Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od René
#20133
René Bero
Meno a priezvisko : René Bero
Dátum narodenia : 28.11.1995
Bydlisko : Dubnica nad Váhom
Klub za ktorý súťažím : bez klubovej príslušnosti
Súťažná federácia : SSNKF
Môj osobný tréner :
Moje oblubene fitko :
Doteraz absolvované súťaže :
  • 10.11.2012 – Kežmarská Grand Prix - 2.miesto
Výška : 183 cm
Hmotnosť mimosúťažná : 85 kg
Hmotnosť súťažná : 73 kg
Obľúbené jedlá a nápoje :
Obľúbená tréningová hudba :
Miery :
Osobné rekordy :
Škola : študent strednej priemyselnej školy – technické a infomačné služby
Záľuby : Kulturistika
Cvičiť som začal : v 14-tich rokoch
Súťažiť som začal : v 16-tich rokoch
Sponzora : hľadám
Kontakt : René
Moje športové plány do budúcnosti : Medzinárodné majstrovstvá SR v máji 2013

Môj životný príbeh :
Od malička som bol športový typ, každý deň som sa hrával s kamarátmi pred panelákom. Každý deň sme hrali futbal, hokej, baskebtall, tennis, pingpong. Vo futbale som bol dobrý a už som chcel niečo viac ako len pred panelákom si kopávať. Tak som sa v piatich rokoch dal na futbal. Hrával som stredného obrancu. V 14tich rokoch som hral za starších a tam už to nebolo len o technike ale aj o tvrdosti. S mojou výškou vtedy cca 177cm a váhou 59kg to nebolo bohviečo. Tak som začal chodiť do posilky a vtedy to začalo. Bavilo ma to čím ďalej tým viac a postupne futbal išiel úplne bokom a prioritou sa stalo cvičenie. Pozerával som každý deň videá kulturistov na youtube a hovoril som si, aké to musí byť stáť na tom pódiu a len tak som si sníval, že by som to chcel raz vyskúšať. Niektorým som bol na smiech keď som im povedal že sa chcem venovať kulturistike, keďže som mal 59kg. No každý nejako začínal a to ma poriadne motivovalo dokázať to, byť na tom pódiu. Ako ubiehal čas, tak pribúdali aj moje kg a ako 16 ročný som išiel na prvú súťaž na Kežmarskú Grand Prix 2012 v naturálnej kulturistike. Nato že to bola prvá súťaž som obstál veľmi dobre a obsadil som druhé miesto. Na ten pocit nikdy nezabudnem. Spravím všetko čo bude v mojich silách aby som mal ešte lepší pocit po medzinárodných majstrovstvách SR v máji 2013.


Moja fotogaléria :
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok ObrázokObrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Peter Murárik
#20135
tvoja súťažná forma vôbec nevyzerá zle . bolo by možné dať aj fotky v mimosúťažnom období ( objem ) . aké sú tvoje miery partí ?
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#20136
Rene este raz srdecne gratulujem k uspechu :a34 a pozdravujem sestru, moju kolegynku :a21 S pozdravom Ada alias olliecko1 :a24
Užívateľov profilový obrázok
Od René
#20138
Peter Murárik napísal:tvoja súťažná forma vôbec nevyzerá zle . bolo by možné dať aj fotky v mimosúťažnom období ( objem ) . aké sú tvoje miery partí ?

Ďakujem, no mám v pc nejaké zo začiatku objemu iba a miery vám môžem poslať súkromne
Užívateľov profilový obrázok
Od René
#20139
Drobec napísal:Rene este raz srdecne gratulujem k uspechu :a34 a pozdravujem sestru, moju kolegynku :a21 S pozdravom Ada alias olliecko1 :a24

Ďakujem veľmi pekne :)
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]