Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od booboo
#17367
Erik Malatin
Meno a priezvisko : Erik Malatin
Dátum narodenia : 20. marec 1992
Bydlisko :Poprad
Klub za ktorý súťažím :
Súťažná federácia : SSNKF
Môj osobný tréner : bez trénera
Moje oblubene fitko : Gym Beam Satel
Doteraz absolvované súťaže :
  • M-SR v naturálnej kulturistike ( Dunajská Streda - 26.5.2012 ) - kategória Junior - 7.miesto
Výška : 177cm
Hmotnosť mimosúťažná : 85kg
Hmotnosť súťažná : 72kg
Obľúbené jedlá a nápoje : hovedzie steaky , čistá voda
Obľúbená tréningová hudba : rap, rock, drum´n´bass
Miery : moc to nemeriam, ide mi hlavne o vizuálnu stránku, nie o to čo ukáže meter
Osobné rekordy : Bench-press: 140kg, Drepy: 180kg 2 opakovania, Mŕtvy ťah: 180kg 2 opakovania
Zamestnanie / škola : študent Technickej Univerzity v Košiciach
Záľuby : posilovanie, jedenie, varenie, hranie PC
Cvičiť som začal : zhruba vo februári 2010
Prečo som začal súťažiť : bolo to kvôli dievčaťu :a11 (ako väčšina ľudí keď začína )
Sponzora : hľadám
Kontakt : booboo
Moje športové plány do budúcnosti : jesenné súťaže v kulturistike SSNKF 2012, potom minimálne rok pauza – objemová príprava a ďalšie súťaže až niekedy v roku 2014, možno jeseň 2013.
Môj životný príbeh :
S posilňovaním som začal vo februári 2010 keď som mal chabých 65kg. Zhruba do októbra 2010 som cvičil len tak aby bolo... žiadne zásady zdravého stravovania, tréningu, regenerácie, nasvedčovali tomu aj výsledky, v októbri cca 73kg a žiadna viditeľná zmena. Potom som začal študovať rôzne fóra, časopisy, články... V marci 2011 som ukončil svoju prvú objemovku keď som mal 93kg (z toho väčšina tuk) následne na to som zaradil rysovačku, na konci mája 2011 - 78kg. Potom som začal cvičiť v normálnom fitku (do vtedy len v pivničnej posilke) a vtedy som aj začal cvičiť nohy - jún 2011. Začiatky tréningu nôh boli komické keďže som začínal s drepmi o váhe 40kg, ale čoskoro som sa do toho dostal, neskôr som zaradil objemovku, menil tréningy korte a splity.
V polovici februára som mal váhu 95-96kg a vtedy som sa rozhodol, že sa pripravím na svoju prvú súťaž „M-SR v naturálnej kulturistike 26.maja Dunajská Streda“. Príprava pre mňa bola dosť náročná, aj finančne, aj psychicky, nevedel som poriadne čo mám robiť,... ale postupne som si to naštudoval a šlo to. Na konci prípravy som mal 77,5kg neodvodnený, no na súťaži som navážil 72,4kg – samozrejme už odvodnený. Obsadil som 7. miesto. Osobne som nebol sklamaný ani tak zo seba, lebo formu som mal lepšiu ako som čakal, ale čakal som lepšie umietnenie.Teraz som už v objemovej príprave, a rysovaciu fázu na jesenné súťaže začnem na konci augusta. Momentálna váha je 83kg a do konca augusta to plánujem zvýšiť na 88-89kg.
Naposledy upravil/-a booboo v 22 Jún 2012, 22:12, upravené celkom 3 krát.

Reklama

Reklama

Od bazy
#17368
To je vazne neco, mas muj obdiv. Kdyz budu shazovat mohl bych te pozadat o pomoc ? :)
Užívateľov profilový obrázok
Od booboo
#17410
Dakujem, urcite ano, kludne mi napis a ked budem vediet tak velmi rad poradim :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od petrikPU
#17411
Prečo som začal súťažiť : bolo to kvôli dievčaťu


to ako ja ja a moja ex? nechala Ťa ako mňa a začal si makať???
Užívateľov profilový obrázok
Od booboo
#17420
nie nie, prave ze som ju chcel zaujat co sa mi aj podarilo :a22 ale ked si pomyslim ako som vyzeral... tak to nvm preco som sa jej pacil :a25
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]