Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od TomasExner
#17412
Tomáš Exner
Meno a priezvisko : Tomáš Exner
Dátum narodenia : 7.11.1991
Bydlisko : Ostrava
Klub za ktorý súťažím :
Súťažná federácia : IFBB
Môj osobný tréner : bez trenéra
Moje oblubene fitko : Quatro Fitness
Doteraz absolvované súťaže :
  • Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů (Ostrava) 27.5.2012 - kl.kulturistika 1.misto
  • Mistrovství ČR dětí, dorostu a juniorů (Rumburk) 2.6.2012 – klasická kulturistika 1.misto
Výška : 190 cm
Hmotnosť mimosúťažná : 105 kg
Hmotnosť súťažná : 92 kg
Obľúbené jedlá a nápoje : Coca-Cola, MCDonald
Obľúbená tréningová hudba :
Miery :
Osobné rekordy
Zamestnanie / škola :
Záľuby :
Cvičiť som začal :
Prečo som začal súťažiť :
Sponzora : hledám
Kontakt : TomasExner
Moje športové plány do budúcnosti :
Môj životný príbeh :
menuji se Tomáš Exner, je mi 19 let. Zajímám se o kulturistiku 4roky. Dostal jsem se k ní přes mého otce který je z dob Arnolda S. Vždy jsem byl spíš silový sportovec než vytrvalostní. Ale před kulturistikou jsem hrál závodně Florbal, od které ho jsem odešel když jsem si uvědomil že hraji na sebe a ne pro tým. Rok jsem nedělal nic byl jsem z toho špatný, cítil se prázdný. Pak jsem se rozhodl zajít si do posilovny měl jsem při výšce 189cm, pouhých 80kg. cítil jsem se tam špatně a navíc mi to vůbec nešlo postupem času půl roku jsem nabral 10kg a už jsem byl oblíbený u těch ze kterých šel největší respekt. Pak sem se začal zajímat o kulturistiku ne jako cvičení ale i o závody, diety a celou problematiku. Tehdy se mě chytl p. Josef Paleček, moc mu děkuji za co pro mě dělal a taky všem klukům ve Frapp gym. Začal jsem chápat že už to není jen zajít si do posilovny...Ale začínal to být můj život, jídelníčky, spánek, tréninky vše omezovalo můj život ale přesto mi to vše přišlo krásné! Kulturistika pro mne hodně znamená, už si nedokážu představit život bez ní. V Roce 2012 jsem se stal junirosky mistrem České Republiky. Momentálně se připravuji na další sezónu. Kde budu ohajovat zlato, a zkusit i Austria Pro v Rakosku. Další cíl je pak Mistrovstvi Evropy. Už dávno nejsem pod J. Palečkem jsem bez trenéra a vyhovuje mi to. Hládám sponzora pro co nejlepší přípravu a samozřejmě nejlepší výsledek!
ObrázokObrázokObrázok ObrázokObrázokObrázok

Reklama

Reklama

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]