Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19532
Zdravím, nikde tu nevidím nič takéto založené tak mi napadlo, že by bolo dobre mať osobitnú tému na stravovanie v škole...prípadne v práci. Píšte sem čo máte na desiate atď...

Ja som študent a vôbec sa nesťažujem...obedy mám vždy doma a v škole si dávam nejaké ovocie (hl. banán), banánovo-tvarohový koktejl a v poslednej dobe mávam cottage...Občas si dám nejaký ten puding, veľmi zriedka jogurt (to už keď nie je nič iné)...

zo začiatku mi to pripadalo čudné, reakcie spolužiakov atď...ale dnes si bez toho neviem predstaviť deň... Začalo to koktejlom a raz sa snáď dopracujem ku kuracinke s ryžou :a21

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od woreek
#19533
mna by skor zaujimalo, ze ako sa stravovat, ak byvam na intraku a nemam pristup k chladnicke alebo sporaku ;) ? Snazim sa zrat tvaroh a cottage ale to je stale o tom istom tak pls poradte nieco na zmenu.
#19547
woreek napísal:mna by skor zaujimalo, ze ako sa stravovat, ak byvam na intraku a nemam pristup k chladnicke alebo sporaku ;) ? Snazim sa zrat tvaroh a cottage ale to je stale o tom istom tak pls poradte nieco na zmenu.
treba najst restauraciu, kde maju svedske stoly a tam sa naladovat do bezvedomia :a28
#19548
FitPotreby.sk napísal:
woreek napísal:mna by skor zaujimalo, ze ako sa stravovat, ak byvam na intraku a nemam pristup k chladnicke alebo sporaku ;) ? Snazim sa zrat tvaroh a cottage ale to je stale o tom istom tak pls poradte nieco na zmenu.
treba najst restauraciu, kde maju svedske stoly a tam sa naladovat do bezvedomia :a28
a ešte k tomu aj nejakého sponzora kerý to zaťáhne :a11 :a11 :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19550
V škole som zožral ešte aj spolužiakom aj na drzovku. Všetci vedeli za kým majú ísť keď nechceli obed alebo nevládali. To isté sa týkalo aj desiaty. Samozrejme v práci sa toto všetko opakovalo doteraz.
#19551
silvo napísal:V škole som zožral ešte aj spolužiakom aj na drzovku. Všetci vedeli za kým majú ísť keď nechceli obed alebo nevládali. To isté sa týkalo aj desiaty. Samozrejme v práci sa toto všetko opakovalo doteraz.
všežravec :a11 :a11 :a11 zožereš všetko čo nezožere teba :a13
#19552
papagiorgo napísal:
FitPotreby.sk napísal:
woreek napísal:mna by skor zaujimalo, ze ako sa stravovat, ak byvam na intraku a nemam pristup k chladnicke alebo sporaku ;) ? Snazim sa zrat tvaroh a cottage ale to je stale o tom istom tak pls poradte nieco na zmenu.
treba najst restauraciu, kde maju svedske stoly a tam sa naladovat do bezvedomia :a28
a ešte k tomu aj nejakého sponzora kerý to zaťáhne :a11 :a11 :a11
naco sponzora, sak v tom je ta vyhoda, ze za 4eura sa mozes nazrat kolko chces
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19553
papagiorgo napísal:
silvo napísal:V škole som zožral ešte aj spolužiakom aj na drzovku. Všetci vedeli za kým majú ísť keď nechceli obed alebo nevládali. To isté sa týkalo aj desiaty. Samozrejme v práci sa toto všetko opakovalo doteraz.
všežravec :a11 :a11 :a11 zožereš všetko čo nezožere teba :a13
Presne tak! Kto sa stará ten má!
#19557
silvo napísal:V škole som zožral ešte aj spolužiakom aj na drzovku. Všetci vedeli za kým majú ísť keď nechceli obed alebo nevládali. To isté sa týkalo aj desiaty. Samozrejme v práci sa toto všetko opakovalo doteraz.

Najlepšie je mat spolužiakou ktorí nemaju peniaze a fajčia za 50centou daju celu desiatu aby si mohly kúpit kusovky :a41
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19559
x-zibit327 napísal:
silvo napísal:V škole som zožral ešte aj spolužiakom aj na drzovku. Všetci vedeli za kým majú ísť keď nechceli obed alebo nevládali. To isté sa týkalo aj desiaty. Samozrejme v práci sa toto všetko opakovalo doteraz.

