Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

ste na facebooku ? využivate facebook ?

mám tam profil , ale vôbec ho nevyužívam
Žiadne hlasovania
0%
mám tam profil , využívam ho pravidelne
7
64%
mám tam profil , sem tam na fb zájdem
2
18%
nemám vôbec profil a vôbec mi nechýba
2
18%
čo je to facebook ?
Žiadne hlasovania
0%
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#18963
V tejto teme by sme radi zistili vasu aktivitu na facebooku . Piste sem prosím do tejto temy ako casto a na jake ucely vyuzivate facebook a ci vobec. Každý Vás prispevok nam pomoze k urcitemu ucelu , nakolko planujeme prostrednictvom facebooku urobit zaujimavý projekt ale nevieme ake percento z vas je na fb a ci by mal tento projekt efektivitu . Bolo pridane aj hlasovanie , zahlasujte prosim vsetci ktorí precitate tuto temu . Hlasujte prosim pravdivo , jeden klik vás nezabije a pomozete nam . Kazdý Vás hlas nás bude zaujimat . Ak sa nechcete vyjadrit pisomne , aspon prosim zahlasujte v ankete , hlasovanie je samozrejme anonymne . Dakujeme za Vašu ochotu

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#18964
FB navstevujem prakticky kazdy den okrem vikendov a vyuzivam ho najma na komunikaciu s priatelmi a rodinou. Okrem toho tam ziskavam prehlad vdaka roznym spravodajskym strankam a taktiez sa podielam na roznych aktivitach prostrednictvom stranok ako Pomoc psikom..., Macky SOS... a podobne. V neposlednom rade tam nachadzam motivaciu v podobe stranok roznych bodyfitnessiek :P... Do roznych sutazi na fb sa nezapajam a najma nie co sa tyka posielania nejakych svojich fotografii nakolko nestojim o demotivujuce a nezmyselne nazory ludi ktori nevedia o com je "rec" ...
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18996
na FB som takmer kazdy den, sluzi mi najma ako RSS kanal mojich priatelov, viem, co sa im paci, co citaju, kam chodia, kde surfuju apod.
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]