Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#18684
Chcel by som vase nazory na tento cvik...viem, je to jeden zo zakladnych cvikov a trojbojar sa bez toho nezaobide. Ale odporucate ho cvicit aj niekomu, kto sa nechysta na sutaze prip. sa venuje inym sportom (futbal, plavanie alebo proste cvici len pre zabavu)? Viete, mam na mysli to, ze pri tomto cviku sa dost namaha chrbat a potom su s tym vraj problemy v starobe. Cez prazdniny som zacal robit tahy, stale sa ucim techniku a vahy idu hore. Nehovorim, ze by som tahy chcel vylucit uplne, raz za mesiac, mozno 2 krat, ved treba menit treningy... co vy na to?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18688
Tazzman napísal:Chcel by som vase nazory na tento cvik...viem, je to jeden zo zakladnych cvikov a trojbojar sa bez toho nezaobide. Ale odporucate ho cvicit aj niekomu, kto sa nechysta na sutaze prip. sa venuje inym sportom (futbal, plavanie alebo proste cvici len pre zabavu)? Viete, mam na mysli to, ze pri tomto cviku sa dost namaha chrbat a potom su s tym vraj problemy v starobe. Cez prazdniny som zacal robit tahy, stale sa ucim techniku a vahy idu hore. Nehovorim, ze by som tahy chcel vylucit uplne, raz za mesiac, mozno 2 krat, ved treba menit treningy... co vy na to?
Nedoporucujem.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#18689
Vobec, alebo raz za cas? ak aspon tak, tak ako casto by bolo fajn? Diky ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#18691
Tazzman napísal:Vobec, alebo raz za cas? ak aspon tak, tak ako casto by bolo fajn? Diky ;)
To ti mam opakovat este raz? Ci ho budes robit je tvoja vec odpoved uz mas.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#18695
Tazzman napísal:Vobec, alebo raz za cas? ak aspon tak, tak ako casto by bolo fajn? Diky ;)
MT je ako pises jeden zo zakladnych cvikov a je to velmi dobry a komplexny cvik, problemy pri nom prichadzaju len ak ho clovek cvici zle alebo precenuje svoje sily, inak ho odporucam pre celkovy rozvoj svalstva celeho tela, stabilitu a rovnovahu, ako aj silu.

Neviem preco ho vlastomenn neodporuca? v tomto sa nase nazory rozchadzaju
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#18714
Tazzman napísal:Chcel by som vase nazory na tento cvik...viem, je to jeden zo zakladnych cvikov a trojbojar sa bez toho nezaobide. Ale odporucate ho cvicit aj niekomu, kto sa nechysta na sutaze prip. sa venuje inym sportom (futbal, plavanie alebo proste cvici len pre zabavu)? Viete, mam na mysli to, ze pri tomto cviku sa dost namaha chrbat a potom su s tym vraj problemy v starobe. Cez prazdniny som zacal robit tahy, stale sa ucim techniku a vahy idu hore. Nehovorim, ze by som tahy chcel vylucit uplne, raz za mesiac, mozno 2 krat, ved treba menit treningy... co vy na to?
ja byt tebou tam mrtvy tah urcite zaradim do treningu buduje hrubu silu a hmotu ako kazdy zakladny cvik a pokial ovladas techniku tak nevidim dovod preco ho nezaradovat do treningu :)
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19173
Tazzman napísal:Chcel by som vase nazory na tento cvik...viem, je to jeden zo zakladnych cvikov a trojbojar sa bez toho nezaobide. Ale odporucate ho cvicit aj niekomu, kto sa nechysta na sutaze prip. sa venuje inym sportom (futbal, plavanie alebo proste cvici len pre zabavu)? Viete, mam na mysli to, ze pri tomto cviku sa dost namaha chrbat a potom su s tym vraj problemy v starobe. Cez prazdniny som zacal robit tahy, stale sa ucim techniku a vahy idu hore. Nehovorim, ze by som tahy chcel vylucit uplne, raz za mesiac, mozno 2 krat, ved treba menit treningy... co vy na to?
ja cvičim mrrtvolu a hram basketbal ked to neprehanas s vahami myslim ze ucinky to ma tie iste a trpet by si nemal ked to prevadzas spravne ako ja to robim 80 kg a v 5 seriach po 10 opakovani a necitim zeby to zavadzalo skor to ten spriamovac potrebuje nabudiť ho
Užívateľov profilový obrázok
Od hyipmaniac
#19278
Jestli to neni o tom, ze ten cvik je super do te doby, nez se neco po****.

