Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od dangyy
#17449
Andrej Dudík
Meno a priezvisko : Andrej Dudík
Dátum narodenia : 18.4.1990
Bydlisko : Banská Bystrica
Klub za ktorý súťažím : ŠKK B+B Banská Bystrica
Súťažná federácia : SSNKF
Môj osobný tréner : Peter Búvala
Moje oblubene fitko : FITARENA BB, HIT BB
Doteraz absolvované súťaže :
  • Medzinárodné M SR v naturálnej kulturistike mužov a fitness žien – 26.5.2012 (Dunajská Streda) 1.miesto – do 174 cm + cena Stevea Reevesa od firmy NEBBIA za symetrickú postavu
Výška : 172 cm
Hmotnosť mimosúťažná : 85 kg
Hmotnosť súťažná : 70 kg
Obľúbené jedlá a nápoje : pizza, pečené kura, ovocné džúsy
Obľúbená tréningová hudba : hardrock, metalcore
Miery :
Osobné rekordy :
Škola : študent EF UMB v Banskej Bystrici
Záľuby : kulturistika, dobré jedlo, počúvanie hudby
Cvičiť som začal : niekedy v roku 2007, chcel som mať krajšie telo a tak som to skúsil
Prečo som začal súťažiť : pár ľudí mi poradilo nech to skúsim a ja som po tom začal postupne viac a viac túžiť, postupom času som tomu úplne prepadol a žil som len s myšlienkami na moju prvú súťaž
Sponzora : hľadám
Kontakt : dangyy
Moje športové plány do budúcnosti : najbližsie by som sa rád úspešne prezentoval na jesenných pohárových súťažiach na SR, kde sa chcem ukázat v ešte lepšej forme ako na jar a mojim snom je tiež byť nominovaný a reprezentovať SR na Majstrovstvách sveta v naturálnej kulturistike 2012
Môj životný príbeh :
Do posilňovne som po prvý krát vkročil približne v roku 2007, mal som vtedy 17 rokov. Cvičím teda niečo vyše 5 rokov. Začal som cvičiť z dôvodu, že som chcel mať lepšie a krajšie telo. Už po pár vstupoch do posilky ma to začalo poriadne baviť. Prvé 3-4 roky cvičenia som však nevedel nič o správnej strave. Taktiež som cvičil vkuse to isté, striedanie tréningových plánov ma v tej dobe ani len nenapadlo. Za túto dobu som pribral zo začiatočných 65kg na približne 73kg a potom prišla veľká stagnácia, pokrok sa úplne zastavil, v ničom som sa nezlepšoval. Prišiel chvíľkový útlm, ktorý však naštartoval veľké odhodlanie. Začal som vyhľadávať informácie na internete, taktiež u známych, a postupne som sa dozvedal ako na to. Kvalitná strava, obmieňanie tréningových plánov, nevyhnutné doplnky výživy, trénovanie až na doraz síl a postupne stále narastajúca chuť venovať tomu všetku energiu začala prinášať výsledky. Objem aj sila šla postupne hore. Spolu s pokrokom sa menilo aj moje vnímanie posilňovania. Už to nebola len záľuba bez nejakého konkrétneho cieľa, stávala sa z toho vášeň a túžba zlepšovať sa bola stále väčšia. Ako som naberal na objeme, pár ľudí sa ma občas spýtalo, či sa tomu venujem súťažne. Keď som im odpovedal, že nie, že o súťažení nič neviem, odpovedali nech to skúsim a dali mi chrobáka do hlavy. Vtedy som ešte ani len nevedel, že existuje aj naturálna kulturistika. Začal som cvičiť so sparing-partnerom Robom Habrunom, ktorý už mal dosť súťaží za sebou a ktorého týmto pozdravujem Robo ma toho veľa naučil a vysvetlil mi tiež ako je to so súťažením. Prostredníctvom neho som sa tiež dostal do nášho klubu a súťažnej federácie naturálnej kulturistiky SSNKF. So sparingom sme približne 10 mesiacov dreli na plno na objeme, to už bolo s myšlienkami účasti na konkrétnu súťaž. Až v tejto dobe som trénoval skutočne na doraz. Vo vrchole objemu som vážil 88kg. Približne od začiatku marca 2012 som začal držať svoju prvú dietu pod vedením skvelého trénera a odborníka Petra Búvalu, ktorý sa stal mojou veľkou oporou. Prvá dieta bola pre mňa veľmi namáhavá, vôbec som nebol pripravený na to, že to bude tak náročné. Súťažná váha bola 73kg, čo je ešte stále pomerne veľa. 26.5.2012 som sa zúčastnil Medzinárodných majstrovstiev SR v naturálnej kulturistike a fitness žien, v Dunajskej Strede, kde som obsadil 1. miesto v kategórii muži do 174 cm a získal som tiež cenu Stevea Reevesa od firmy NEBBIA za symetrickú postavu. Tento úspech ma obrovským spôsobom nakopol, dodal mi strašne veľa síl a odhodlania a v súťažení chcem naďalej pokračovať. Posilňovanie sa teda stalo neoddeliteľnou súčasťou môjho života a súťaženie mi prináša obrovskú motiváciu k neustálemu zlepšovaniu sa a snahe napredovať. Momentálne sa nachádzam v objemovej fáze prípravy, vážim 85 kg. Moje najbližšie plány by mali byť úspešne sa prezentovať na jesenných pohárových súťažiach v naturálnej kulturistike a mojim hlavným cieľom a snom je byť nominovaný a reprezentovať Slovensko na Majstrovstvách sveta v naturálnej kulturistike 2012.
Trénovať budem samozrejme naďalej pod mojím trénerom. Diéta začne niekedy v auguste.
Ešte ma napadá dodať, že moja najsilnejšia partia sú nohy, naopak zaostávajú bohužial ruky. Cvičiť ma baví teraz každá partia okrem brucha J ale najviac asi práve zaostávajúce ruky, lebo pri tréningu som s nimi aspoň po dobu napumpovanosti relatívne spokojný J
Príprava na súťaže je pre študenta finančne pomerne dosť náročná a sponzora zatiaľ žiadneho nemám. Za každú sebemenšiu výpomoc s prípravou by som bol veľmi vďačný a preto pokiaľ by môj profil zaujal nejakého sponzora, bol by som veľmi šťastný keď by sa mi ozval.
Ďakujem za pozornosť, s pozdravom Aďo

Moja fotogaléria :
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Reklama

Reklama

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]