme futbal a ukázalo sa,že clen nemá asi takéto schopnosti dopingu,ako sa vraví....ale iba prvú polhodinu....pomaly som sa tam plazil,bolo mi zle a nevládal som.Trochu som si oddýchol na lavičke,napil sa a asi po polhodine som už bežal ako srnka,perfektne sa mi dýchalo a vládal som,už ma nepichalo v boku a bolesť v hrudi ako keby sama odišla.
Takže taka je moja skúsenosť zatiaľ so Sopharmou.
Napis mi expiracku tej clenby.
#19117
Osobne najhoršia skúsenosť:
Testprop 100 - Eurochem
Brutálne búšenie srdca, pot, neklud...tep.okolo 100 a viac.
Tento stav po aplikácii trvalo niekoľko hodín !
(Aplikácia bola správna...samozrejme do svalu s kontrolou zda som netrafil žilu atd...bola to moja 3.kúra)

Najlepšie skúsenosti som mal s Genesis, ale posledná kúra už nic moc čo sa týka injekčných látok.
Tabletkový Stanazol, Oxandrolon ale aj Methan je stále velmi kvalitný.
(Ani jednu objednávku som nemal z týchto stránok)
Užívateľov profilový obrázok
Od Viky
#21282
silvo napísal:
pupi82 napísal:cau...co povies na vyrobky sustajet250 a decajet 200 od Eurochem Laboratories?diky
Eurochem nebrať. Nakupuj na http://www.steroidy.eu
Tak na steroidy.eu? Je to jenom dodavatel, nikoli výrobce - když mu dodají FAKE bude ho prodávat.
V těchto kruzích je asi dost běžné narazit na padělek a nemá asi ani cenu si stěžovat, takže tohle neberte jako stížnost jen jako upozornění.
Nevim kolik toho víte o diagnóze FtM (změně pohlaví, z ženy na muže) nicméně zahrnuje i hormonální terapii, než ji ale předepíše lékář trvá to věčnost. Rozhodl jsem se "zahájit terapii sám". Objědnal jsem si z těchto stránek SUSTANON 250(pakistán), po 2 měsíčním užívání jsem byl na endokrinologii na krevních testech a testosteron je V NORMÁLU!!!! Žádná mužská hladina (kolem 30nmol/l) ale ženská (2,5 nmol/l) takže FAKE!!!!
Závěrem: i dobrý prodejce může šířit padělky, bacha. Z tohoto webu i Undecanoát tablety a ty jsou asi OK (ale pro moje účely je to dost slabý kalibr).

Kdyby někdo měl možnost sehnat pravý Sustanon 250 nebo jiný derivát testosteronu používaný při hormonální terapii prosím napište.
#21283
Ahoj mam mensi problem...

Beru uz od vas skoro mesic metandieonum tech 500 tablet co mate na prodej -Naposim

Jednou uz to se mnou malem rizlo,srdcemi tluce rychleji,nekdy az tak rychle ze mi pulsuje tepna na krku az je to neprijemne .. je to normalni? Beru 1 tyden 10 mg. Druhej 20 a treti,ctvrty a paty30 a dalsi 2 to jde zase dolu.Samozrejme k tomu beru i vas stanozol co se tyce sily tak tu mam ohromnou jde ti dost citit ale co se tyce vahy tak mam nahore 3 kila ... jde mi o to ze jsen nasel na netu tohle http://www.nebezpecneleky.cz/modules/co ... .php?id=22

A kdyz porovnam ten od vas tak je to uplne stejne ?


Nechci vas urazit,slusne se ptam ..
#21286
Ahoj,
normálne to určite nie je...hlavne nie od 10,20 albo 30mg Methanu...
Ja som bral už aj 60mg...a srdce som mal v poriadku...
Stanazol berieš aký ?
To čo opisuješ som už počul ale od injekčnej formy stanazolu (Winstrol)...spojené aj s horučkou...
audithomas napísal:Ahoj mam mensi problem...

