Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

#16642
Kotlik napísal:Špiny vyjebané, páni zrejme vedia hovno o živote, veď sa im to vráti, to som si istý.
zevraj autorom je vysokoškolák , ten určite v škole skončil dement , aspon 10 rokov v base by som najebal hned čurákovi , veď on to za chvílu olutuje ked mu zaklope kriminálka doma ... ale ma tolko odvahy že furt tam pribúdajú kokotské statusy a posty ... toto on ale nerozchodí , celé slovensko aj česko sú na neho nabrúsení ... veľa vecí by sa dalo čakať , ale takýto psychopat to je už moc
#16662
Drobec napísal:nevyhoda internetu, ze tam kazdy kkt moze dat hocico... minule stranka na fb ze radi tyrame zvieratka a fotky utyranych zvierat.. to niesu ludia co to tam vesaju to su cisty kkti...
ano , na facebooku nemoze byt najmensi problem zistit autora , či už cez ip adresu alebo navyse facebook ziada pri registracii overenie telefonneho čísla ( aspon niekedy to tak bolo ) . ak to bol slovak alebo cech , vsetky cisla su registrovane na meno a adresu . v zahranici sa daju kupit aj karty bez registracie , ale pochybujem o tom ze to bolo z takehoto cisla ...

medzi komentarmi od neho boli aj komentare typu žiadame smrt demitrovho stvorrocneho syna a manzelky , a pod ... a to je uz moc silna kva ...

za chvilu pridam aj scripty jeho statusov , aby mali moznost si to pozret aj ludia co su neni na facebooku
#16667
to su "ludia" ktori sa vyzivaju v tom, ako im za to kazdy nadava, ako sa nad tym kazdy pohorsuje ..... samozrejme ze sa neda nad tym nepozastavit ale ja si to radcej ani citat uz nebudem.. uz viem coho su niektori schopni a pozastavuje sa nad tym rozum.. niekedy uz pri takychto veciach ani nepocitim nenavist ale len lutost...
#16685
FitPotreby.sk napísal:taketo veci treba uplne odignorovat, cim viac sa o to zaujimate, tym viac ho to bude tesit
ked bude chciet zalozi aj 1000 takych stranok a FB s tym nic neurobi, nemaju z toho vobec nic, tak preco by ich to malo zaujimat, az ked by im hrozila velka sankcia potom by to mozno riesili
lenze toto neni vec , kera by sa dala ignorovat , prave preto aby nezakladal dalsie stranky ho treba zavret aspon na 10 rokov a ked sa nebude tlacit na kompetentných tak bude kazdý na to j.... :a21
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]