Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#15675
chlapci toto sa mi neskutocne lubi... ale co ja zmozem ked nespravim poriadne ani jeden zhyb... ale s tym ich vykopavanim som nejaky dala :a24
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n3Yab9U1XqI[/youtube]
Naposledy upravil/-a Drobec v 27 Mar 2012, 22:55, upravené celkom 2 krát.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15680
Drobec napísal:chlapci toto sa mi neskutocne lubi... ale co ja zmozem ked nespravim poriadne ani jeden zhyb... ale s tym ich vykopavanim som nejaky dala :a24
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n3Yab9U1XqI[/youtube]
ono su to velmi dobre treningy na spevnenie tela a zlepsenie kondiciie. Mne sa to tiez celkom paci, ale ak mam pravdu povedat nechcel by som to ani vyskusat :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#15684
ja to urcite vyskusam .. len co mi skonci skola a budem mat viac casu :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#15697
audithomas napísal:vyhrát sportku,udělám si svoje treninkové kryté hřiště :D
veru nieco take by sa zislo, na slovensku to zatial velku popularitu nema...popravde si neviem celkom presne predstavit kde a ako budem trenovat ale myslim ze sa bude dat tie treningy v ramci moznosti upravit tak ze to nejako pojde :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#22880
Zdravim chcem sa opytat ludi ktorí sa venuju crossfitu a maju aj prakticke skusenosti nie len teoreticke...uz je to cca rok co experimentujem s crossfitom a robim si take viac menej strongman crossfit treningy (hybrid athletics- rob orlando) ale stale neviem ako si zostavit systematicky a regulerny crossfit treningovy rozpis dajme tomu na 2 mesiace...chcem do toho zaradit wod-y po dvoj-trojkombinaciach klasickych gymnastickych cvikov, takisto vytrvalostne behy ale najmä sa nechcem vzdat vzpieracskych a powerligting cvikov ...takze aj nejake singlety ...viete mi poradit nejaky zoceleny treningovy rozpis ktorý by zahrnal vsetko toto dohromady a nebolo by to len nahodne striedanie wod-ov ako sa udava na nete? diky :a15
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]