Beru uz od vas skoro mesic metandieonum tech 500 tablet co mate na prodej -Naposim

Jednou uz to se mnou malem rizlo,srdcemi tluce rychleji,nekdy az tak rychle ze mi pulsuje tepna na krku az je to neprijemne .. je to normalni? Beru 1 tyden 10 mg. Druhej 20 a treti,ctvrty a paty30 a dalsi 2 to jde zase dolu.Samozrejme k tomu beru i vas stanozol co se tyce sily tak tu mam ohromnou jde ti dost citit ale co se tyce vahy tak mam nahore 3 kila ... jde mi o to ze jsen nasel na netu tohle http://www.nebezpecneleky.cz/modules/co ... .php?id=22

A kdyz porovnam ten od vas tak je to uplne stejne ?


Nechci vas urazit,slusne se ptam ..
#21309
Viky napísal:
silvo napísal:
pupi82 napísal:cau...co povies na vyrobky sustajet250 a decajet 200 od Eurochem Laboratories?diky
Eurochem nebrať. Nakupuj na http://www.steroidy.eu
Tak na steroidy.eu? Je to jenom dodavatel, nikoli výrobce - když mu dodají FAKE bude ho prodávat.
V těchto kruzích je asi dost běžné narazit na padělek a nemá asi ani cenu si stěžovat, takže tohle neberte jako stížnost jen jako upozornění.
Nevim kolik toho víte o diagnóze FtM (změně pohlaví, z ženy na muže) nicméně zahrnuje i hormonální terapii, než ji ale předepíše lékář trvá to věčnost. Rozhodl jsem se "zahájit terapii sám". Objědnal jsem si z těchto stránek SUSTANON 250(pakistán), po 2 měsíčním užívání jsem byl na endokrinologii na krevních testech a testosteron je V NORMÁLU!!!! Žádná mužská hladina (kolem 30nmol/l) ale ženská (2,5 nmol/l) takže FAKE!!!!
Závěrem: i dobrý prodejce může šířit padělky, bacha. Z tohoto webu i Undecanoát tablety a ty jsou asi OK (ale pro moje účely je to dost slabý kalibr).
Keď si tak dotieravý či dotieravá či čo si nemáš náhodou brať lieky od lekára!!!? Testosteon na predpis! Sa uvedom čo tu píšeš! Ak tu mieniš provokovať tak to rýchlo ukončíme!
Kdyby někdo měl možnost sehnat pravý Sustanon 250 nebo jiný derivát testosteronu používaný při hormonální terapii prosím napište.
#21310
audithomas napísal:Ahoj mam mensi problem...

Beru uz od vas skoro mesic metandieonum tech 500 tablet co mate na prodej -Naposim

Jednou uz to se mnou malem rizlo,srdcemi tluce rychleji,nekdy az tak rychle ze mi pulsuje tepna na krku az je to neprijemne .. je to normalni? Beru 1 tyden 10 mg. Druhej 20 a treti,ctvrty a paty30 a dalsi 2 to jde zase dolu.Samozrejme k tomu beru i vas stanozol co se tyce sily tak tu mam ohromnou jde ti dost citit ale co se tyce vahy tak mam nahore 3 kila ... jde mi o to ze jsen nasel na netu tohle http://www.nebezpecneleky.cz/modules/co ... .php?id=22

A kdyz porovnam ten od vas tak je to uplne stejne ?


