Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#16081
dneska som sa v posilke "rozculovala" ze niesom schopna po takmer roku cvicenia spravit poriadne ani jeden zhyb bez dopomoci a jeden chalanisko mi odporucil aminokyseliny lebo ze s rastom svalou pridu aj zhyby :D ale ako som si tak o tom citala kedze cvicim na objem tak sa to az tak nehodi... takze si este asi na tie zhyby pockam... zameriam sa teda na ten objem a kedze si myslim ze je to somnou dost dlho dost biedne rada by som okrem proteinu zaradila aj ten gainer... vlastomenn ty uz o mne nieco malo vies aky mas na to nazor prosim ta... ja viem ze nepride vsetko hned a ze to chce trpezlivost ale podla mna by som mohla mat aj lepsie vysledky po tom case ale moje telo je vzdy dlhodobo na jednom bode nech jjem cokolvek a kedykolvek :D ...
alebo ze by bola chyba v tom ze cvicim malo? 3x do tyzdna fullbody trening by malo byt v pohode na objem ci nie? kazdopadne castejsie budem moct az od juna a chcem si niecim dopomoct ...

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16084
Drobec napísal:dneska som sa v posilke "rozculovala" ze niesom schopna po takmer roku cvicenia spravit poriadne ani jeden zhyb bez dopomoci a jeden chalanisko mi odporucil aminokyseliny lebo ze s rastom svalou pridu aj zhyby :D ale ako som si tak o tom citala kedze cvicim na objem tak sa to az tak nehodi... takze si este asi na tie zhyby pockam... zameriam sa teda na ten objem a kedze si myslim ze je to somnou dost dlho dost biedne rada by som okrem proteinu zaradila aj ten gainer... vlastomenn ty uz o mne nieco malo vies aky mas na to nazor prosim ta... ja viem ze nepride vsetko hned a ze to chce trpezlivost ale podla mna by som mohla mat aj lepsie vysledky po tom case ale moje telo je vzdy dlhodobo na jednom bode nech jjem cokolvek a kedykolvek :D ...
Toto je uz vacsi problem. Spytam sa ta takto: videla si u vas daku zensku cvicit zhyby? Si zena a tam hraju velku rolu hormony cize je tam treba aj testosteron ktory aj dava silu. Ty ako zena mas ovela menej testosteronu ako bezny chlap preto aj zeny celkovo maju mensi podiel svalovej hmoty a rovnako aj silu. Trenuj kladku na hrazdu si pockas chce to cas aj trenovanostou casom sval silnie. Ja som zacal trenovat pred tristvrte rokom po troj rocnej odstavke a urobil som ledva 3 zhyby. Pred zranenim cize nedavno som robil zlahka 15 opakovani a kedysi pred odstavkou bezne po 20 a to som mal 89kg. Cize ako pisem chce to cas a tie BCAA a ostatne aminace tie k tomu nepomozu ani z casti.
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#16085
vlastomenn napísal:
Drobec napísal:dneska som sa v posilke "rozculovala" ze niesom schopna po takmer roku cvicenia spravit poriadne ani jeden zhyb bez dopomoci a jeden chalanisko mi odporucil aminokyseliny lebo ze s rastom svalou pridu aj zhyby :D ale ako som si tak o tom citala kedze cvicim na objem tak sa to az tak nehodi... takze si este asi na tie zhyby pockam... zameriam sa teda na ten objem a kedze si myslim ze je to somnou dost dlho dost biedne rada by som okrem proteinu zaradila aj ten gainer... vlastomenn ty uz o mne nieco malo vies aky mas na to nazor prosim ta... ja viem ze nepride vsetko hned a ze to chce trpezlivost ale podla mna by som mohla mat aj lepsie vysledky po tom case ale moje telo je vzdy dlhodobo na jednom bode nech jjem cokolvek a kedykolvek :D ...
