Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15715
FitPotreby.sk napísal:
Conan napísal:nie nie nerobil som si srandu tak neviem som to chcel dat trochu dole aspon lebo mi to tam nejak vadi...
sak dopln vrch a sa to vyrovna :a11
to nemá chybu :a5 :a33

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15716
Z 0 na 200 je velky skok a 400 nakoniec je uz asi zbytocne vela. Dal by som skor 0-100-200-300 ak to chces takto pravidelne, ale viac sa hodi 50-150-250-300(350).
popripade sa mozes motivovat vlnami ktore davam ja: 0-50-150-300-50-100-250-350(snad som sa nepomylil, neviem to naspamat).
Užívateľov profilový obrázok
Od Duri-MI
#15721
tak pôjdem 50-150-250-350, od nuly si netrufam začínať, už tých 50 je šialene malo, tak na 4 dni sa mi to hodí
čítal som viacero návodov na SV, a všade boli uvedene rozdielne povolene mnozstva tukov, predpokladam, že sa im treba vyhýbať...koľko máš denne ty?
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15722
Duri-MI napísal:tak pôjdem 50-150-250-350, od nuly si netrufam začínať, už tých 50 je šialene malo, tak na 4 dni sa mi to hodí
čítal som viacero návodov na SV, a všade boli uvedene rozdielne povolene mnozstva tukov, predpokladam, že sa im treba vyhýbať...koľko máš denne ty?
da sa zvyknut aj na tu nulu, ale vobec nic neskazis ak pojdes 50. Co sa tyka tukov urcite si straz aby si ich neprijimal vela. Samozrejme nejake do seba dostanes aj keby si nechcel napr. z masa, ryb, atd. Ja pridavam len olivovy olej ked opekam kuracie prsia (panensky, nie extra panensky. ten nieje vhodny na tepelnu upravu), ale aj to iba 2 polievkove lyzice na trojdnovu porciu prs inak sa tukom vyhybam. Akurat by som este dal rybi tuk (olej) najlepsie v tabletach cca 2-5g na den.
Užívateľov profilový obrázok
Od Duri-MI
#16442
no chlapci dal som sa konečne v pondelok 23.4. na vlny a mam problém:
pustil som sa v štýle 100-200-300, pri šiestich jedlách denne, včera bol šiesty deň, moja váha, rovnaká ako na začiatku a mám pocit, že tie 300g dni ani nevládzem pojesť všetko...
2 tyzdne pred vlnami som však jedol ako obyčajny, necviciaci hlúpy clovek--- moj kazdorocny velkonocny rituál pred dietou
teraz rozmýšľam či mam vydržať tak ako som, nech si telo chvíľku zvykne a až o týždeň stiahnúť na 50-150-250 a potom o ďalšie dva týždne na 0-100-200...či to, že zatiaľ nechudnem z váhy je tým,že telo naberá živiny, ktoré dva týždne nedostávalo alebo čo sa deje a čo s tým robiť...vďaka
btw každé ráno behám a večer 3x týždenne činky, 3x opäť beh, pijem 4l vody, jem výhradne vajcia,prsia,tresku a tvaroh, tak neviem kde je problém, možno len priskoro čakám prvé výsledky...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16446
Duri-MI napísal:no chlapci dal som sa konečne v pondelok 23.4. na vlny a mam problém:
pustil som sa v štýle 100-200-300, pri šiestich jedlách denne, včera bol šiesty deň, moja váha, rovnaká ako na začiatku a mám pocit, že tie 300g dni ani nevládzem pojesť všetko...
2 tyzdne pred vlnami som však jedol ako obyčajny, necviciaci hlúpy clovek--- moj kazdorocny velkonocny rituál pred dietou