Coz se u shybu, pritahu tyce atd.. asi nestane..

Asi se vsichni shodneme na tom, ze je to potencionalne asi nejnebezpecnejsi cvik.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19279
hyipmaniac napísal:Jestli to neni o tom, ze ten cvik je super do te doby, nez se neco po****.

Coz se u shybu, pritahu tyce atd.. asi nestane..

Asi se vsichni shodneme na tom, ze je to potencionalne asi nejnebezpecnejsi cvik.
Presne si to pochopil!
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19466
a ide o to, ze mne ta technika robi trochu problem vies...tak ako aj pri drepe...velmi sa naklanam dopredu a preto sa mi to cvici blbo...ale v stredu pri nohach mi jeden trojbojar pomahal s drepmi, poradil mi par veci a myslim, ze to bolo lepsie...svalovka je dodnes a to som cvicil len to a legpress (prisli do posilky futbalisti a nedalo sa tam civcit :/ ) ...ale to uz je off topic

mozno by som mal skusit techniku s malou vahou...uvidim no
DIKY MOC
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19469
Tazzman napísal:a ide o to, ze mne ta technika robi trochu problem vies...tak ako aj pri drepe...velmi sa naklanam dopredu a preto sa mi to cvici blbo...ale v stredu pri nohach mi jeden trojbojar pomahal s drepmi, poradil mi par veci a myslim, ze to bolo lepsie...svalovka je dodnes a to som cvicil len to a legpress (prisli do posilky futbalisti a nedalo sa tam civcit :/ ) ...ale to uz je off topic

mozno by som mal skusit techniku s malou vahou...uvidim no
DIKY MOC
Uz som o tom pisal co sa tyka drepov. Ty si vysoky a takym osobam sa tazko udrziava telo ked su nohy dlhe. Predklananiu zabranis tym ze si pod paty das podlozku okolo 5cm vysoku.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19471
az 5 cm? videl som robit chalanov kde mali pod pätami 1,25kg zavazia ale nie az tolko :) ale ok, este som s tym neskusal...dam vediet (najskor asi zas v stredu)
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#19472
hyipmaniac napísal:Jestli to neni o tom, ze ten cvik je super do te doby, nez se neco po****.

Coz se u shybu, pritahu tyce atd.. asi nestane..

Asi se vsichni shodneme na tom, ze je to potencionalne asi nejnebezpecnejsi cvik.
ano s tym uplne suhlasim, ale ak si to zoberies aj drep s volnou cinkou je tiez dost nebezpecny a bench press podla mojich statistik je cvik pri ktorom sa stalo najviac zraneni pri cviceni

takze s tou nebezpecnostou to je take relativne
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19473
Tazzman napísal:az 5 cm? videl som robit chalanov kde mali pod pätami 1,25kg zavazia ale nie az tolko :) ale ok, este som s tym neskusal...dam vediet (najskor asi zas v stredu)
To je zhruba. To si uz musis nastavit ty podla toho ako sa budes predklanat. Keby som bol pritebe nastavil by som ta idealne.
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19477
jasne to uz si odskusam sam, diky este raz za radu a ochotu ;)
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19511
silvo napísal:
Tazzman napísal:a ide o to, ze mne ta technika robi trochu problem vies...tak ako aj pri drepe...velmi sa naklanam dopredu a preto sa mi to cvici blbo...ale v stredu pri nohach mi jeden trojbojar pomahal s drepmi, poradil mi par veci a myslim, ze to bolo lepsie...svalovka je dodnes a to som cvicil len to a legpress (prisli do posilky futbalisti a nedalo sa tam civcit :/ ) ...ale to uz je off topic

