Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od risofk
#21007
Chalani čo si myslíte o tomto prosím radu :a8


Detailní popis
Whey Core 100 WPC and WPI Protein WHEY CORE 100 je proteinový přípravek. Je vyrobený ze 100% čistých proteinových zdrojů a to z WPC (syrovátkový proteinový koncentrát) a z WPI (syrovátkový proteinový izolát). WPI je vyroben nejčistší možnou výrobní technologií a to metodou CFM. Každá dávka WHEY CORE 100 obsahuje 5gramů BCAA – esenciálních aminokyselin L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin. - Čistě syrovátkový protein (WPC, WPI metoda CFM) - 5 gramů BCAA v každé dávce Whey Core 100 WPC and WPI Protein je potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodná pro sportovce.

Složení:
Whey Core 100 WPC and WPI Protein obsahuje: WHEY CORE 100 příchuť vanilka: syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, aroma*, zahušťovadlo polydextroza, protispékavé látky fosforečnan vápenatý a oxid křemičitý, sladidla sukralosa a acesulfam K. *Obsahuje E 104, E110 - mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. WHEY CORE 100 příchuť banán: syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, aroma, zahušťovadlo polydextroza, protispékavé látky fosforečnan vápenatý a oxid křemičitý, barvivo ß-karoten, sladidla sukralosa a acesulfam K. WHEY CORE 100 příchuť jahoda: syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, aroma*, zahušťovadlo polydextroza, protispékavé látky fosforečnan vápenatý a oxid křemičitý, sladidla sukralosa a acesulfam K. *Obsahuje E 124 - může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. WHEY CORE 100 příchuť malina: syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, aroma, zahušťovadlo polydextroza, protispékavé látky fosforečnan vápenatý a oxid křemičitý, sladidla sukralosa a acesulfam K, barvivo karmín. WHEY CORE 100 příchuť čokoláda + kakao: syrovátkový proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový izolát, kakao, zahušťovadlo polydextroza, protispékavé látky fosforečnan vápenatý a oxid křemičitý, sladidla sukralosa a acesulfam K.

Dávkování: Whey Core 100 WPC and WPI Protein jedna porce = 30 g na 140 ml vody. V závislosti na denní potřebě bílkovin konzumujte 1 - 3 porce denně, mezi jídly.

Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku::
Energetická hodnota 1567 kJ
Bílkoviny - proteiny 76.4 g
Sacharidy - uhlohydráty 5.1 g
Cukry 5 g
Tuky 4.8 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0.5 g
Vláknina 0.5 g


Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku::

Sodík 200 mg


Aminokyseliny ve 100 g výrobku::
Kyselina asparagová 8642 mg
Kyselina glutamová 12316 mg
L-Alanin 3880 mg
L-Arginin 1839 mg
L-Cystein 2733 mg
L-Fenylalanin 2702 mg
L-Glycin 1304 mg
L-Histidin 1533 mg
L-Isoleucin 4483 mg
L-Leucin 9154 mg
L-Lysin 7922 mg
L-Methionin 1623 mg
L-Prolin 3094 mg
L-Serin 3049 mg
L-Threonin 3894 mg
L-Tryptofan 1596 mg
L-Tyrosin 2689 mg
L-Valin 3925 mg
Prílohy
4102101.jpg
4102101.jpg (5.75 KiB) 2190 zobrazení

Reklama

Reklama

#21069
FitPotreby.sk napísal:Uplne klasicky protein 75%. Nic specialne a preto dobre.
Celkovo si myslim, ze dobry.
Je to izolát a to je good ! Osobne mi ale moc nechutil
#21078
Norbert Zajac napísal:
FitPotreby.sk napísal:Uplne klasicky protein 75%. Nic specialne a preto dobre.
Celkovo si myslim, ze dobry.
Je to izolát a to je good ! Osobne mi ale moc nechutil
noro co znamena s hladiska tvojho nic specialne ?
#21084
risofk napísal:
Norbert Zajac napísal:
FitPotreby.sk napísal:Uplne klasicky protein 75%. Nic specialne a preto dobre.
Celkovo si myslim, ze dobry.
Je to izolát a to je good ! Osobne mi ale moc nechutil
noro co znamena s hladiska tvojho nic specialne ?
Nic specialne znamena, ze je to cisty srvatkovy protein bez dalsich nezmyselnych zloziek. A preto to ja osobne povazujem za dobre.
kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]