Toto je uz vacsi problem. Spytam sa ta takto: videla si u vas daku zensku cvicit zhyby? Si zena a tam hraju velku rolu hormony cize je tam treba aj testosteron ktory aj dava silu. Ty ako zena mas ovela menej testosteronu ako bezny chlap preto aj zeny celkovo maju mensi podiel svalovej hmoty a rovnako aj silu. Trenuj kladku na hrazdu si pockas chce to cas aj trenovanostou casom sval silnie. Ja som zacal trenovat pred tristvrte rokom po troj rocnej odstavke a urobil som ledva 3 zhyby. Pred zranenim cize nedavno som robil zlahka 15 opakovani a kedysi pred odstavkou bezne po 20 a to som mal 89kg. Cize ako pisem chce to cas a tie BCAA a ostatne aminace tie k tomu nepomozu ani z casti.
cakala som podobnu odpoved ale potrebovala som to pocut, pekne si mi to vysvetlil....a k tomu gaineru myslis si ze je to dobry napad? znamy mi povedal ze na to ze cvicim rok som na tom v pohode a ze nemam vymyslat lebo ze z toho mozem dost nabrat a potom to pojde tazko dole a ani to nemusi dobre vyzerat... tak ja neviem teda asi teda ostanem len pri tom proteine a zameriam sa na vacsiu pocetnost treningov ...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16087
Drobec napísal:
vlastomenn napísal:
Drobec napísal:dneska som sa v posilke "rozculovala" ze niesom schopna po takmer roku cvicenia spravit poriadne ani jeden zhyb bez dopomoci a jeden chalanisko mi odporucil aminokyseliny lebo ze s rastom svalou pridu aj zhyby :D ale ako som si tak o tom citala kedze cvicim na objem tak sa to az tak nehodi... takze si este asi na tie zhyby pockam... zameriam sa teda na ten objem a kedze si myslim ze je to somnou dost dlho dost biedne rada by som okrem proteinu zaradila aj ten gainer... vlastomenn ty uz o mne nieco malo vies aky mas na to nazor prosim ta... ja viem ze nepride vsetko hned a ze to chce trpezlivost ale podla mna by som mohla mat aj lepsie vysledky po tom case ale moje telo je vzdy dlhodobo na jednom bode nech jjem cokolvek a kedykolvek :D ...
Toto je uz vacsi problem. Spytam sa ta takto: videla si u vas daku zensku cvicit zhyby? Si zena a tam hraju velku rolu hormony cize je tam treba aj testosteron ktory aj dava silu. Ty ako zena mas ovela menej testosteronu ako bezny chlap preto aj zeny celkovo maju mensi podiel svalovej hmoty a rovnako aj silu. Trenuj kladku na hrazdu si pockas chce to cas aj trenovanostou casom sval silnie. Ja som zacal trenovat pred tristvrte rokom po troj rocnej odstavke a urobil som ledva 3 zhyby. Pred zranenim cize nedavno som robil zlahka 15 opakovani a kedysi pred odstavkou bezne po 20 a to som mal 89kg. Cize ako pisem chce to cas a tie BCAA a ostatne aminace tie k tomu nepomozu ani z casti.
cakala som podobnu odpoved ale potrebovala som to pocut, pekne si mi to vysvetlil....a k tomu gaineru myslis si ze je to dobry napad? znamy mi povedal ze na to ze cvicim rok som na tom v pohode a ze nemam vymyslat lebo ze z toho mozem dost nabrat a potom to pojde tazko dole a ani to nemusi dobre vyzerat... tak ja neviem teda asi teda ostanem len pri tom proteine a zameriam sa na vacsiu pocetnost treningov ...
Musis zachovat chladnu hlavu. Ostan pri proteine velmi nechoj do sacharidov lebo estrogeny si urobia potom zasoby. Musis prist sama kolko ti je idealne aby si sla hore ale nestucnela tam kde nemas. Pocetnost treningov ti urobi opak tvojho ciela cize to nemen. Skus troska posteklit testosteron suplementami na baze sterolov co urcite trosku pomoze. Inac tieto prispevky prelozim inde nie su tu vhodne v tejto teme.
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#16089
vlastomenn napísal:
Drobec napísal:
vlastomenn napísal:
Drobec napísal:dneska som sa v posilke "rozculovala" ze niesom schopna po takmer roku cvicenia spravit poriadne ani jeden zhyb bez dopomoci a jeden chalanisko mi odporucil aminokyseliny lebo ze s rastom svalou pridu aj zhyby :D ale ako som si tak o tom citala kedze cvicim na objem tak sa to az tak nehodi... takze si este asi na tie zhyby pockam... zameriam sa teda na ten objem a kedze si myslim ze je to somnou dost dlho dost biedne rada by som okrem proteinu zaradila aj ten gainer... vlastomenn ty uz o mne nieco malo vies aky mas na to nazor prosim ta... ja viem ze nepride vsetko hned a ze to chce trpezlivost ale podla mna by som mohla mat aj lepsie vysledky po tom case ale moje telo je vzdy dlhodobo na jednom bode nech jjem cokolvek a kedykolvek :D ...
