Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

ste na facebooku ? využivate facebook ?

mám tam profil , ale vôbec ho nevyužívam
Žiadne hlasovania
0%
mám tam profil , využívam ho pravidelne
7
64%
mám tam profil , sem tam na fb zájdem
2
18%
nemám vôbec profil a vôbec mi nechýba
2
18%
čo je to facebook ?
Žiadne hlasovania
0%
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#18963
V tejto teme by sme radi zistili vasu aktivitu na facebooku . Piste sem prosím do tejto temy ako casto a na jake ucely vyuzivate facebook a ci vobec. Každý Vás prispevok nam pomoze k urcitemu ucelu , nakolko planujeme prostrednictvom facebooku urobit zaujimavý projekt ale nevieme ake percento z vas je na fb a ci by mal tento projekt efektivitu . Bolo pridane aj hlasovanie , zahlasujte prosim vsetci ktorí precitate tuto temu . Hlasujte prosim pravdivo , jeden klik vás nezabije a pomozete nam . Kazdý Vás hlas nás bude zaujimat . Ak sa nechcete vyjadrit pisomne , aspon prosim zahlasujte v ankete , hlasovanie je samozrejme anonymne . Dakujeme za Vašu ochotu

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#18964
FB navstevujem prakticky kazdy den okrem vikendov a vyuzivam ho najma na komunikaciu s priatelmi a rodinou. Okrem toho tam ziskavam prehlad vdaka roznym spravodajskym strankam a taktiez sa podielam na roznych aktivitach prostrednictvom stranok ako Pomoc psikom..., Macky SOS... a podobne. V neposlednom rade tam nachadzam motivaciu v podobe stranok roznych bodyfitnessiek :P... Do roznych sutazi na fb sa nezapajam a najma nie co sa tyka posielania nejakych svojich fotografii nakolko nestojim o demotivujuce a nezmyselne nazory ludi ktori nevedia o com je "rec" ...
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18996
na FB som takmer kazdy den, sluzi mi najma ako RSS kanal mojich priatelov, viem, co sa im paci, co citaju, kam chodia, kde surfuju apod.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]