Nechci vas urazit,slusne se ptam ..
Čo ty riešiš zas pre boha? Púšťaš sa do všetkého bezhlavo bez toho aby si niečo o tom vedel. Nemal si byť u armády?! To bol ďalší tvoj výplod. Je ti zle? Neber to nemáš na to si proste cíbik čo nič neznesie tak ostaň pri doplnkoch výživy. Dúfam že si to pochopil a pre staň klamať tvoje príspevky si pamätám. Už len klamstvo že to si objednal tvoj brat a teraz prekrúcaš že ti je zle? Ak to nemáš v hlave v poriadku navštív lekára.
#21622
Dúfam, že som v správnej sekcií... :a6 Chcem sa spýtať ktorý so susťákov je najspoľahlivejší, čo sa týka pravosti. Holand v ponuke na steroidy.eu nie je (čo je obrovská škoda, ale verím, že je ťažké ho zohnať). Aké máte skúsenosti s Pakistanom? Alebo Egyptom? Prípade Omnadrenom Jelfa.
#21640
Viktorius napísal:Jak je to teda s tou pravostí sustatonu na steroidy.eu ? každý tu píše něco jiného ..
Sustanon je v poriadku len tí čo tvrdia iné nie sú v poriadku.
#21641
Miyagi napísal:Dúfam, že som v správnej sekcií... :a6 Chcem sa spýtať ktorý so susťákov je najspoľahlivejší, čo sa týka pravosti. Holand v ponuke na steroidy.eu nie je (čo je obrovská škoda, ale verím, že je ťažké ho zohnať). Aké máte skúsenosti s Pakistanom? Alebo Egyptom? Prípade Omnadrenom Jelfa.
Ty si ešte nezačal ani cvičiť tak na steroidy zabudni. Píšeš správne táto kapitola ani nie je pre teba.
#21654
silvo napísal:
Miyagi napísal:Dúfam, že som v správnej sekcií... :a6 Chcem sa spýtať ktorý so susťákov je najspoľahlivejší, čo sa týka pravosti. Holand v ponuke na steroidy.eu nie je (čo je obrovská škoda, ale verím, že je ťažké ho zohnať). Aké máte skúsenosti s Pakistanom? Alebo Egyptom? Prípade Omnadrenom Jelfa.
Ty si ešte nezačal ani cvičiť tak na steroidy zabudni. Píšeš správne táto kapitola ani nie je pre teba.[/quote

Oks, tak ešte raz. Nepýtam si povolenie na to, aby som bral steroidy, iba sa pýtam, z ktorým z týchto susťákov má niekto (nemyslím len admina) najlepšie skúsenosti? Respektíve, v príspevku nižšie bolo spomínané, že Pakistan je fake.
Nechcem rýpať, ale s takýmto prístupom sa akože snažíte odplašiť potencionálnych zákazníkov steroidy.eu?

BTW, biologicky som žena (diagnostikovaný ako transgender FTM, bez možnosti liečby zo zdravotných dôvodov, čiže odporúčania ako "choď si dať predpísať lekárovi" mi nepomôžu), čiže pre mňa neplatí "ešte si nezačal ani poriadne cvičiť". Môžem sa snažiť koľko chcem, ale bez téčka zmenu nedosiahnem.
#21656
Miyagi napísal:
silvo napísal:
Miyagi napísal:Dúfam, že som v správnej sekcií... :a6 Chcem sa spýtať ktorý so susťákov je najspoľahlivejší, čo sa týka pravosti. Holand v ponuke na steroidy.eu nie je (čo je obrovská škoda, ale verím, že je ťažké ho zohnať). Aké máte skúsenosti s Pakistanom? Alebo Egyptom? Prípade Omnadrenom Jelfa.
Ty si ešte nezačal ani cvičiť tak na steroidy zabudni. Píšeš správne táto kapitola ani nie je pre teba.[/quote

Oks, tak ešte raz. Nepýtam si povolenie na to, aby som bral steroidy, iba sa pýtam, z ktorým z týchto susťákov má niekto (nemyslím len admina) najlepšie skúsenosti? Respektíve, v príspevku nižšie bolo spomínané, že Pakistan je fake.
Nechcem rýpať, ale s takýmto prístupom sa akože snažíte odplašiť potencionálnych zákazníkov steroidy.eu?

BTW, biologicky som žena (diagnostikovaný ako transgender FTM, bez možnosti liečby zo zdravotných dôvodov, čiže odporúčania ako "choď si dať predpísať lekárovi" mi nepomôžu), čiže pre mňa neplatí "ešte si nezačal ani poriadne cvičiť". Môžem sa snažiť koľko chcem, ale bez téčka zmenu nedosiahnem.
Nic v zlom, ale toto predsa nikto nemohol vediet.
Nikto tu nechce odplasit zakaznikov. Len si predstav, ze 18rocny ludia sa chcu dopovat steroidmi a nic o tom nevedia, preto je tu toto forum aby si minimalne kazdy precital, ze ako to v skutocnosti je, ake su rizika apod. Steroidy.eu je jeden z najspolahlivejsich obchodov, ktory je tu preto aby si ludia nekupovali rozne falzifikaty a nebezpecne latky.
#22584
Miyagi napísal:Dúfam, že som v správnej sekcií... :a6 Chcem sa spýtať ktorý so susťákov je najspoľahlivejší, čo sa týka pravosti. Holand v ponuke na steroidy.eu nie je (čo je obrovská škoda, ale verím, že je ťažké ho zohnať). Aké máte skúsenosti s Pakistanom? Alebo Egyptom? Prípade Omnadrenom Jelfa.