Toto je uz vacsi problem. Spytam sa ta takto: videla si u vas daku zensku cvicit zhyby? Si zena a tam hraju velku rolu hormony cize je tam treba aj testosteron ktory aj dava silu. Ty ako zena mas ovela menej testosteronu ako bezny chlap preto aj zeny celkovo maju mensi podiel svalovej hmoty a rovnako aj silu. Trenuj kladku na hrazdu si pockas chce to cas aj trenovanostou casom sval silnie. Ja som zacal trenovat pred tristvrte rokom po troj rocnej odstavke a urobil som ledva 3 zhyby. Pred zranenim cize nedavno som robil zlahka 15 opakovani a kedysi pred odstavkou bezne po 20 a to som mal 89kg. Cize ako pisem chce to cas a tie BCAA a ostatne aminace tie k tomu nepomozu ani z casti.
cakala som podobnu odpoved ale potrebovala som to pocut, pekne si mi to vysvetlil....a k tomu gaineru myslis si ze je to dobry napad? znamy mi povedal ze na to ze cvicim rok som na tom v pohode a ze nemam vymyslat lebo ze z toho mozem dost nabrat a potom to pojde tazko dole a ani to nemusi dobre vyzerat... tak ja neviem teda asi teda ostanem len pri tom proteine a zameriam sa na vacsiu pocetnost treningov ...
Musis zachovat chladnu hlavu. Ostan pri proteine velmi nechoj do sacharidov lebo estrogeny si urobia potom zasoby. Musis prist sama kolko ti je idealne aby si sla hore ale nestucnela tam kde nemas. Pocetnost treningov ti urobi opak tvojho ciela cize to nemen. Skus troska posteklit testosteron suplementami na baze sterolov co urcite trosku pomoze. Inac tieto prispevky prelozim inde nie su tu vhodne v tejto teme.
jasne kludne preloz ja uz ani neviem kde je to vhodne :a24 kazdopadne dakujem za cenne rady... uz hladam na nete nejake tie suplementy ... a s tou chladnou hlavou si to vystihol :) budem sa snazit...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16091
Drobec napísal:jasne kludne preloz ja uz ani neviem kde je to vhodne :a24 kazdopadne dakujem za cenne rady... uz hladam na nete nejake tie suplementy ... a s tou chladnou hlavou si to vystihol :) budem sa snazit...
Ak si nebudes vediet dat rady aky sterol pouzit tak napis ja ti odporucim nieco vhodne.
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#16092
vlastomenn napísal:
Drobec napísal:jasne kludne preloz ja uz ani neviem kde je to vhodne :a24 kazdopadne dakujem za cenne rady... uz hladam na nete nejake tie suplementy ... a s tou chladnou hlavou si to vystihol :) budem sa snazit...
Ak si nebudes vediet dat rady aky sterol pouzit tak napis ja ti odporucim nieco vhodne.
zatial som nasla len BIOTECH USA - STEROL COMPLEX alebo Universal Natural Sterol Complex, nieco take si mal na mysli?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16093
Drobec napísal:
vlastomenn napísal:
Drobec napísal:jasne kludne preloz ja uz ani neviem kde je to vhodne :a24 kazdopadne dakujem za cenne rady... uz hladam na nete nejake tie suplementy ... a s tou chladnou hlavou si to vystihol :) budem sa snazit...
Ak si nebudes vediet dat rady aky sterol pouzit tak napis ja ti odporucim nieco vhodne.
zatial som nasla len BIOTECH USA - STEROL COMPLEX alebo Universal Natural Sterol Complex, nieco take si mal na mysli?
Ano skus to moze byt.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16106
Gordonisk napísal:http://www.youtube.com/watch?v=pfsTKfUT-RQ - ja skusam teraz nejake tie cviky co on je to tazke , ale zacinam robit pokroky :) co sa tyka tych zhybov moja spoluziacka urobi asi 10 zhybov ked chces , mozes sa jej opytat :)
Keby si sa dobre pozrel tak tvoj prispevok nema nic spolocne zo svalstvom chrbta cize to video.