Najlepšie je mat spolužiakou ktorí nemaju peniaze a fajčia za 50centou daju celu desiatu aby si mohly kúpit kusovky :a41
Áno ďalší idioti.
#19560
x-zibit327 napísal:
silvo napísal:V škole som zožral ešte aj spolužiakom aj na drzovku. Všetci vedeli za kým majú ísť keď nechceli obed alebo nevládali. To isté sa týkalo aj desiaty. Samozrejme v práci sa toto všetko opakovalo doteraz.

Najlepšie je mat spolužiakou ktorí nemaju peniaze a fajčia za 50centou daju celu desiatu aby si mohly kúpit kusovky :a41
kusovky sa uz nepredavaju roky :a15
#19563
papagiorgo napísal:
x-zibit327 napísal:
silvo napísal:V škole som zožral ešte aj spolužiakom aj na drzovku. Všetci vedeli za kým majú ísť keď nechceli obed alebo nevládali. To isté sa týkalo aj desiaty. Samozrejme v práci sa toto všetko opakovalo doteraz.

Najlepšie je mat spolužiakou ktorí nemaju peniaze a fajčia za 50centou daju celu desiatu aby si mohly kúpit kusovky :a41
kusovky sa uz nepredavaju roky :a15
By si sa čudoval unas v skole su 3tipci co nefajcia kupiju si cigarety a predavaju na kusovky jeden z nich je moj spoluziak za tyzden preda 1karton nekedy aj viac a na jednom kartone zaroby 20eur.podla toho po kolko predava :a40 a inac je zakazane predavat ale da sa este kupit v NZ v novinovich stankoch poznam take vela furt tam chodia
Užívateľov profilový obrázok
Od woreek
#19565
tato tema sa zvrtla absolutne nespravnym smerom :a4 od studenstsko-pracovnej strave k tomu ako a kde kupit kusove cigarety ku ktorim by vsetci kulturisti mali mat silnu averziu :D skusim si poriesit chladnicku a nejaku dvojplatnicku lebo kazdy den dochadzat niekam na svedske sa mi nechce :D
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19567
silvo napísal:
x-zibit327 napísal:
silvo napísal:V škole som zožral ešte aj spolužiakom aj na drzovku. Všetci vedeli za kým majú ísť keď nechceli obed alebo nevládali. To isté sa týkalo aj desiaty. Samozrejme v práci sa toto všetko opakovalo doteraz.

Najlepšie je mat spolužiakou ktorí nemaju peniaze a fajčia za 50centou daju celu desiatu aby si mohly kúpit kusovky :a41
Áno ďalší idioti.
mno okos a to teraz ked sa spytas spoluziaka ci ti neda desiatu uz je zle lebo ho sikanujes :a15
#19571
risofk napísal:
silvo napísal:
x-zibit327 napísal:
silvo napísal:V škole som zožral ešte aj spolužiakom aj na drzovku. Všetci vedeli za kým majú ísť keď nechceli obed alebo nevládali. To isté sa týkalo aj desiaty. Samozrejme v práci sa toto všetko opakovalo doteraz.

Najlepšie je mat spolužiakou ktorí nemaju peniaze a fajčia za 50centou daju celu desiatu aby si mohly kúpit kusovky :a41
Áno ďalší idioti.
mno okos a to teraz ked sa spytas spoluziaka ci ti neda desiatu uz je zle lebo ho sikanujes :a15
ani nie lebo oni zamnou chodia sami ked nemaju co fajcit lebo ja zjem moju a kupim aj od nich tak chodia zamnou aby mali co fajcit :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19579
silvo napísal:
risofk napísal: mno okos a to teraz ked sa spytas spoluziaka ci ti neda desiatu uz je zle lebo ho sikanujes :a15
mno okos - to je nejaká hebrejčina?
mno hebrejčina to sa medzi mladimi pouziva tak prepač ked ti to vadi budem spisovne pisat ale bez diakritiky a vlastne hej dik za upozornenie ma tam byt akos ne okos
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]