teraz rozmýšľam či mam vydržať tak ako som, nech si telo chvíľku zvykne a až o týždeň stiahnúť na 50-150-250 a potom o ďalšie dva týždne na 0-100-200...či to, že zatiaľ nechudnem z váhy je tým,že telo naberá živiny, ktoré dva týždne nedostávalo alebo čo sa deje a čo s tým robiť...vďaka
btw každé ráno behám a večer 3x týždenne činky, 3x opäť beh, pijem 4l vody, jem výhradne vajcia,prsia,tresku a tvaroh, tak neviem kde je problém, možno len priskoro čakám prvé výsledky...
Chlape musis pockat apon mesiac na vysledok. Ak nie robis niekde chybu.
Užívateľov profilový obrázok
Od Duri-MI
#16448
je mi to uplne jasné, že na to treba čas, dnes už som mal skoro o 2 kila menej nez v pondelok, hoci pojdem kilo tyzdenne dole, tak za dva mesiace by som mal byt na vahe aku som si predurcil,ze minimalne musim dat....ta moja otázka bola priliš zoširoka položená, chcel som hlavne vedieť kedy pristúpiť k zníženiu vln na 50-150-250, či môžem hneď ak mi taketo male davky jedla nerobia problem, alebo s tym pockat, vytazit maximum z 100-200-300 a ked sa pokled vahy zastaví, tak vtedy znížiť ? a nakoniec tak pristúpiť aj k 0-100-200
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16449
Duri-MI napísal:je mi to uplne jasné, že na to treba čas, dnes už som mal skoro o 2 kila menej nez v pondelok, hoci pojdem kilo tyzdenne dole, tak za dva mesiace by som mal byt na vahe aku som si predurcil,ze minimalne musim dat....ta moja otázka bola priliš zoširoka položená, chcel som hlavne vedieť kedy pristúpiť k zníženiu vln na 50-150-250, či môžem hneď ak mi taketo male davky jedla nerobia problem, alebo s tym pockat, vytazit maximum z 100-200-300 a ked sa pokled vahy zastaví, tak vtedy znížiť ? a nakoniec tak pristúpiť aj k 0-100-200
Zatial nehaj tak. Je cas a netreba tam nic menit vsak na sutaz nejdes. Ak pojdes za tyzden viac ako 1kg dole bude to na ukor svalovej hmoty.
Užívateľov profilový obrázok
Od novyclovek
#16610
chcel by som sa opytat cim mozem nahradit rano vajcia lebo mna stoho napina hlavne žltka blee
a chcem sa opytat ci mozem brat ku spalovacu NO XPLODE ci to neni velka hladina kofejnu a je strasne tazke jest v intervaloch kazde dve hodiny klobuk dole pred kazdym co si tym presiel
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16612
novyclovek napísal:chcel by som sa opytat cim mozem nahradit rano vajcia lebo mna stoho napina hlavne žltka blee
a chcem sa opytat ci mozem brat ku spalovacu NO XPLODE ci to neni velka hladina kofejnu a je strasne tazke jest v intervaloch kazde dve hodiny klobuk dole pred kazdym co si tym presiel
Nahrad si to cim chces pokial dodrzis vyzivnu hodnotu. NO mozes brat kedykolvek neviem co to ma s tym spolocne. Vela sa nauc a citaj.
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#17349
a môžem používat aj napr. korenie na ryby a podobné veci ?? grilovacie korenie na kurča nie vela len tak kus pre chut lepšiu :a8 :a8
Užívateľov profilový obrázok
Od Y0G1
#17350
novyclovek napísal:chcel by som sa opytat cim mozem nahradit rano vajcia lebo mna stoho napina hlavne žltka blee
a chcem sa opytat ci mozem brat ku spalovacu NO XPLODE ci to neni velka hladina kofejnu a je strasne tazke jest v intervaloch kazde dve hodiny klobuk dole pred kazdym co si tym presiel

