Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Ritchie
#17394
Richard Pomietlo
Meno a priezvisko : Richard Pomietlo
Dátum narodenia : 5.7.1993
Bydlisko : Praha
Klub za ktorý súťažím :
Súťažná federácia : SKFČR
Môj osobný tréner : bez trénera
Moje oblubene fitko :
Doteraz absolvované súťaže :
  • M SR v kulturistike, fitnes dorastencov, fitnes dorasteniek (Svidník) 28.5.2011 - 3.miesto (do 70 kg)
  • M Čech dorostu a juniorů (Hrádek nad Nisou) 27.5.2012 - 2.miesto (do 70 kg)
  • M ČR dětí, dorostu a juniorů (Rumburk) 2.6.2012 - 4.miesto (do 70 kg)
Výška : 172 cm
Hmotnosť mimosúťažná : 85 kg
Hmotnosť súťažná : 70 kg
Obľúbené jedlá a nápoje : steak , sushi
Obľúbená tréningová hudba :
Miery :
Osobné rekordy bencpress 1x150 kg
Zamestnanie / škola : študent ssšvt
Záľuby :
Cvičiť som začal :
Prečo som začal súťažiť :
Sponzora : hľadám
Kontakt : Ritchie
Moje športové plány do budúcnosti :
Môj životný príbeh :
Začal som cvičiť v 15-tich rokoch a bolo to kvôli tomu, že som bol trošku zavalitejší. Chcel som byť v športe lepší a vyzerať dobre. Začiatky boli cieľované k tomu ,aby som bol dobrý na pohľad .O súťažení som nemal ani páru ,dokonca sa mi to protivilo a nechápal som to. Cvičil som tak caa 1 - 2 x do týždňa. Potom ma pár ľudi videlo a povedali ,že to mám skúsiť , myslim tým súťaž, povedal som si oukey , vojdem sa do dorastu tak paráda .Veď uvidime... Dal som mesačnú diétku .Nebolo to úplne ono ,ale bolo to na tretie miesto ,takže super . Potom nasledovala objemovka s tým , že na ďalší rok chcem isť na juniorov do Čiech pretožee tam teraz chodim do školy a bývam tu . Naobjemoval som to až na 88 kg s tým , že idem do 77 kg , ale nejak som to stiahol na tých 70 kg . Takže najväčšia spokojnosť .V 18-tich rokoch som teda dosiahol na Čechách 2.miesto a na ČR 4.miesto .

Moja fotogaléria :
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Reklama

Reklama

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]