mozno by som mal skusit techniku s malou vahou...uvidim no
DIKY MOC
Uz som o tom pisal co sa tyka drepov. Ty si vysoky a takym osobam sa tazko udrziava telo ked su nohy dlhe. Predklananiu zabranis tym ze si pod paty das podlozku okolo 5cm vysoku.
Pod paty ako myslis aby spisky isli dolu s tej podlozky ci naopak aby si udrzal rovnovahu spisky hore a paty dolu s podlozky
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19514
Podla mna myslel aby bolo nieco pod pätou...este som nevidel drepovat niekoho so spickami hore a ja osobne ani tu spicku velmi hore nedam a keby som tak robil, dostaval by som asi krce do pistaly
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19516
Tazzman napísal:Podla mna myslel aby bolo nieco pod pätou...este som nevidel drepovat niekoho so spickami hore a ja osobne ani tu spicku velmi hore nedam a keby som tak robil, dostaval by som asi krce do pistaly
Pre boha chlapi pod pätu :a12 Skúste si to dať pod špičky tak letíte do zadu aj z činkou :a12
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19525
silvo napísal:
Tazzman napísal:Podla mna myslel aby bolo nieco pod pätou...este som nevidel drepovat niekoho so spickami hore a ja osobne ani tu spicku velmi hore nedam a keby som tak robil, dostaval by som asi krce do pistaly
Pre boha chlapi pod pätu :a12 Skúste si to dať pod špičky tak letíte do zadu aj z činkou :a12
Tak ja neviem ja to robim klasicky o tomto style som v zivote nepocul preto sa pytam
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#19528
risofk napísal:
silvo napísal:
Tazzman napísal:Podla mna myslel aby bolo nieco pod pätou...este som nevidel drepovat niekoho so spickami hore a ja osobne ani tu spicku velmi hore nedam a keby som tak robil, dostaval by som asi krce do pistaly
Pre boha chlapi pod pätu :a12 Skúste si to dať pod špičky tak letíte do zadu aj z činkou :a12
Tak ja neviem ja to robim klasicky o tomto style som v zivote nepocul preto sa pytam
nejde o ziadny styl preboha ide len o stabilitu pri drepe ...
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19530
mam este otazku k teme ked uz sme pri tomto...robia sa takto aj tahy? Tiez tam nemam 100% istotu v tom predklanani, ale uz som dlho nerobil, tak neviem presne...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19540
Tazzman napísal:mam este otazku k teme ked uz sme pri tomto...robia sa takto aj tahy? Tiez tam nemam 100% istotu v tom predklanani, ale uz som dlho nerobil, tak neviem presne...
Nie bože čo to tu chlapi trepete?
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19555
ok, tak pardon ze sa pytam ...len mi to nebolo jasne...

a dnes som drepoval ako si povedal, slo to vyborne :) este raz diky...
Užívateľov profilový obrázok
Od x-zibit327
#19556
Tazzman napísal:Chcel by som vase nazory na tento cvik...viem, je to jeden zo zakladnych cvikov a trojbojar sa bez toho nezaobide. Ale odporucate ho cvicit aj niekomu, kto sa nechysta na sutaze prip. sa venuje inym sportom (futbal, plavanie alebo proste cvici len pre zabavu)? Viete, mam na mysli to, ze pri tomto cviku sa dost namaha chrbat a potom su s tym vraj problemy v starobe. Cez prazdniny som zacal robit tahy, stale sa ucim techniku a vahy idu hore. Nehovorim, ze by som tahy chcel vylucit uplne, raz za mesiac, mozno 2 krat, ved treba menit treningy... co vy na to?

Ja tiez cvicim obcas dam MT do treningu ale ako tu odznelo nereba to prehnat s váhou a cvicit to opatrne a poriadne mat dobru techniku ale bez opasku neodporučam známy si zabudol opasok a skusil to bez opasku a precenil svoje sily a potom behal po doktoroch mal problemy z chrbticou.. takze treba rozumne vahy a techniku a zarucene ti ten MT pomože.
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]