Co sa tyka Omnadrenu ten mi nejak nezaslapal ale to moze byt individualne ale skus Pakistan sustak
Užívateľov profilový obrázok
Od phenixx
#22658
silvo napísal:
Kokos27 napísal:Chcel by som sa spytat ako to je s kvalitou a pravostou steroidov na slovensku.Kde sa da zohnat originalny produkt,ako rozoznat fake a ake su vase skusenosti s nakupom dopingu cez internet alebo zarucene zdroje ktore poskytuju original.Dakujem.
Vacsina steroidov u nas na ciernom trhu su napodobeniny ano obsahuju urcitu latku ale v mensom nariedenom mnozstve cize latka moze obsahovat 70% aj menej a nie 100%.Vacsina firiem co mate moznost vidiet na strankach ako napr.GENESIS uz neexistuje ale stale sa predava a to preto lebo rozny cierny vyrobcovia to varabaju pod tym nazvom a aj obalom.Isty si mezete byt nakupom z lekarne ak mate znamost v lekarni ale nie vsetky latky sa tam daju kupit a ceny su aj vysoke.Dokonca mam dobry zdroj ze GENESIS a ine uz aj robia v Bratislave cierny vyrobcovia samozrejme nie 100% ucinnou latkou pripadne zamenenou inou lacnejsou.Ak bude mat niekto zaujem na dobry zdroj mam dva kontakty jeden v zahranici, dvoch u nas z toho jeden cisto na lekarenske orginaly.Poslem jedine cez ss alebo mailom.

Pre informaciu v lekarni zozeniete len tieto latky:
SUPERANABOLON- nandroloni phenpropionas (Ceska republika)
AGOVIRIN DEPOT- testosteroni isobutyras (Slovensko)
UNDESTOR- testosteroni undecanoas (N.V. Organon Holandsko)
NEBIDO - testosteron undekanoat (Bayer Schering Pharma AG Nemecko)
SUSTANON 250- testosteron mix (N.V. Organon Holandsko)
DECA-DURABOLIN- nandrolone decanoate (N.V. Organon Holandsko)
PROVIRON- mesterolon (Bayer Schering Pharma AG Nemecko)
SPIROPENT- klenbuterol (Boehringer Ingelheim International GmbH Nemecko)
SALBUTAMOL- salbutamol (Warszawskie Zaklady Farmaceutyczne Polfa S.A. Polsko)
este nejaky druh rastaku to uz si napamatam nazov ani vyrobcu

Kde ti mam napisat SS? neviem to najst. Dik Martin
#22769
Už pre dvoma týždňami som si zaobstaral Methandienone Tablets a Stanozolol LA® 10 mg zo stránok steroidy.eu
Najskôr som Methandienone užíval samostatne 3x denne s jedlom, no do cca 10 dňoch bez najmenšieho výsledku som zaradil aj Stanozolol 3x denne s jedlom.
Momentálne užívam 15 dní a 0kg, nulový nárast sily.
Je to normálne?, ale na týchto stránkach predávajú fake-y? Neviem či má zmysel odtiaľ nakupovať ďalej, nakoľko som pred pár dňami nahodil na Methandienone svoju zlú skúsenosť a do dnešného dňa nebola zverejnená ... :-)
Známy čo bral Methandienone, tak mu samotný zabral po štvrtom dni a vyzeral ohromne, ale to si zohnal od kamoša, ktorý je teraz mimo ...

:a39

-ešte ma napadla jedná vecička. Môžem mať problém s pribieraním kvôli nizkej hladine testosterónu? - ak áno, mám ešte Tamoxifen Citrate Tablets a Clomid. Mám pridať aj niečo z toho alebo stačí len kúpiť nejaký TST v e-shope napr. Tribulus ?
#22774
a ako to dávaš,daš pilulu methanu a stanu rano na obed a večer alebo osobitne methan aj stan?hlavne by si mal tušim na lačno a hlavne postupne začinat a ne hned 3 kusky papat...tušim,ale možno sa mylim,treba popozerat,je tu toho mrte hafo... hawk
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]