Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#15341
Zdravím, sledujete niekto Ninja faktor? Mňa to v poslednom čase celkom chytilo, pretože niektorí chlapi sú tam fakt borci a nie je to o tom koho viacej vyjebe, ale o výkone. Je to mimo bodybuildingu, ale niektorí sú tam fakt riadne namakaní a aj vysekaní, prretože keby mali sto kíl tak si asi moc neškrtnú.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Gordonisk
#15897
ahoj , ja to pozeram a je to super a tak som si povedal zeby som to aj siel oskusat , ale vobec neviem kde sa to odohrava ked pojdes daj mi vediet :a41
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#15899
Gordonisk napísal:ahoj , ja to pozeram a je to super a tak som si povedal zeby som to aj siel oskusat , ale vobec neviem kde sa to odohrava ked pojdes daj mi vediet :a41
Tak odskúšať by to bolo zaujímavé, ale to sa najprv musím vysekať na mäso a žily, pretože na vrchole objemovky by som sa hádam ani na lane neudržal :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od Gordonisk
#15920
Kotlik napísal:
Gordonisk napísal:ahoj , ja to pozeram a je to super a tak som si povedal zeby som to aj siel oskusat , ale vobec neviem kde sa to odohrava ked pojdes daj mi vediet :a41
Tak odskúšať by to bolo zaujímavé, ale to sa najprv musím vysekať na mäso a žily, pretože na vrchole objemovky by som sa hádam ani na lane neudržal :a15

ved jasne :) ale oskusat by to bola isto sranda :D

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]