Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Laci9119
#18294
Czeranko Ladislav
Meno a priezvisko : Czeranko Ladislav
Dátum narodenia : 9.1.1988
Bydlisko : Moldava nad Bodvou
Klub za ktorý súťažím : Naytilus bodybuilding club
Súťažná federácia : SAKSFT
Môj osobný tréner : Bez trénera
Moje oblubene fitko : Naytilus fit studio
Doteraz absolvované súťaže :
  • Victoria Natural cup v naturálnej kulturistike -Veľký grob - 15.5.2010 - kategória nováčik SSNKF - 1.miesto
  • Mezinárodné majstrovstvá Slovenska - Veľký Grob - 28.5.2011 - klasická kulturistika do 180 cm - 2.miesto
  • Majstrovstvá SR v kulturistike a klas. kulturistike mužov - Košice - 15.4.2012 – klasická kulturistika do 180 cm – 5.miesto
Výška : 178 cm
Hmotnosť mimosúťažná : 90 kg
Hmotnosť súťažná : 81 kg
Obľúbené jedlá a nápoje : kuracie rezne v sezamovom obale + opekané zemiaky , coca cola
Obľúbená tréningová hudba :
Miery : biceps : 48 cm , hrudník : 123 cm , lýtko : 38 cm , stehno : 63 cm
Osobné rekordy : bench press : 1x 150 kg , bicepsový zdvih : 1x 80 kg , drep : 1x 180 kg , mŕtvy ťah : 1x 180 kg
Zamestnanie : montážny operátor
Záľuby : všetky loptové hry , gymnastika , atletika ...
Cvičiť som začal : skončil som s futbalom , začal som cvičiť a cvičím už 7 rokov
Prečo som začal súťažiť : keď niečo dlho robím , nesôr to tak či tak skúsim súťažne , nech je to hocičo
Sponzora : bez sponzora
Kontakt : Laci9119 , facebook profil
Moje športové plány do budúcnosti : pokúsiť sa súťažiť a presadiť sa čo najlepšie v tomto športe
Môj životný príbeh :
Bol som profesionálny futbalový hráč za klub Moldava nad bodvou , kde som odohral krásnych 10 rokov . Neskor som sa dostal do konfliktu s trénerom a dobrovolne som sám opustil mužstvo. Mám dobrého kamaráta ,ktorý začal s cvičením skôr než ja , a tak som sa inšpiroval a dal som sa aj ja na to . Najprv sme cvičili samostatne a neskôr sme sa stali sparingpartnermi . Cvičiť sme chodili do domu mojej babky , kde predtým cvičil moj strýko , takže sme mali dá sa povedať dosť dobrú posilku ,aj keď podomácky vyrobenú , ale mali sme všetko ( od jednoručiek , kotúčov až po stroje , proste všetko ). Tam sme cvičili asi 3roky . Potom sme začali spolu navstevovať novotovorené fitness studio v moldave nad bodvou , kde cvičime doteraz . Sú tomu 2 roky , čo cvičime v novej posilke a táto posilňovňa nám ponúkla široký sortiment strojov na rôzne partie . Tu sa dá všetko kvalitne odcvičiť a je to na veľmi veľkej uúrovni táto posilka . V tejto posilke som sa pripravoval na moje zatial 3 súťaže a som velmi spokojný s prípravou v tejto posilke . To je asi tak všetko o mne ...


Moja fotogaléria :
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Reklama

Reklama

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]