Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

V tomto fóre si založte tému, ktorá sa týka výlučne Bikiny fitness.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19578
Drobec napísal:ja neviem co su to "treningy pre zeny", ja poznam len "treningy" :a14
Tam sa nič nelíši.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#19604
silvo napísal:
Drobec napísal:ja neviem co su to "treningy pre zeny", ja poznam len "treningy" :a14
Tam sa nič nelíši.
to chcete povedat, ze muzi a zeny maju trenovat uplne rovnako?
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#19607
to chcete povedat, ze muzi a zeny maju trenovat uplne rovnako?
som toho nazoru ze ano... nemam rada napriklad ked mi niekto vo fitku povie "ty si zena ty nemusis cvicit horne kozy" a podobne :a24 a este horsie "toto je dobry cvik pre baby" :D presne take cviky neznasam :DD
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19612
to chcete povedat, ze muzi a zeny maju trenovat uplne rovnako?
Drobec napísal:som toho nazoru ze ano... nemam rada napriklad ked mi niekto vo fitku povie "ty si zena ty nemusis cvicit horne kozy" a podobne :a24 a este horsie "toto je dobry cvik pre baby" :D presne take cviky neznasam :DD
Veru tam nie sú rozdiely jedine vo váhach. :a24 Trénovať treba každú partiu žena je človek rovnako ako muž. Jedine u mužov a žien sa ešte prihliada čo chcú dosiahnuť a tým sa prospôsobuje tréning.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#19614
podla mna su zasadne rozdiely v urcitych veciach, tak ako su rozdiely medzi zenami a muzmi v celkovej fyziognomii

samozrejme s vami uplne suhlasim v tom co pisete, zena musi trenovat tie iste svalove partie ako muz, a rovnake cviky ako muzi

ked chce zena nabrat svalovu hmotu, tak platia rovnake zasady ako pri muzoch? teraz myslim vsetko, nie len cvicenie ako take
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19615
FitPotreby.sk napísal:podla mna su zasadne rozdiely v urcitych veciach, tak ako su rozdiely medzi zenami a muzmi v celkovej fyziognomii

samozrejme s vami uplne suhlasim v tom co pisete, zena musi trenovat tie iste svalove partie ako muz, a rovnake cviky ako muzi

ked chce zena nabrat svalovu hmotu, tak platia rovnake zasady ako pri muzoch? teraz myslim vsetko, nie len cvicenie ako take
Samozrejme. Neviem či mám podotknúť že som trénoval v kluboch registrovaných kde boli nie len muži. Bol som v neustálom styku s pretekárkami a aj so ženami cvičiacimi kondične. A ešte jedna vec ktorú musím podotknúť pomáhal som v príprave na ME Fitness Silviu Malachovskú kde skončila na prvej priečke.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19627
Drobec napísal:jj, neviem si predstavit co ine by mali zeny cvicit alebo papat aby nabrali svaly :)
Však sa kukni okolo seba vo fitku na ženy. Pohodlnosť, lenivosť s domnienkou a v snoch čo idú zo sebou urobiť, životospráva katastrofálna. Ukončenie za pár týždňov, ich vysvetlenie "neúčinkovalo".
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#19663
Myslel som, ze zeny by sa mali viac zameriavat na spevnenie a zahustenie svalovej hmoty a tomu prisposobit aj trening aj stravu. Pretoze si myslim, ze cisto silovo objemovy trening a sposob cvicenia je pre zeny bez testosteronu velmi obtiazny. Teda myslim, ze pokial nejde o trojboj.
Nie?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19704
FitPotreby.sk napísal:Myslel som, ze zeny by sa mali viac zameriavat na spevnenie a zahustenie svalovej hmoty a tomu prisposobit aj trening aj stravu. Pretoze si myslim, ze cisto silovo objemovy trening a sposob cvicenia je pre zeny bez testosteronu velmi obtiazny. Teda myslim, ze pokial nejde o trojboj.
Nie?
Samozrejme že bez testosterónu (syntetického) ženám hmota nenarastie a nebudú svalnaté ako sa obávajú. Ich telo sa spevní a troška doformuje štandardným tréningom napr. objemovo tvarovacím samozrejme pri dodržaní správnej životosprávy. Zaťaženie na tréningu musí mať patričné grády k dosiahnutiu impulzu a samozrejme tým pádom aj výsledkov. Kardio na konci tréningu 20-30 minút a to je všetko.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]