Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od matiik009
#17551
Matej Nociar
Meno a priezvisko : Matej Nociar
Dátum narodenia : 26.9.1992
Bydlisko : Poltár
Klub za ktorý súťažím :
Súťažná federácia : SSNKF
Môj osobný tréner : Bez trénera
Moje oblubene fitko : Siťák gym Poltár
Doteraz absolvované súťaže :
  • MMSR juniorov ( Dunajská Streda 26.5. 2012 ) - 3. Miesto
Výška : 175 cm
Hmotnosť mimosúťažná : 73 kg
Hmotnosť súťažná : 65,5 kg
Obľúbené jedlá a nápoje : hamburger , voda
Obľúbená tréningová hudba : RnB
Miery : biceps - 43 cm , hrudník - 117 cm , lýtko - 41 cm , stehno - 63 cm
Osobné rekordy : bench – 1x115kg , mrtvy ťah – 1x175 kg
Zamestnanie : nezamestnaný
Záľuby : volejbal , atletika
Cvičiť som začal : ako 16 ročný sem tam s bratom , od novembra 2011 aktívne
Prečo som začal súťažiť : pretože ma to veľmi baví a cvičenie je moja droga
Sponzora : hľadám
Kontakt : matiik009
Moje športové plány do budúcnosti : makať a dosiahnuť čím lepšie výsledky
Môj životný príbeh :
Moje začiatky v posilňovaní boli chabé, začalo to normálne na ZŠ, kde sme sa dvíhali na kruhoch, hrazde a podobne, samozrejme sme chodili aj na atletiku ( okresné a krajské súťaže ) a to bolo moje aktuálne hobby, ktorému som sa venoval .Dolámal som si ale nohu pri skoku do diaľky a od toho momentu sa to zmenilo ! Po troch mesiacoch učenia sa znova chodiť a znovu sa snažiť zapracovať do atletiky ma to chytilo, pretože brat chodieval do posilky, tak som s ním tam raz za čas zašiel. V tom čase som ešte vyhral aj skok do diaľky žiakov v okrese Poltár, ale už ma atletika tak nedržala, skôr ma začalo lákať to cvičenie. Do roku 2011 som posilku navštevoval len zriedkavo, raz som cvičil mesiac v kuse a potom štyri vôbec, až ma presvedčil moment zlomu, kde som si na sebe po pár mesiacoch tréningu začal všímať zmeny, kupoval som si časopisy a hrozne ma to chytilo, tak som si povedal že to vyskúšam a žačal som tvrdo pracovať, hoci bola príprava v určitých momentoch ťažká, vždy som sa jej venoval naplno ako napr. počas maturity posledný týždeň pred súťažou takmer bez cukru a ja som stál pred komisiou... Bolo to zaujímavé, ale stálo to za to . Z MSR Naturálnej kulturistiky som si 26.Mája 2012 doniesol bronzovú medailu a bol to prekrásny pocit stáť na pódiu aký som ešte v živote nezažil. Bohužiaľ financií veľa nieje... Aj tak sa chcem kvalitne pripraviť na jesennú súťaž a všetkým dokážem, že ten bronz bol zaslúžený
p.s : príprava je drina a drina je zaslúžené ovocie, netreba sa vzdať vždy treba myslieť pozitívne !

Moja fotogaléria :
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Reklama

Reklama

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]