Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o konkrétnych druhoch a výrobcoch doplnkov výživy (suplementov).
Pravidlá fóra: Toto fórum je rozdelené na dve časti. Do fór označených názvami výrobcov-značiek napr. BSN, BIOTECH a pod., vkladajte iba príspevky a témy, ohľadne konkrétnych produktov, tej ktorej značky. Keď sa napr. zaujímate konkrétne o Creatin monohydrat od BSN, tému smerujte do fóra BSN. Pokiaľ ale váhate medzi creatinmi monohydrat od viacerých výrobcov a neviete sa rozhodnúť, otázku /tému/ smerujte do fóra "Všetko o doplnkoch výživy - všeobecne.". Postupne budeme pridávať fóra aj pre ostatné značky.

Ďakujeme
Užívateľov profilový obrázok
Od jancek.jaroslav1
#21680
Ahojte potreboval by som poradiť .Schudol som s 100 kg na 86 kg a teraz by som chcel začať cvičiť a nabrať na svalovej hmote mam typ postavy Endomorf. Potreboval bi som poradiť aké tipy proteínov by som mohol užívať . (typ a značku)
Naposledy upravil/-a jancek.jaroslav1 v 24 Apr 2013, 14:56, upravené celkom 1 krát.

Reklama

Reklama

#21681
jancek.jaroslav1 napísal:Ahojte potreboval bi som poradiť .Schudol som s 100 kg na 86 kg a teraz bi som chcel začať cvičiť a nabrať na svalovej hmote mam typ postavy Endomorf. Potreboval bi som poradiť aké tipy proteínov bi som mohol užívať . (typ a značku)
s co najvacsim obsahom bielkovin okolo 80%, izolaty
musis si strazit prijem tukov, zvysit prijem bielkovin a aminokyseliny BCAA
pozor na prijem cukrov
vsetko si treba optimalizovat na celkovu hmotnost
prijem potravin rozdelit do mensich casti a viac krat denne aby sa stihali spracovat bielkoviny
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]