Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od David.KK
#17440
Dávid Oravec
Meno a priezvisko : Dávid Oravec
Dátum narodenia : 3.6.1992
Bydlisko : Kežmarok
Klub za ktorý súťažím : Galaxy 2 Poprad
Súťažná federácia : IFBB
Môj osobný tréner : Bez trénera
Moje oblubene fitko :Moja pivničná posilovňa
Doteraz absolvované súťaže :
  • M SR v šp. a kl.kulturistike fitness,juniorov - 4.6.2011 (Zuberec) 1.miesto – kl.kulturistika
  • M SR v kulturistike , fitness a bobodyfitness juniorov – 14.4.2012 (Beckov) 1.miesto - nad 80 kg
  • M SR v kulturistike a klasickej kulturitike mužov – 15.4.2012 (Košice) 4.miesto – do 90 kg
Výška : 180 cm
Hmotnosť mimosúťažná : 110 kg
Hmotnosť súťažná : 91 kg
Obľúbené jedlá a nápoje : Pirohy , kofola
Obľúbená tréningová hudba : AC/DC , Three Days Grace , Creed , Bon Jovi ...
Miery : biceps-49cm , stehno-73cm
Osobné rekordy : Bench-press 1x210 kg
Zamestnanie : Zvarač
Záľuby : rybolov
Cvičiť som začal : Začal som v 13 - tich rokoch
Prečo som začal súťažiť : Vždy som chcel byť kulturista
Sponzora : hľadám
Kontakt : David.KK
Moje športové plány do budúcnosti :
Môj životný príbeh :
Volám sa Dávid Oravec mám 20 rokov a som z Kežmarku. Cvičím od 13. rokov , ale dá sa povedať že s činkami som od malička keďže mám posilňovňu, ktorú spravil môj otec v pivnici a ja ako malý som s ním alebo aj sám občas išiel zacvičiť. Vtedy som nevedel čo cvičím a podľa nejakého plánu som začal cvičiť až keď som mal 13. Asi o dva roky som sa začal zaujímať aj o stravu. Vždy sme mali doma nejaké kulturistické časopisy a od malička som sníval o tom že tam raz budem aj ja. Chcel som byť kulturista a pre nič iné som nezačal cvičiť. Myslím, že každý chlap chce mať svaly a každý raz v živote zdvihol nejakú činku , ja mám výhodu že ma v tom rodičia celkom podporujú a činkáreň mám doma v ktorej cvičím dodnes , ale hlavne mi nikdy nechýbala obrovská motivácia , ktorá sa stále stupňuje a bez ktorej sa to nedá. Moje ciele v kulturistike sú tie najvyššie. Chcem sa raz dostať k profíkom a kvalifikovať na Olympiu aj keď to momentálne znie asi smiešne lebo ma od toho delí ešte tony mäsa a tvarohu , ale verím že to nie je nemožné. To je zatiaľ všetko. Môj životný príbeh ešte len začína.

Moja fotogaléria :
ObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Reklama

Reklama

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]