Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
#9588
FitPotreby.sk napísal:
wiktor00 napísal:Grafik digitálnych médií Ostrovského 1 Košice.
Kódovanie a dizajnovanie webstránok fotografovanie,plagáty časopisy a rôzne tlačivá.
Zatiaľ ma to baví aj keď sa viac drtíme matiku a slovinu jak odborné predmety to ma sere :a11
Inak je to pekne platená robota a tých čo to robia tiež nie je veľa :a21
to takato skola existuje na slovensku? si predstav ani som netusil
no tak asi je ked do nej chodim a nie je jedina na slovensku ktora ma taky odbor :a11

Reklama

Reklama

#9596
wiktor00 napísal:
FitPotreby.sk napísal:
wiktor00 napísal:Grafik digitálnych médií Ostrovského 1 Košice.
Kódovanie a dizajnovanie webstránok fotografovanie,plagáty časopisy a rôzne tlačivá.
Zatiaľ ma to baví aj keď sa viac drtíme matiku a slovinu jak odborné predmety to ma sere :a11
Inak je to pekne platená robota a tých čo to robia tiež nie je veľa :a21
to takato skola existuje na slovensku? si predstav ani som netusil
no tak asi je ked do nej chodim a nie je jedina na slovensku ktora ma taky odbor :a11
tak Ty nam tu mozes s niecim pomoct? s grafikou alebo s niecim podobnym? nie?
#9598
FitPotreby.sk napísal:
wiktor00 napísal:
FitPotreby.sk napísal:
wiktor00 napísal:Grafik digitálnych médií Ostrovského 1 Košice.
Kódovanie a dizajnovanie webstránok fotografovanie,plagáty časopisy a rôzne tlačivá.
Zatiaľ ma to baví aj keď sa viac drtíme matiku a slovinu jak odborné predmety to ma sere :a11
Inak je to pekne platená robota a tých čo to robia tiež nie je veľa :a21
to takato skola existuje na slovensku? si predstav ani som netusil
no tak asi je ked do nej chodim a nie je jedina na slovensku ktora ma taky odbor :a11
tak Ty nam tu mozes s niecim pomoct? s grafikou alebo s niecim podobnym? nie?
predbehol si ma :a11 s touto otazkou :a11
#9627
roman2910 napísal:skoncil som stavebnu priemyslovku a teraz robim majstra na inzinierskych stavbach
ako sa dari financne ? kedysi to bolo dobre zaplatene , este ked ja som maturoval zo stavebnictva :a25 :a25 :a25 ale odvtedy strasne isla uroven platov v stavebnictve ...
Užívateľov profilový obrázok
Od creat
#9802
Môj odbor je elektrotechnika-elektroenergetika. Som v 1. ročníku inžinierskeho štúdia. Ak všetko dobre dopadne, chcem ísť na doktorandské štúdium.
#9815
creat napísal:Môj odbor je elektrotechnika-elektroenergetika. Som v 1. ročníku inžinierskeho štúdia. Ak všetko dobre dopadne, chcem ísť na doktorandské štúdium.
Vitaj doktor :a20
#16432
vlastomenn napísal:
Drobec napísal:ja sa proste musim pochvalit tym mojim "dielom" vsak uz mi z toho zacinalo sibat :a40 odbor Verejna sprava
Aha pani skolacka. :a21
:a40 uz len zostatnicovat a bude to fajn
#16441
tak tym ze som mal dectvo obdivovaním mojho uja tak som vyučený automechanik a pracujem v pneuservise MIKONA ako mechanik
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]