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#16107
Gordonisk napísal:http://www.youtube.com/watch?v=pfsTKfUT-RQ - ja skusam teraz nejake tie cviky co on je to tazke , ale zacinam robit pokroky :) co sa tyka tych zhybov moja spoluziacka urobi asi 10 zhybov ked chces , mozes sa jej opytat :)
tak to ju uznavam :a21 ... mohol by si s nou spravit nejake video jak zhybuje a supnut ho sem, bola by to fajn inspiracia, vazne rada by som to videla....
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16108
Drobec napísal:
Gordonisk napísal:http://www.youtube.com/watch?v=pfsTKfUT-RQ - ja skusam teraz nejake tie cviky co on je to tazke , ale zacinam robit pokroky :) co sa tyka tych zhybov moja spoluziacka urobi asi 10 zhybov ked chces , mozes sa jej opytat :)
tak to ju uznavam :a21 ... mohol by si s nou spravit nejake video jak zhybuje a supnut ho sem, bola by to fajn inspiracia, vazne rada by som to videla....
Ja budem tocit video z jednou pretekarkou tak ze si prides na svoje.
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#16109
vlastomenn napísal:
Drobec napísal:
Gordonisk napísal:http://www.youtube.com/watch?v=pfsTKfUT-RQ - ja skusam teraz nejake tie cviky co on je to tazke , ale zacinam robit pokroky :) co sa tyka tych zhybov moja spoluziacka urobi asi 10 zhybov ked chces , mozes sa jej opytat :)
tak to ju uznavam :a21 ... mohol by si s nou spravit nejake video jak zhybuje a supnut ho sem, bola by to fajn inspiracia, vazne rada by som to videla....
Ja budem tocit video z jednou pretekarkou tak ze si prides na svoje.
tesim sa :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#16237
vlastomenn napísal:
Drobec napísal:
vlastomenn napísal:
Drobec napísal:jasne kludne preloz ja uz ani neviem kde je to vhodne :a24 kazdopadne dakujem za cenne rady... uz hladam na nete nejake tie suplementy ... a s tou chladnou hlavou si to vystihol :) budem sa snazit...
Ak si nebudes vediet dat rady aky sterol pouzit tak napis ja ti odporucim nieco vhodne.
zatial som nasla len BIOTECH USA - STEROL COMPLEX alebo Universal Natural Sterol Complex, nieco take si mal na mysli?
Ano skus to moze byt.
dnes mi bolo povedane, ze tieto produkty nemaju ziadne ucinky, ze su to len marketingove sracky... samozrejme netvrdim, ze to tak musi byt, len mi to tak bolo povedane....
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16240
Drobec napísal:
vlastomenn napísal:
Drobec napísal:
vlastomenn napísal:
Drobec napísal:jasne kludne preloz ja uz ani neviem kde je to vhodne :a24 kazdopadne dakujem za cenne rady... uz hladam na nete nejake tie suplementy ... a s tou chladnou hlavou si to vystihol :) budem sa snazit...
Ak si nebudes vediet dat rady aky sterol pouzit tak napis ja ti odporucim nieco vhodne.
zatial som nasla len BIOTECH USA - STEROL COMPLEX alebo Universal Natural Sterol Complex, nieco take si mal na mysli?
Ano skus to moze byt.
dnes mi bolo povedane, ze tieto produkty nemaju ziadne ucinky, ze su to len marketingove sracky... samozrejme netvrdim, ze to tak musi byt, len mi to tak bolo povedane....
Skus a uvidis. Potom vyskusaj TRIBULUS.
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19172
Ja mám tiež problém so zhybmi ako cvicím pravidelne a doteraz som to nikdy nerobil a ked som to chcel skusit proste to neislo co mám spraviť aby so dal aspon 3 zhyby sam ? ked dam 3 potom casom dojde i vac proble je v tom ze mne nejde ani len jeden spravit
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19176
risofk napísal:Ja mám tiež problém so zhybmi ako cvicím pravidelne a doteraz som to nikdy nerobil a ked som to chcel skusit proste to neislo co mám spraviť aby so dal aspon 3 zhyby sam ? ked dam 3 potom casom dojde i vac proble je v tom ze mne nejde ani len jeden spravit
To je dost smutne ze neurobis. Trenuj iba kladku par mesiacov a potom skus znova.
