Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Návody na prípravu rôznych jedál vhodných pre ľudí venujúcich sa "železnému" športu.
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19840
Potrebujeme:
240 g pokrájaných sliviek alebo iného ovocia
2 bielky
1 vajce
1 odmerka proteínu
150 g rozomletých vločiek (ja dala pšeničnej)
250 g tvarohu
30 g medu
130 g kefíru
1/2 prášku do perníka
Postup:
V jednej mise zmiešame vločky, proteín a prášok do perníka (kto chce, môže pridať aj škoricu cca 2 lyžičky). V druhej mise zmiešame ostatné prísady. Možno ušľahať aj zvlášť z bielkov sneh, ale nie je potreba. Obe hmoty zmiešame dokopy, necháme chvíľku vsiaknuť tekutiny do vločiek a dáme na malý plech vyložený papierom na pečenie. Piecť na 180 stupňov približne pol hoďky. Hodnoty na celú buchtu (po upečení mala 850 g) - 169,72 S, 88 B, 12,48 T a prepočet na 100 g: 19,97 S, 10,35 B, 1, 47 T. Hodnoty použitého proteínu: 1 odmerka - 21 B, 6 S, 1,5 T - Elite Gourmet

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#19904
Miki33 napísal:Mohol by si tu hodit aj nejake fotky ak si to skusal :a15 aby som mal motivaciu urobit si to
vyskusaj ty čo z toho vzíde a daj fotku tvojho výtvoru :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#19905
vyzera, resp. znie to fajn...aj by som to skusil, ale bez toho proteinu...mozno teraz cez sviatky by som si nasiel cas...dam vediet ak by nahodou :D
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#19906
Tazzman napísal:vyzera, resp. znie to fajn...aj by som to skusil, ale bez toho proteinu...mozno teraz cez sviatky by som si nasiel cas...dam vediet ak by nahodou :D
proteinova buchta bez proteinu ? :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19907
toto bol rychlovkovy zaber dlho nevydrzi to vam garantujem
Prílohy
jpg1156.png
jpg1156.png (281.18 KiB) 3750 zobrazení
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#19908
risofk napísal:toto bol rychlovkovy zaber dlho nevydrzi to vam garantujem
toto je tvoj vlastny vytvor alebo iba ilustracne foto z netu ?
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19909
papagiorgo napísal:
risofk napísal:toto bol rychlovkovy zaber dlho nevydrzi to vam garantujem
ne ne to neni moj vytvor to mi posiellal mailom kamarat ktory to skusal ze jak to spravil az navyse on si tam pridal i orechy mno co si tam kto da je na nom
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19910
risofk napísal:
papagiorgo napísal:
risofk napísal:toto bol rychlovkovy zaber dlho nevydrzi to vam garantujem
ne ne to neni moj vytvor to mi posiellal mailom kamarat ktory to skusal ze jak to spravil az navyse on si tam pridal i orechy mno co si tam kto da je na nom
a inač takto podobne vyzera cukinovy kolač mojej mami a ten je tez velmi fajnovy :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#19911
risofk napísal:
risofk napísal:
papagiorgo napísal:
risofk napísal:toto bol rychlovkovy zaber dlho nevydrzi to vam garantujem
ne ne to neni moj vytvor to mi posiellal mailom kamarat ktory to skusal ze jak to spravil az navyse on si tam pridal i orechy mno co si tam kto da je na nom
a inač takto podobne vyzera cukinovy kolač mojej mami a ten je tez velmi fajnovy :a11
fuj cukina :a11 co som kralik aby som žral taketo zeleniny hnusne ? :a5
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19912
papagiorgo napísal:
risofk napísal:
risofk napísal:
papagiorgo napísal:
risofk napísal:toto bol rychlovkovy zaber dlho nevydrzi to vam garantujem
ne ne to neni moj vytvor to mi posiellal mailom kamarat ktory to skusal ze jak to spravil az navyse on si tam pridal i orechy mno co si tam kto da je na nom
a inač takto podobne vyzera cukinovy kolač mojej mami a ten je tez velmi fajnovy :a11
fuj cukina :a11 co som kralik aby som žral taketo zeleniny hnusne ? :a5
Nahodou ja som to zral a je to dost chutne ani to v tom citit neni a ked si das do cesza kakaovy srvatkovy protein kokos neni ani citit ani videt ze to okolo tej zeleniny slo a ktomu ma to vyhodu budes :a4 :a63 silny :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#19921
papagiorgo napísal:ved supni recept , mozno to zachuti viacerým :a11
Pojdem vypytat od mami ale nemam fotku k tomu to nestiham fotit nikdy ma to nenapadne :a4
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#19922
risofk napísal:
papagiorgo napísal:ved supni recept , mozno to zachuti viacerým :a11
Pojdem vypytat od mami ale nemam fotku k tomu to nestiham fotit nikdy ma to nenapadne :a4
naco si taký pažravý že nestihnes spraviť jednu fotku :a11
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]