ja si osobne rano robim, mlieko vlocky klasicke neochutene 2 cukre alebo sladidlo, trosku krupice a uvarim si to :) navrch davam granko , myslim si ze je to vhodne

Snad som poradil a vlastomen ma nezabije za zlu radu :a16
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17361
spinki222 napísal:a môžem používat aj napr. korenie na ryby a podobné veci ?? grilovacie korenie na kurča nie vela len tak kus pre chut lepšiu :a8 :a8
Korenit mozes.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#17392
novyclovek napísal:chcel by som sa opytat cim mozem nahradit rano vajcia lebo mna stoho napina hlavne žltka blee
a chcem sa opytat ci mozem brat ku spalovacu NO XPLODE ci to neni velka hladina kofejnu a je strasne tazke jest v intervaloch kazde dve hodiny klobuk dole pred kazdym co si tym presiel
nahradit ich mozes cimkolvek, tvaroh, cotage chess, proteinove pudingy, vlocky s cimkolvek, orechy, hrozienka, musli,
a jak si robis tie vajcia, alebo Ta z nich napina vseobecne z akychkolvek?
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#17578
a ešte by som sa chcel opýtať môžem ryby nahradiť proteínom 100% Whey Gold Standard Protein - Optimum Nutrition ???? :a17
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#17599
spinki222 napísal:a ešte by som sa chcel opýtať môžem ryby nahradiť proteínom 100% Whey Gold Standard Protein - Optimum Nutrition ???? :a17
to ako by si chcel nahradit v beznej strave vajicka jablkom
pozri sa ryby obsahuju okrem bielkovin vselico mozne. protein je izolovana bielkovina, alebo koncentrovana bielkovina, takze ak sa pytas na obsah bielkovin v rybach a chces ich nahradit proteinom, tak podiel bielkovin v rybah je asi 20% cca, je to ale uplne iny druh bielkoviny ako v proteinoch, takze neviem ako to chces nahradit? su to skratka dve uplne odlisne veci
Nutričné hodnoty potravín na 100g
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17601
spinki222 napísal:a ešte by som sa chcel opýtať môžem ryby nahradiť proteínom 100% Whey Gold Standard Protein - Optimum Nutrition ???? :a17
Stravu nenahradzaj ale doplnaj!
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#17623
ale mne je zle stých rýb nedá sa to jest poriadne alebo neviete aspoň ako ich pripraviť aby nechutili tak nechutne ?? :a17 :a17 :a17
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17626
spinki222 napísal:ale mne je zle stých rýb nedá sa to jest poriadne alebo neviete aspoň ako ich pripraviť aby nechutili tak nechutne ?? :a17 :a17 :a17
Kto ti ich kaze jest!?
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#17634
spinki222 napísal:ale mne je zle stých rýb nedá sa to jest poriadne alebo neviete aspoň ako ich pripraviť aby nechutili tak nechutne ?? :a17 :a17 :a17
nie kazda ryba je rovnaka :a11 napr. losos je nieco uplne ine ako kapor :a11 takze neznamena ze ked ti nesadne jedna , nesadne ti ani iná
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17635
spinki222 napísal:nahradiť kuracinou ???
Ryby nie su velmi vhodne. Preco? Uz som to tu pisal viac krat. Z ryb budes ako blato! Treba kuracinu a neposlednom rade pre tvrdost, hustotu a silu cervene maso!!!
Užívateľov profilový obrázok
Od aesthetic
#17651
spinki222 napísal:ale mne je zle stých rýb nedá sa to jest poriadne alebo neviete aspoň ako ich pripraviť aby nechutili tak nechutne ?? :a17 :a17 :a17
Tak najprv začni s kuracinou - na ňu máš X spôsobov urobenia, alebo hovädzina mladá je skvelá. Nebíčko v papuľke.

K tým rybám ešte, tuniaka v konzerve si skúšal? Lahoda, denne zjem 2 konzervy a stále ho nemám dosť.
Užívateľov profilový obrázok
Od Halucin
#17654
akože ja mám rád ryby len ja si zvičajne na ne dávam korenie na ryby ,cesnak, trošku masla a pokvapkám citronom a je to super ale taketo len s korením to nieje bohvie čo :a17 :a17
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#17665
spinki222 napísal:akože ja mám rád ryby len ja si zvičajne na ne dávam korenie na ryby ,cesnak, trošku masla a pokvapkám citronom a je to super ale taketo len s korením to nieje bohvie čo :a17 :a17
a v com je problem, v cesnaku, citrone alebo v tom koreni?
namiesto masla daj olivovy olej

a vobec najlepsie daj hovadzi steak a je to :a11
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]