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#19177
alebo skusaj so sparing partnerom, nech ti pomaha hore a dole sa spustaj pomaly a sam ... casom sa uz dvihnes aj sam... si chlap ty to musis dokazat :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19179
Drobec napísal:alebo skusaj so sparing partnerom, nech ti pomaha hore a dole sa spustaj pomaly a sam ... casom sa uz dvihnes aj sam... si chlap ty to musis dokazat :a21
To neni dobry napad. To by musel robit dobre a hlavne ten za nim aby bol dost skuseny. Pomahat a pomahat su dve rozdielne veci.
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#19180
silvo napísal:To neni dobry napad. To by musel robit dobre a hlavne ten za nim aby bol dost skuseny. Pomahat a pomahat su dve rozdielne veci.
Tiez pravda....
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19183
Drobec napísal:
silvo napísal:To neni dobry napad. To by musel robit dobre a hlavne ten za nim aby bol dost skuseny. Pomahat a pomahat su dve rozdielne veci.
Tiez pravda....
Treningom kladky casom cvicenec zosilnie aby si mohol trufnut na hrazdu v tom je ta jednoduchost.
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19193
silvo napísal:
risofk napísal:Ja mám tiež problém so zhybmi ako cvicím pravidelne a doteraz som to nikdy nerobil a ked som to chcel skusit proste to neislo co mám spraviť aby so dal aspon 3 zhyby sam ? ked dam 3 potom casom dojde i vac proble je v tom ze mne nejde ani len jeden spravit
To je dost smutne ze neurobis. Trenuj iba kladku par mesiacov a potom skus znova.
pre mna to smutne nebolo nikdy bo ma to neinspirovalo tak som to ani neskusal :D len som cel skusit a proste som to nevedel v lakti zlomit
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#19409
zhyby na hrazde su velmi dobra vec, pokial ich niekto neurobi, nic sa nedeje, pravdepodobne nieje dost sily v rukach a chrbte, sila uchopu je podstatna, vlastna hmotnost moze predstavovat problem, pokial clovek ma tendenciu nezdravo pribrat, bude mat problem aj s hrazdou aj napriek tomu, ze pred tym sa na hrazde vytiahol, tiez je dolezite si zvolit optimalnu sirku uchopu, hrazda sa da robit aj podhmatom, normalne by sa clovek, ktory ani netrenuje a ma primeranu hmotnost mal na hrazde be problemov vytiahnut aj niekolko krat po sebe

v kazdom pripade robia ludia vela chyb, v prvom rade treba sirku uchopu zvolit nieco malo sirsie ako su ramena pri nadhmate, ruky sluzia pri tomto cviku ako predlzena paka, takze pri pohybe smerom hore ku hrazde sa nesnazime tahat telo hore rukami ale chrbtom, zatahujeme chrbtove svaly, chrbat je velky a silny sval, ak ho viete aspon trochu ovladat a zatiahnut tak vas zarucene dostane aspon do polovice drahy smerom hore

pokial ale neurobite ani jedno opakovanie na hrazde sami, tak potom je na hrazdu este dost casu, treba si natrenovat kladku, pritahy k hrudniku

bez poriadneho rozcvicenia a zahriatia sa na hrazdu nevesajte, je to narocny a tazky cvik
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#22465
viac jak jeden a pol roka som bol na kladke ale uz som to chcel zmenit...na zaciatku jula som presiel na zhyby, aj ked som daval sám 4 + 2 dopomoc (pri 4. serii to vsak bolo skor naopak :D )...cvicil som raz tyzdenne cely chrbat + este niekedy vo volny den som si dal cisto zhyby na zaciatku, cize tak 2x do tyzdna...

na konci prazdnin som uz daval 4 serie po 8 :) vsetko sam, no tie posledne opakovanie uz isli dost tazko :D ale zatial som celkom spokojny :)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22475
Tazzman napísal:viac jak jeden a pol roka som bol na kladke ale uz som to chcel zmenit...na zaciatku jula som presiel na zhyby, aj ked som daval sám 4 + 2 dopomoc (pri 4. serii to vsak bolo skor naopak :D )...cvicil som raz tyzdenne cely chrbat + este niekedy vo volny den som si dal cisto zhyby na zaciatku, cize tak 2x do tyzdna...

na konci prazdnin som uz daval 4 serie po 8 :) vsetko sam, no tie posledne opakovanie uz isli dost tazko :D ale zatial som celkom spokojny :)
to je slusny pokrok, len tak dalej, nepolavuj
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]